Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Guitar14


Guitar14
senior tag

2022 Január:

Vásárlások -3
LEGO RockBand (Xbox 360)
LEGO City Undercover (Xbox One)
Ford Racing Off road (PS2)
Végigjátszások +2
NFS Underground (GameCube)
Halo 4 /és ezzel a MCC kompletten done/ (Xbox One)

[Havi: -1]
[2022 Összesen: -1]

Jelenleg végigjátszáson:
Bionicle Heroes (Xbox 360)
LEGO RockBand (Xbox 360)
NFS Underground 2 (Gamecube)

[ Szerkesztve ]

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#52) mike1334


mike1334
veterán

Február:

Vettem: semmit, csak a korábban előfizetett game passt használom

Eladtam: semmit (igazából fizikai játékom már csak a switchhez van, azzal meg azt se tudom mikor játszottam utoljára...)

Végigjátszottam:

Mass Effect 2 Legendary Edition 9/10, na így kell ezt csinálni, ilyen egy jó akció rpg :K

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#53) RangerFox


RangerFox
veterán

Február

Vettem: (-3)
- The Wolf Among Us
- Horizon Forbidden West
- Elden Ring

Végigjátszottam: (+1, a Forsaken csak dlc)
- Destiny 2 Forsaken
- Marvel's Guardians of the Galaxy

Így +3 pontom van. Jelenleg az Elden Ring köti le minden időmet, de belenéztem a Horizonba is. Azt nem tudom, hogy valamelyikkel végezni fogok-e kövi hónapban, jön a GT7 meg sok más dolgom lesz... Szerencsére utána nyugisabb időszak jön megjelenések szempontjából, így lesz idő faragni a backlogból. :B

(#54) mike1334 válasza RangerFox (#53) üzenetére


mike1334
veterán

Faragni a backlogból az Elden Ring mellett? :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#55) RangerFox válasza mike1334 (#54) üzenetére


RangerFox
veterán

Nagyon masszív játék, imádom. 18 órát raktam bele (fun fact, hogy a Bloodborne meg a DS3 mindkét dlc-vel 21 óra alatt megvoltak), és még csak 4 main bosst győztem le (meg 21 kicsit), szóval még bőven van benne tartalom.

(#56) mike1334 válasza RangerFox (#55) üzenetére


mike1334
veterán

Én ezeket kihagyom, csak hétvégén van lehetőségem játszani, túl sok idő és frusztráció lenne belejönni :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#57) ldave válasza RangerFox (#55) üzenetére


ldave
félisten

Ezen már múltkor is csodálkoztunk, olyan tempóban haladsz te ezekben a játékokban, amire kevesek képesek elsőre.

A Slime draws near! Command?

(#58) l.skywalker válasza l.skywalker (#30) üzenetére


l.skywalker
félisten

2022. Február

Vásárlások: -2
- Humble Choice February
- Humble Epic Games Store Celebration Bundle

Végigjátszások, eladások: 0
- Destiny 2: The Witch Queen (DLC)
- Ghost of a Tale (PC Game Pass)
Összesen a hónapban: -2
Előző hónap végi: -71
---------------------------
Éves összes: -73

Ezekkel játszom jelenleg:
- Horizon Zero Dawn
- Destiny 2

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#59) ldave válasza ldave (#46) üzenetére


ldave
félisten

Február:

Sikerült a Dark Souls 3 végére érnem (DLC-k nélkül), kis save game trükközéssel több befejezést is megnéztem. Bloodborne után ezt a második Souls játék, amit befejeztem. Tervben volt az Elden Ring, de végül úgy döntöttem, hogy egyelőre ebből a stílusból most ennyi elég volt, majd valamikor később biztos sorra kerül.
És ha már akciójáték, akkor elővettem és végig is játszottam a Star Wars: Jedi Fallen Order-t (szintén 2020. júniusi vétel volt, egyszerre vettem a DS3-mal). Ez egy jóval könnyedebb játék volt még nehezebb fokozaton is, de azért pár rész megizzasztott a történet során. A játék több éves kora ellenére eléggé bugos, többször is volt, hogy átestem a pálya túloldalára egy ugrás során, az átvezető jelenetek alatt a hang nem volt tökéletes, szóval tech oldalról nem a legjobban összetett játék, de a Star Wars hangulat egész jó volt.
Végre megjelent a Witch Queen és így az első hét után azt kell mondjam, hogy a Bungie remek munkát végzett, az új terület fantasztikusan néz ki, de azért már kezd kicsit elavulni ezt a fajta pályakészítés, nagyon statikus és élettelen az egész. A történet végre halad valahova, a sokéves előkészítés, végtelen kérdések sora végre elkezd válaszokkal szolgálni. Jövő héten jön az új raid, kíváncsi vagyok ott miként emelik a tétet.
Aztán a Jedi után de még a Witch Queen előtt gondoltam kéne valami rövidebb, egyjátékos, történet központú fps, ami végül a Crysis 2 lett. A játék megvolt már régóta PC-n, még a régi asztali gépemen (560 GTX!) játszottam, de most PS5-re vettem meg a Remastered kiadást és majdnem a végére is értem, de közbejött a Destiny :) A Crysis 3 is tervben van, a következő akció során biztos megveszem azt is.
A Vampire Survivors egy ilyen 2 eurós játék Steamen, egyelőre még early access, lényegében egy 2D-s survivor játék, 30 percig kell túlélni az egyre erősebb támadó szörnyek hordái ellen. Egy karakterrel és fegyverrel kezdünk és menet közben lehet a többit megtalálni, megnyitni. 10-12 óra alatt sikerült minden megcsinálni, ami jelenleg benne van a játékban, szóval várom a frissítéseket. Egyszerű megvalósítása ellenére bőven van benne játékmeneti mélység és eléggé addiktív.
Végezetül pedig az aktuális Magic kiegészítő, a Kamigawa: Neon Dynasty, ami az egyik legjobb dolog, ami a játékkal történet az utóbbi években, fantasztikus hangulatú lett az egész (tematikus japán cyperbunk), csomó új lehetséges pakli és egyik sem olyan idegesítő, mint ami az elmúlt években ment :)

A Slime draws near! Command?

(#60) Wlac válasza Wlac (#33) üzenetére


Wlac
Ármester

2022 február

Vettem:
- Horizon: Forbidden West (PS5) -1

Végigjátszottam:
- Mass Effect 3 (PS5) +1
- It Takes Two (PS5) +1
- Biomutant (PS5) +1
- Jedi Fallen Order (PS5) (0)
- Ratchet and Clank: Rift Apart (PS5) +1

Jelenleg ezzel játszok:
- Horizon: Forbidden West (PS5)

Folytatódott a januári "hajtás". Felmondtam a munkahelyemen, ami miatt megkértek, hogy akkor maradjak éjszakai ügyeletben, így volt időm bőven játszani.

Befejeztem a Mass Effect 3-at. Nekem a szériából továbbra is az első rész a kedvencem, bár jó volt végre a teljes sztorit megismerni, mivel anno a 2 és a 3 DLC-k nélkül volt csak meg.
Lement az It Takes Two, nagyon jó volt, sajnos az utána következő Biomutant annál fájdalmasabb élményként él mindkettőnkben.

Nem tudtam eldönteni előre, hogy milyen lesz a játék, mert a hatalmas csalódástól a hidden gemig minden jelztővel illették. Nálunk az előbbi volt, szerintünk patika mérlegen számolták ki, hogy a máshol jól működő funkciókat pontosan hogyan lehet úgy módosítani, hogy pont rosszul működjön. Hatalmas potenciál volt a játékban, de nagyon nem tudott mit kezdeni vele.

Kedvezményesen előfizettem a 3 hónapos EA Playre, mivel a Fallen Order így volt a legolcsóbb. Tudom, hogy sokak szerint eretnekség, de számomra ez a tökéletes souls like játék. Egy két kisebb technikai gond volt vele, de semmi komoly, cserébe gyönyörű a látvány, élvezetes a harc, remek a pályatervezés és elérte azt, amit pár éve semminek sem sikerült, visszahozta a kedvem a Star Wars világhoz.

Ezután következett a Ratchet and Clank, ami egyelőre toplistás játék nálam, majd a megjelenés utáni hétfőn elbattyogtam egy boltba és megvettem a Horizon Forbidden Westet. Igazából annyira nem kapott el engem a hype, az első részt szerettem, de főleg a sztori és a világ miatt, viszont a menyasszonyom pár hónapja nagyon rákapott, és legnehezebb fokozaton végigjátszotta, az új részt pedig azóta bezsongva várta.

Párhuzamosan játszunk vele, eddig azt mondom, hogy hozza amit vártam tőle, de sajnos nem többet. Főleg a beszélgetések és az átvezetők hatnak gyengének a Rift Apart után, illetve eléggé sok a kisebb technikai hiba. Ő is ezen a véleményen van, de azért örülünk, hogy belevágtunk. Semmit nem tudunk a játékról, semminek nem olvastunk utána, így tök jó érzés együtt felfedezni az új képességeket, robotokat stb.

Egyébként ez az undorító mértékű gaming hullám körülbelül most ért véget. 2 hét múlva kezdem az új munkámat külföldön, és nem lesz nálam a PS, ezért is szerettem volna mindent befejezni most. Sajnos egyelőre nem fért bele a Plague Tales, de hetente haza fogok jönni, szóval kerítek még sort majd rá. Mindenesetre az év első két hónapjában nagyjából végigjátszottam mindent, ami PS4-en azért maradt ki, mert PS5-ön jobban fut, és ezzel így elégedett is vagyok.

Idei összes: +3

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#61) RangerFox válasza ldave (#57) üzenetére


RangerFox
veterán

Igen, ezen amúgy gondolkodtam. Ugye a többi játékban a nehezebb difficulty arra ösztönöz, hogy minden lehetőséget használjak, amit a játék a kezembe ad. A Souls játékokban viszont úgy küzdöm le az akadályokat, hogy minél kevesebb eszközt használok a játékban: nem kísérletezgetek más buildekkel, fegyverekkel, nem parryzek sokat, nem counter attackolok, a statokat se bonyolítom túl - strength/stamina/HP vegyesen és had szóljon. :DDD És amúgy ez működik az Elden Ringben is.

(#62) tboy93 válasza tboy93 (#32) üzenetére


tboy93
nagyúr

2022 február
Tartalmas hónapon vagyok túl. Rövidebb játékokhoz volt kedvem, FPS-eket nyomtam.

Vásárlás:
KillZone HD PS3
LittleBigPlanet PS3
LEGO Batman 3: Beyond Gotham PS3
LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game PS3
LEGO Star Wars: The Complete Saga PS3
Call of Duty: Advanced Warfare PS4
Call of Duty: Infinite Warfare PS4

Végigjátszás:
KillZone 2 PS3
KillZone 3 PS3
Call of Duty: Modern Warfare 3 PS3
Call of Duty: World at War PS3
Call of Duty: Black Ops PS3
Call of Duty: Black Ops II PS3

Havi összesített: -1
2022 összesített: +5

[ Szerkesztve ]

(#63) RangerFox válasza tboy93 (#62) üzenetére


RangerFox
veterán

Szerinted hogy öregedtek a Killzone-ok? Szerintem kifejezetten rosszul a többi modernebb fps-hez képest, nem is tudtam rájuk venni magam.

(#64) koncsik válasza koncsik (#40) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

2022 február:+2, összesen +3

Vettem:
Syberia 2 (Switch) (nem számolom, Steam-en megvettem régen)
My Brother Rabbit (Switch)
Leisure Suit Larry - Wet Dreams Don’t Dry (Switch)
(leárazás volt Switch-re)

Befejeztem és eladtam: --

Befejeztem:
Uncharted 4: A Thief’s End (PS5) - nem számolom már végigjátszottam PS4-en
(Szerettem volna a Lost Legacy-t is befejezni, meg a Far Cry 6-ot, nem sikerült. Switch Metroid Dread-re jött Easy Mode, újra nekifutottam...)

Eladtam: --

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#65) tboy93 válasza RangerFox (#63) üzenetére


tboy93
nagyúr

Rettenetes az iranyitasuk. A történet sem volt egyik reszben sem valami extra, anno elhiszem hogy nagyon szépek voltak, de manapsag mar nem az, igy varazsa sincs sok. Nekem a Resistance széria jobban bejött.

Meg a Black Ops. Nekem anno csak az elso resze volt meg, de azt is elfelejtettem mar rég. Most lenyomtam a két részt egyben, nagyon tetszett a sztori.

[ Szerkesztve ]

(#66) Guitar14 válasza Guitar14 (#51) üzenetére


Guitar14
senior tag

2022 Február:

Vásárlások -5
Tony Hawk's Pro Skater 4 (Xbox)
Wolfenstein 09' (Xbox 360)
Star Wars Force Unleashed (Xbox 360)
Guitar Hero II (Xbox 360)
Dying Light 2 (PC)
Végigjátszások +1
Bionicle Heroes (Xbox 360)

[Havi: -4]
[2022 Összesen: -5]

Jelenleg végigjátszáson:
LEGO RockBand (Xbox 360)
Guitar Hero II (Xbox 360)
NFS Underground 2 (Gamecube)

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#67) ldave


ldave
félisten

Még egy hónap végi gyors hajrával lehet pontokat szerezni, befejezni valamit, vagy akcióban venni pár játékot :D

A Slime draws near! Command?

(#68) tboy93 válasza ldave (#67) üzenetére


tboy93
nagyúr

En próbálom visszafogni magam, hogy itt a nagy ps store akcioban ne vegyek semmit :DDD

(#69) ldave válasza tboy93 (#68) üzenetére


ldave
félisten

Jajj, jöttek új akciók? :D Nem szabad akkor még két napig ránézni a wishlistre :)

A Slime draws near! Command?

(#70) mike1334 válasza ldave (#69) üzenetére


mike1334
veterán

Switchen, xboxon, psen ilyenkor szokott lenni a tavaszi sale nem? :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#71) RangerFox válasza ldave (#67) üzenetére


RangerFox
veterán

Jahj ez az Elden Ring+GT7 páros nagyon gonosz, elveszi minden időm más elől. :D Lemaradok a pontokkal...

(#72) tboy93 válasza tboy93 (#62) üzenetére


tboy93
nagyúr

2022 március

Termékeny hónapon vagyok túl. Egyrészt volt egy kis betegszabi, másrészt elengedtem az alvás dolgot :DDD Változatos a felhozatal, játszottam mindennel is. Kipróbáltam pár backlogban csücsülő online játékot, ezek közül igazából csak a Black Ops 4 és a Destruction Allstars ami tetszett. A Knockout City és a Rocket Arena tök halott, alig játszanak vele. A Predator HG meg ritka szar, az nagyon nem tetszett. Persze pár single player COD sem maradhatott ki, ha már előző hónapban PS3-on végignyomtam az összeset ami megvolt. Meglepetés a Journey volt, nagyon aranyos kis kaland. Konzolt félretéve minimálisat játszottam PC-n is, végigtoltam a Superhot-ot, (még mindig baromi jó játék) és a The Stanley Parable-t. Ez utóbbi egy elgondolkodtató, de baromi vicces séta szimulátor, tetszett. Továbbá volt pár régebben behúzott androidos játékom is, ezeket most végigjátszottam. A "GO" játékok tetszettek egytől egyig, a Hitman mondjuk csak a játék második felére húzott be. A Monument Valley 2 is nagyon szuper.

Most PC-n a Hue, Battlefield 3 és a LEGO Batman első része "pörög", nagyon-nagyon lassú tempóban, illetve gőzerővel nyomom Ps5-ön a GTA5-öt.

Vásárlások, beszerzések:
Grand Theft Auto V PS5 (megvolt már más platformon)
Spider-Man Miles Morales PS4 (ajándékba kaptam)
tonnányi ingyenes epic store, gog, ps plus játék

Végigjátszás:
Goat Simulator PS4
Journey PS4
Worms Rumble PS5
Rocket Arena PS4
Call of Duty: Black Ops 3 - Zombies Chronicles Edition PS4
Call of Duty: Black Ops 4 PS4
Call of Duty: Advanced Warfare PS4
Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown PS4
Predator: Hunting Grounds PS4
Knockout City PS4
Destruction AllStars PS5
Hell Let Loose PS5
SUPERHOT PC
The Stanley Parable PC
Monument Valley 2 ANDROID
Lara Croft GO ANDROID
Deus Ex GO ANDROID
Hitman GO ANDROID
Dead by Daylight Mobile ANDROID

Eladás:
Assassin’s Creed: Revelations PS3

Havi összesített: +20
2022 összesített: +25

(#73) koncsik válasza koncsik (#64) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

2022 március: +4, összesen: +7
Vettem:
Triangle Strategy (Tactician’s Limited Edition) (Switch)
Gran Turismo7 (25th Anniversary Edition) (PS5/4)
Chocobo GP (Switch)
Kirby and the Forgotten Land (Switch)

Befejeztem és eladtam:
--
Befejeztem:
--
Eladtam:
--
(Igazából a Legacy of Thieves-t befejeztem PS5-ön, de már PS4-en számoltam. Az XOX-t lecseréltük XSX-re. A PS5-ös GTA V megvásárlását sem jegyeztem, PS4-re is megvolt)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#74) RangerFox


RangerFox
veterán

2022 március

Vettem:
- Gran Turismo 7
- Grand Theft Auto V (PS5)

Végigjátszottam:
- Gran Turismo 7
- Elden Ring

Így ugyanúgy +3 pontom van. Jelenleg a GT7-tel játszok, illetve majd folytatom az Elden Ring miatt félbemaradt Horizont.

(#75) Guitar14 válasza Guitar14 (#66) üzenetére


Guitar14
senior tag

2022 Március:
Vásárlások -8
Ford Racing 3 (PS2)
Guitar Hero 3 (Xbox 360)
Guitar Hero Aerosmith (Xbox 360)
Band Hero (Xbox 360)
RockBand (Xbox 360)
Super Mario Galaxy (Wii)
New Super Mario Bros. (Wii)
GTA Definitive Edition (Switch)
Végigjátszások +1
Guitar Hero II (Xbox 360)

[Havi: -7]
[2022 Összesen: -12]

Jelenleg játszom:
Guitar Hero III (Xbox 360)
NFS Underground 2 (Gamecube)
Super Mario Galaxy (Wii)
Mario Kart 7 (3DS)

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#76) l.skywalker válasza l.skywalker (#58) üzenetére


l.skywalker
félisten

2022. Március

Vásárlások: -3
- Humble Choice March
- Bundle for Ukraine (Indiegala)
- Rustler (Steam)

Végigjátszások, eladások: 0
-
Összesen a hónapban: -3
Előző hónap végi: -73
---------------------------
Éves összes: -76

Ezekkel játszom jelenleg:
A Destiny 2 Withc Queen DLC-je minden egyéb végigjátszást megszakított. A HZD-ban pedig már kezdtem egészen belemélyedni ill. PC Game Pass-ban megjelent a Guardians of the Galaxy és a Tunic, amiket mindenképp ki akarok próbálni. De ami késik nem múlik :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#77) Wlac válasza Wlac (#60) üzenetére


Wlac
Ármester

2022 március

Vettem:
-
Végigjátszottam:
- Horizon: Forbidden West (PS5) +1

Jelenleg ezzel játszok:
- Lara Croft GO (PS4)
- Elden Ring (PS4)

Végül csak kijött velem a PS, de sok időm nem volt játszani. Nem vagyok nagy souls játékos, úgyhogy nagyon sokáig el fogok csámcsogni az Elden Ringen. Alapból nem terveztem beszerezni, de öcsém (PS osztó társam) nagy fanatikus, úgyhogy miért is ne alapon belevágtam, ha már megvette. Tetszeni tetszik, meglátjuk, hogy végig viszem-e.

A Lara Croft GO-t körülbelül ezer évvel ezelőtt vettem meg, pont ideje volt, hogy nekivágjak. Nagyon tetszik.

Idei összes: +4

“The wha-"

(#78) Guitar14 válasza Guitar14 (#75) üzenetére


Guitar14
senior tag

2022 Április:
Vásárlások -6
Medal of Honor Frontline (PS2)
Wall-E (PS2)
TimeSplitters (PS2)
WarioWare Smooth Moves (Wii)
MarioKart 8 Deluxe (Switch)
Serious Sam HD - First Encounter (PC)
Kaptam -0
Quake 4 (Xbox 360)
Golden Axe Beast Rider (Xbox 360)
Végigjátszások +1
Off Road (PS2)
Serious Sam 4 (PC) [GamePass]

[Havi: -5]
[2022 Összesen: -17]

Jelenleg játszom:
Guitar Hero III (Xbox 360)
Halo 5 (XboxOne)
Super Mario Galaxy (Wii)
Mario Kart 7 (3DS)

[ Szerkesztve ]

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#79) tboy93 válasza tboy93 (#72) üzenetére


tboy93
nagyúr

2022 április

Jóval kevesebb időm volt játszani mint előző hónapban, de így is sikerült befejezni a GTA5-öt és végigjátszani a TLoU2-t. Utóbbi talán a legjobb PS4 játék volt amivel valaha játszottam.

Vásárlás
Watch Dogs Legion PS4
Rovio Classics: Angry Birds ANDROID

Végigjátszás
Grand Theft Auto V PS5
The Last of Us Part II PS4

Havi összesített: 0
2022 összesített: +25

(#80) l.skywalker válasza l.skywalker (#76) üzenetére


l.skywalker
félisten

2022. Március

Vásárlások: -3
- Humble Choice April
- Weird West (Xbox)
- Baldur's Gate II: Enhanced Edition (GOG)

Végigjátszások, eladások: 0
-
Összesen a hónapban: -3
Előző hónap végi: -76
---------------------------
Éves összes: -79

Ezekkel játszom jelenleg:
Csak a Destiny 2 :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#81) tboy93 válasza l.skywalker (#80) üzenetére


tboy93
nagyúr

március ?? :D

(#82) l.skywalker válasza tboy93 (#81) üzenetére


l.skywalker
félisten

Bakker bekapcsolva maradt az időgép... :|

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#83) Wlac válasza Wlac (#77) üzenetére


Wlac
Ármester

2022 április

Vettem:
- Angry Birds Classic (Android) -1

Végigjátszottam:
-

Jelenleg ezzel játszok:
- Lara Croft GO (PS4)
- Elden Ring (PS4)

Nem volt túl aktív a hónap- Az Elden Ringbe egész sok órát tettem, de messze még a vége. Májusban szerintem már meglesz.

Idei összes: +3

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#84) RangerFox válasza RangerFox (#74) üzenetére


RangerFox
veterán

Április:

Nem vettem semmit, de végigjátszottam a Slay the Spire-t (jó néhányszor). Nem sok időm volt játszani, azt a keveset pedig a GT7 multija vitte el (meglett az első winem is, Monzában). Májusban még kevesebb időm lesz játékra, de talán lassan haladni fogok a Forbidden Westtel. Így +4 pontom van eddig idén.

(#85) koncsik válasza koncsik (#73) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

2022 április: +4, összesen: +11
Vettem:
LEGO Star Wars: The Skywalker Saga (Switch: Deluxe Edition, PS5: normal)
Demon’s Souls (PS5)
Horizon Forbidden West (PS5)
Switch Sports (Switch)

Befejeztem és eladtam:--

Befejeztem:--

Eladtam:--

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#86) ldave


ldave
félisten

Március és április:

Viszonylag kevés játék volt utóbbi két hónapban, a Crysis 2 után megvettem a harmadik részt is PS-re, de még nem kezdtem el. Gondolom az előzőhöz hasonlóan majd 2-3 nap alatt végigjátszom, ha sorra kerül. A Ni no Kuni megvan lemezen, most megvettem digitálisan is.

Két online co-op játékot játszottam végig innen a fórumról egy kedves taggal az EA Play előfizetés keretében, a Way Out-ot és az It Takes Two-t. Ebből a kettőből az utóbbi fantasztikus élmény volt, most már értem miért kapta a sok-sok év játéka díjat tavaly.

A Destiny dlc most megkapja a +1 pontját, ez után már csak a szezonok jönnek majd az év során.

Megjelent a soron következő Magic lapcsomag is, egyelőre ebbe még nem merültem bele, már alig bírom ezt is követni a sok más mellett.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#87) Guitar14 válasza Guitar14 (#78) üzenetére


Guitar14
senior tag

2022 Május:
Vásárlások -11
Motorhead (PS1)
Hot Wheels World Race (PS2)
Ford Racing 2 (PS2)
SSX (PS2)
Wall-E (DS)
Mini Ninjas (DS)
Super Mario Galaxy 2 (Wii)
Diablo III Eternal Collection (Switch)
Forza Motorsport (Xbox)
S.W.I.N.E. HD Remaster (PC)
Serious Sam HD - Second Encounter (PC)
Végigjátszások +0
Halo 5 Guardians (Xbox One) [GamePass]

[Havi: -11]
[2022 Összesen: -28]

Jelenleg játszom:
Guitar Hero III (Xbox 360)
Halo Infinite (Xbox One)
NFS Underground 2 (GameCube)
Mario Kart 7 (3DS)

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#88) Wlac válasza Wlac (#83) üzenetére


Wlac
Ármester

2022 május

Vettem:
-

Végigjátszottam:
- Grim Valor (Android)
- Elden Ring (PS4)
- A Plague Tale: Innocence (PS5)
- Lara Croft Go (PS4) +1

Jelenleg ezzel játszok:
- GTA V (PS4)

A befejezések hónapja volt, a négy játékból háromnak csak a végét kellett lenyomnom, egyedül a Plague Tale volt teljesen új. Imádtam minden percét, várom a folytatást.

Jelenleg a GTA V sztoriját nyomom PS4-en. Kb. öt éve vettem meg, anno rengeteg időt öltem a multiba, de a single részével PS3-on játszottam utoljára, úgyhogy itt az ideje.
Emellett még valószínűleg elkezdem a Hadest PS5-ön, hogyha sikerül beszereznem a héten.

Idei összes: +4

“The wha-"

(#89) tboy93 válasza tboy93 (#79) üzenetére


tboy93
nagyúr

2022 május

Ebben a hónapban nem sok mindent játszottam végig. Most a Cyberpunkot kezdtem el, meg haverral elkezdtünk újra Div2-zni. Ja meg egy német rokonommal a Way Out-ot is nyomom heti egy alkalommal :D Vettem pár játékot, a Sackboy alzás kuponozassal kemeny 3500Ft volt, a Death Stranding DC meg konkrétan ingyé kijött úgy hogy kivettem egy játék pakkbol amit vettem es eladtam a PS4-es verziot is, szoval nem is kene számoljam :P

Vásárlás
A Way Out PS4
Sackboy - A big adventure PS4
Death Stranding Director's Cut PS5
Cyberpunk 2077 PS4

Eladás
Death Stranding PS4

Végigjátszás
LEGO Star Wars: The Complete Saga PS3
Battlefield 3 PC

Havi összesített: -1
2022 összesített: +24

[ Szerkesztve ]

(#90) koncsik válasza koncsik (#85) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

2022 május: +1, összesen: +12

Vettem:
Stella Glow (Nintendo 3DS)

Befejeztem és eladtam: --

Befejeztem: --

Eladtam: --

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#91) l.skywalker


l.skywalker
félisten

2022. Május

Vásárlások: -4
- Ni no Kuni: Wrath of the Lich King remastered (indiegala)
- Undungeon (HumbleBundle)
- Assassin's Creed Valhalla (Ubistore)
- The Division 2 Warlords of New York Edition (Ubistore)

Végigjátszások, eladások: 0
-
Összesen a hónapban: -4
Előző hónap végi: -79
---------------------------
Éves összes: -82

Ezekkel játszom jelenleg:
Destiny 2 és már a Destiny 1 is :U

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#92) ldave válasza l.skywalker (#91) üzenetére


ldave
félisten

Ni no Kuni: Wrath of the Lich King? :DDD

A Slime draws near! Command?

(#93) l.skywalker válasza ldave (#92) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ez az új WOW crossover :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#94) RangerFox válasza RangerFox (#84) üzenetére


RangerFox
veterán

Oh, ez egyszerű lesz nekem. Nem vettem semmit és nem is játszottam semmivel májusban. :(

(#95) ldave


ldave
félisten

Május:

Hát, ez a hónap most főleg a Destiny 2-ről szólt, de mellette kerestem valami lazább játékot, amit alvás előtt tudok játszani, ez lett a The House in Fata Morgana. Ez egy visual novel, de olyan szinten, hogy a 25-30 órás történet alatt talán ha két-három alkalommal kell benne valami döntést hozni. Játszottam már korábban pár VN játékkal, de ennyire könyvszerűvel még sosem. A történet egy ház lakóiról szól, nagyjából egy évezredet ölel fel. Utolsó fejezetnél tartok, még pár este és vége.

A Dune: Spice Wars egyelőre korai hozzáférésben érhető csak el, ez egy Civ-szerű játék, csak realtime rendszerrel, de nagyon lassú, szóval nem egy pörgős Starcraft meccsre kell gondolni. Amúgy inkább emlékeztet egy komplexebb táblás társasjátékra, mint egy videójátékra, de a hangulata nagyon jó és eléggé nehéz is.

A Stella Glow megvan már régről lemezesen 3DS-re, most az utolsó akciók során megvettem digitálisan is. A listámban 2018-ig tudok visszamenni, addig nem szerepel a játék, szóval ezt még korábban vettem és játszottam eredetileg. Visszakerestem 3DS fórumban, 2016-ban játszottam végig, 6 éve, de rohadt gyorsan telik az idő.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#96) ldave


ldave
félisten

A június már most megszaladt nekem vásárlás terén, megyünk picit mínuszba :)

A Slime draws near! Command?

(#97) l.skywalker válasza ldave (#96) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én azt sem tudom mi az a pozitív :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#98) ldave válasza l.skywalker (#97) üzenetére


ldave
félisten

A vásárlási kedv ;]

A Slime draws near! Command?

(#99) l.skywalker válasza ldave (#98) üzenetére


l.skywalker
félisten

Az High! High Life!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#100) tboy93 válasza tboy93 (#89) üzenetére


tboy93
nagyúr

2022 június

Így fél lábbal a Balatonon, zárom a hónapot, már úgy sem lesz semmi új. Ebben a hónapban nem sokat játszottam, 6-8 órám van a CP2077-ben, a Way Out lepörgött coopban a német rokonommal, tegnap meg elkezdtük együtt a Diablo II-t.

Vásárlás
Diablo II: Resurrected PS5
Ghost of Tsushima Director's Cut PS5 (ajándékba kaptam)

Végigjátszás
A Way Out PS4 (platina is)

Havi összesített: 0
2022 összesített: +24

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.