Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) koncsik válasza koncsik (#90) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

2022 június:+1, összesen: +13

Vettem:
Mario Strikers - Battle League Football (Switch)
Monster Hunter Rise: Sunbreak (Switch)
Fire Emblem Warriors: Three hopes (Limited Edition)

Befejeztem és eladtam:---

Befejeztem:---

Eladtam:
Sackboy (PS5)
Asterx & Obelix XXL Collection (Switch)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#102) RangerFox


RangerFox
veterán

Júniusban végre újra volt időm foglalkozni ezzel a hobbimmal is. :B

Vettem:
- CoD Modern Warfare (2019)
- Alan Wake Remastered
- Fire Emblem Three Hopes (ezt tesztelésre kaptam)
- Előfizettem PS+ Extrára

Végigjátszottam:
- Shadow Warrior 3
- GTA V (PS5)
- Mario Kart 8 Deluxe

Jelenleg ezekkel játszok:
- Luigi's Mansion 3
- FE Three Hopes
- CoD MW

(#103) Wlac válasza Wlac (#88) üzenetére


Wlac
Ármester

2022 június

Vettem:
- Hades (PS5)

Végigjátszottam:
-
Jelenleg ezzel játszok:
- GTA V (PS4)
- Hades (PS5)

Igazából annyira nem játszottam sokat a hónapban, inkább csak délután nyomom velük, amikor a forróság miatt amúgy sem lehet az utcán kóborolni. Mindkét játék nagyon bejön, a GTA 5-öt régről ismertem, és továbbra is kiválónak tartom, a Hades pedig az utóbbi évek egyik legkedvesebb meglepetése. Nem csak én, hanem a menyasszonyom is aktívan nyomja, gyakorlatilag egyikünk sem tud belekötni a játékba.

Idei összes: +3

“The wha-"

(#104) Guitar14 válasza Guitar14 (#87) üzenetére


Guitar14
senior tag

ebben a hónapban megfogadtam semmit se veszek... sikerült :D

2022 Június:
Vásárlások -0
Végigjátszások +1
Mario Kart 7 (3DS)

[Havi: +1]
[2022 Összesen: -27]

Jelenleg játszom:
Halo Infinite (Xbox One)
NFS Underground 2 (GameCube)
GTA Definitive Edition (Switch)

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#105) ldave


ldave
félisten

Június:



Kicsit bevásároltam júniusban, még a 400+ euró árfolyam előtt :)

Switchre diitálisan megvettem a Citizen Sleepert és Death's Doort, előbbi egy scifi RPG, utóbbi pedig egy klasszikus felülnézeti akció játék. Lemezen pedig a Triangle Strategyt, a demója nagyon tetszett.

PS-re a Resident Evil 2-3 Remake-t vettem az akciók során, ebből a második részt már elkezdtem, de még nagyon ügyetlenkedem benne.

Befejeztem a The House in Fata Morgana fő sztoriját, nagyon kemény történet, több benne a szenvedés, mint az ifjú Werther naplójában... Vannak még ilyen melléktörténetek, azokat majd valamikor később. És szintén befejeztem, legalábbis normálon, az FF7 Remaket, most PS5-ön, az eredeti PS4-es kiadásnak nem értem a végére, amikor azt játszottam. Ezt hardon mindenképp folytatom majd, mert még van bőven fejlesztési lehetőség és az extra bossokat is szeretném majd legyőzni.

A Slime draws near! Command?

(#106) tboy93 válasza tboy93 (#100) üzenetére


tboy93
nagyúr

2022 július

Se vásárlás, se végigjátszás nem történt. Pár óra Diablo II:R-t nyomtam, de ennyi volt az össz termés.

Havi összesített: 0
2022 összesített: +24

(#107) RangerFox


RangerFox
veterán

2022. július
Vettem:
- The Dark Pictures Anthology: House of Ashes
- Two Point Campus (tesztelésre kaptam)

Végigjátszottam:
- Nintendo Switch Sports
- Luigi's Mansion 3
- CoD Modern Warfare (2019)

Jelenleg ezzel játszok:
- Two Point Campus

El is felejtettem, mennyire szeretem az ilyen menedzselős Tycoon játékokat, nagyon jól sikerült darab. Miután végigjátszottam meg megírtam a tesztet róla, valószínűleg belekezdek majd a Dark Pictures Anthology játékokba, illetve a Straybe.

(#108) ldave válasza RangerFox (#107) üzenetére


ldave
félisten

A Theme Hospitalban nekem is sok-sok órám van, a Two Point Hospitallal sokáig szemeztem, de egyelőre még nem vettem meg, nehezen ülök le már a napi meló után a PC-n még ilyesmiket játszani, ezekhez több óra kell, 30-60 percre nem sok értelmét látom. De örülök, hogy van még fejlesztő, aki sikeres tud lenni ilyen játékokkal.

A Slime draws near! Command?

(#109) RangerFox válasza ldave (#108) üzenetére


RangerFox
veterán

Szerintem pont ilyen kisebb sessionökre ideálisak a Two Point játékok. Ugye itt ~15 különböző egyetem van, és tanévekre van bontva az időbeosztás, amik 30-40 perc alatt lemennek. ~4 tanév alatt a legtöbb kampuszt meg lehet csinálni 2-3 csillagosra, így ha kevesebb időm van, akkor csak leülök, és építgetem/szépítgetem a helyet, ha meg több, akkor egyben kimaxolok egy egyetemet. Igazából csak az elején kell több idő, amíg megépíted a szükséges épületeket meg helyisíégeket, utána gyorsan és céltudatosan lehet a már meglévőket bővíteni meg újakat építeni. Könnyen befogadható és viszonylag egyszerű játék, nem olyan komoly, mint a Frostpunk/Surviving Mars meg hasonlók (nem tudom még mik jöttek ki a közelmúltban).

(#110) ldave válasza RangerFox (#109) üzenetére


ldave
félisten

Ez jól hangzik, nekem azért a régi ilyen játékról olyan emlékeim vannak, hogy akár 2-3 óra is lehet egy pálya.

A Slime draws near! Command?

(#111) l.skywalker


l.skywalker
félisten

2022. Június-Július

Vásárlások: -10
- Reventure (Fanatical)
- Killer Bundle 23 (Fanatical)
- Capcom Summer 2022 Bundle (HumbleBundle)
- June Choice (HumbleBundle)
- July Choice (HumbleBundle)
- LEGO: At the Movies (HumbleBundle)
- Outright Games' Summer Break (HumbleBundle)
- Insurgency: Sandstorm - Gold Edition (GMG)
- GOG Strategy Bundle (gog.com)
- PDX Mini Legacy Bundle (indiegala.com)

Végigjátszások, eladások: 0
-

Összesen a hónapban: -10
Előző hónap végi: -82
---------------------------
Éves összes: -92

Ezekkel játszom jelenleg:
Power Wash Simulator

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#112) mike1334 válasza l.skywalker (#111) üzenetére


mike1334
veterán

Ahogy a múltkor mondta nekem az eladó hölgy a boltban: a társasjátékozás és a társasjáték gyűjtés két külön hobbi :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#113) Guitar14 válasza Guitar14 (#104) üzenetére


Guitar14
senior tag

2022 Július:
Vásárlások -5
Toy Story 2 (PS1)
Medievil (PS4)
Uncharted The Nathan Drake Collection (PS4)
Killzone Shadow Fall (PS4)
Riders Republic (PS4)
Végigjátszások +1
NFS Underground 2 (GameCube)
GTA Definitive Edition/III (Switch)
(1-et vontam le vásárláskor GTA D.E.-re majd számolom ha végigtoltam mindhármat)

[Havi: -4]
[2022 Összesen: -31]

Jelenleg játszom:
Halo Infinite (Xbox SX)
It Takes Two (Xbox SX)
Riders Republic (PS4)
GTA Definitive Edition/Vice City (Switch)

[ Szerkesztve ]

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#114) koncsik válasza koncsik (#101) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

2022 július: +3:, összesen: +16

Vettem:
Deponia Collection (Switch) (digital)
Turrican Flashback (Switch)
Xenoblade Cronicles 3 (Switch)
Befejeztem és eladtam:---

Befejeztem:---

Eladtam: ---

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#115) l.skywalker válasza mike1334 (#112) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nekem a vásárlás is egy MMO :O ;] :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#116) Wlac válasza Wlac (#103) üzenetére


Wlac
Ármester

2022 július

Vettem:
- Sifu (PS5)
- Death Stranding Director's Cut (PS5)
- Mad Max (PS4)

Végigjátszottam:
-

Jelenleg ezzel játszok:
- GTA V (PS4)
- Hades (PS5)
- Dead By Daylight (PS4/PS5/PC)

Fő a változatosság alapon, pont ugyanazokkal játszok, mint egy hónapja. A Hadest már sokszor végigjátszottam, de még mindig van benne gyűjtögetni való, úgyhogy még el vagyok vele, a GTA pedig szimplán hosszú. A sztori lement, a nyílt világ azonban még tartogat bőven tartalmat.

A Death Stranding és Mad Max régóta kiszemelt vásárlás volt. A DS teljesen kimaradt, de az egyedisége miatt mindig is érdekelt, a Mad Maxet viszont pár éve már platináztam, és az egyik legjobb PS4 játéknak tartom. Vicces módon pont pár napja beszélgettünk a menyasszonyommal a fémdobozokról, és említettem neki, hogy a The Last of Us és Uncharted trilógia mellett a Mad Max lenne a Szent Grálom, hogyha valaha találnék belőle, erre két napra rá horogra akadt egy példány.

A Sifu eddig radar alatt volt nekem, tudtam, hogy létezik, de túlságosan nagy volt a backlogom ahhoz, hogy foglalkozzak vele. Viszont egy tök jó ajánlat felbukkanása miatt előrébb hoztam a beszerzését, úgyhogy már a polcomon figyel a fémdobozos változat, de örülök, ha idén sort tudok rá keríteni.

Ezeken felül a Dead By Daylighttal kezdtem el játszani. Az Uncharted 4-ből kikopott a banda, és már a Phasmophobiát sem nyomtuk pár hónapja, így örülök, hogy találtunk egy új közös játékot. Külön öröm volt a számomra, hogy a létező összes platformon megvolt már a játék (PS+ és a Epic miatt), így nem kellett agyalnom a vásárláson. Csak a bandával tolom, úgyhogy lassan fejlődnek a karaktereim, bár már kinéztem, hogy melyiket fogom feloldani, ha összegyűlik elég ingame biszbasz currency.

Idei összes: 0

“The wha-"

(#117) tboy93 válasza tboy93 (#106) üzenetére


tboy93
nagyúr

2022 augusztus

Ebben a hónapban végignyomtam a Diablo 2R-t a Necro karimmal, egy barbár végigjátszás még várat magára az ismerősömmel. Továbbá beszippantott a Diablo Immortal is, de csak a fő sztori erejére, amint lement a történet félreraktam és azóta hozzá sem nyúltam. Ezt a játékot amúgy mindenkinek ajánlom, egy elég korrekt ingyenesen hozzáférhető android/ios cím. Most újra nekiestem a CP2077-nek folytatom ahol abbahagytam.

Vásárlás
Semmi

Végigjátszás
Diablo II: Resurrected PS5
Diablo Immortal ANDROID

Havi összesített: +2
2022 összesített: +26

(#118) RangerFox válasza RangerFox (#107) üzenetére


RangerFox
veterán

2022 augusztus
Vettem:
- Cult of the Lamb (tesztelésre kaptam)

Végigjátszottam:
- Two Point Campus
- The Dark Pictures Anthology: Man of Medan
- Cult of the Lamb
- Destiny 2: Shadowkeep
- Destiny 2: Beyond Light

Jelenleg ezzel játszok:
- The Dark Pictures Anthology: Little Hope
- Horizon: Forbidden West

Kövi hónapban két játékot kapok tesztelésre, az Inscryption PS5-ös változatát, illetve a DioField Chroniclest. Azokat várom, illetve próbálok faragni a backlogomon, ahogy csak tudok.

(#119) l.skywalker válasza l.skywalker (#111) üzenetére


l.skywalker
félisten

2022. Augusztus

Vásárlások: -5
- August Choice (HumbleBundle)
- Tactical Combat Bundle (HumbleBundle)
- Dishonored
- Dishonored: Definitive Edition
- Mount & Blade II: Bannerlord

Végigjátszások, eladások: 10
- Power Wash Simulator
- 9 bónusz pont

Összesen a hónapban: +5
Előző hónap végi: -92
---------------------------
Éves összes: -87

Ezekkel játszom jelenleg:
Assassin's Creed Valhalla

Note: beraktam magamnak 9 bónusz pontot. Erről hivatalosan nem beszélhetek, de a lényeg, hogy idén csak ebből a forrásból szerzem a játékra költött pénzem. Nem eladás, nem illegális, a gaming-hez kapcsolódik: csak classified! :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#120) ldave válasza l.skywalker (#119) üzenetére


ldave
félisten

Lemostál mindent? :)

A Slime draws near! Command?

(#121) l.skywalker válasza ldave (#120) üzenetére


l.skywalker
félisten

Hú, baromira jó volt! Az elején még fintorogtam rajta, de ahogy meg tudtam venni a jobb gépeket jöttek már durva pályák. A metróállomás több órás meló volt :D

Egyébkénta campaign részt csináltam végig ezért mertem beszámolni :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#122) mike1334 válasza l.skywalker (#119) üzenetére


mike1334
veterán

Milyen a Valhalla? Gondolkodtam rajta, hogy megvegyem, de tartok tőle, hogy ez is unalomba fullad egy idő után, mint a többi..

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#123) l.skywalker válasza mike1334 (#122) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ennek nálam van egy olyan visszafelé zajló evolúciója. Az Origins nagyon jó volt, az Odyssey sem volt rossz, de nem volt olyan jó nekem mint az Origins és a Valhalla meg valahogy olyan mint egy félkész Origins. A sztori, a látvány jó, de apró dolgok hiányoznak belőle nekem, amik az előző részekben voltak.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#124) koncsik válasza koncsik (#114) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

2022 augusztus: 0 (semmi):, összesen: +16

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#125) l.skywalker válasza koncsik (#124) üzenetére


l.skywalker
félisten

Applaud GIFs - Get the best GIF on GIPHY

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#126) koncsik válasza l.skywalker (#125) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#127) mike1334 válasza l.skywalker (#123) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi! Akkor ez is kimarad, nem most térek vissza a konzolhoz :(
Sebaj, vettem a hónapban 3 társasjátékot, és még egyikkel se játszottam, szóval a hagyomány maradt, csak analóg formában :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#128) tboy93 válasza mike1334 (#122) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem bejott. De nekem tetszett az origins es az odyssey is. Ha neked ezek nem jottek be akkor ez sem fog.

(#129) koncsik válasza mike1334 (#127) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Megjött ma a T2R Europe.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#130) Guitar14 válasza Guitar14 (#113) üzenetére


Guitar14
senior tag

2022 Augusztus:
Vásárlások -10
Fifa 2003 (PS2)
Tony Hawk's Pro Skater 4 (PS2)
Call of Duty World At War Final Fronts (PS2)
Colin McRae Rally 04 (PS2)
SSX 3 (PS2)
Robots (GameCube)
NFS Undercover (Xbox 360)
GTA Episodes From Liberty City (Xbox 360)
Micro Machines World Series (Xbox One)
Pac-Man World Re-Pac (Xbox Series X)
Végigjátszások +0

[Havi: -10]
[2022 Összesen: -41]

Jelenleg játszom:
NFS Prostreet (Xbox 360)
Halo Infinite (Xbox SX)
Pac-Man World Re-Pac (Xbox SX)
GTA Definitive Edition/Vice City (Switch)

Ebben a hónapban kicsit elszabadultam :DDD de, hogy szkájvókerlajos féle kifogással éljek: Volt miből fedezni: ebben a hónapban sokat melóztam mindenfelé az országban és nem voltam sokat otthon, időközben kollégának kiderült porosodik a padláson pár PS2 játék ezeket meg is vettem nagyon nyomott áron, vettem egy 360 blue editiont pár játékkal ebből kettőt megtartok, piacon jóáron vettem 1-2 játékot és megjelent a Pac Man repac amit azóta is hatalmas nosztalgiával játszok amikor épp leülök konzol elé.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#131) l.skywalker válasza tboy93 (#128) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nekem is tetszik, jó a sztori, a körítés. De a harcrendszer az Origins-ben nagyon tetszett. A skillfa szerintem túlzás a Valhallában és a speciális képességek se olyan különlegesek, nem állnak kézre (tény, ez az első amit nem kontrollerrel játszok, hanem M&K).

Az interact-ok későiek, későn jelennek meg az erre vonatkozó feliratok. Amikor "gyüjtögetek" akkor is a kis collectible cuccok felett a fehér pötty is később jön elő, mint ahogy odaérek.

Nem lényegi, csak finom dolgokban tér el a három rész és én az Origins óta egy arányt vélek felfedezni. Ahogy nőtt a térkép, úgy tűntek el a finom kis apróságok.

Nekem még mindig a Curse of the Pharaoh a kedvenc részem mind közül, de tény, hogy itt még nem tartok csak az alapjáték ~negyedénél.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#132) mike1334 válasza tboy93 (#128) üzenetére


mike1334
veterán

Hm, hát azok se nagyon jöttek be...na, hátha lesz még free play days.

koncsik
Jó játékot! :) Jubileumi?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#133) koncsik válasza mike1334 (#132) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Álmaimban :N

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#134) mike1334 válasza koncsik (#133) üzenetére


mike1334
veterán

Így is jó élmény lesz biztosan :K

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#135) Wlac válasza Wlac (#116) üzenetére


Wlac
Ármester

2022 augusztus

Vettem:
-

Végigjátszottam:
-

Jelenleg ezzel játszok:
- GTA V (PS4)
- Hades (PS5)
- Dead Space 3 (PS3)

Nem volt túl mozgalmas a hónap. Sajnos költözés miatt semmi energiám nem maradt játékra, így csak minimálisan haladtam. A GTA V-ből már csak az akrobatikai mutatványok és pár apró feladat van hátra. A Hadesből gyakorlatilag csak három egyszerű trófea, az egy-két napon belül le lesz tudva.
Az újdonság a Dead Space 3. A PS3 csoportban kért segítséget egy tag a multis trófeákhoz, ezért előkotortam a gépet és segítettem neki. Előtte gyorsan végigvittem a sztorit, hogy nagyjából képben legyek a játékkal, de a platina (szóval a java) még csak ezután jön. Mivel most nyaralni indulok, nem tudom hogy mindezt letudom-e szeptemberben, de nem sietek sehova. :)

Idei összes: 0

“The wha-"

(#136) ldave


ldave
félisten

Július - augusztus:

Viszonylag eseménytelen volt a nyár játékok szempontjából. Akcióban megvettem a Deathloopot PS5-re és két hónap alatt sikerült is befejezni ezt a 20-25 órás játékot :) Nekem nagyon tetszett a Deathloop, de nem ér fel a Dishonored, Prey szintre, azok szerintem jobb játékok, azokban jobb a szabadság illúziója.

Emellett megvettem Switchre a Live a Live japán RPG-t és egy kisebb indie játékot, az In Other Waterst. Ezt utóbbit végig is játszottam, amit kalandjátéknak írnak, de lényegében ez egy visual novel, semmi fejtörő, semmi akció. Ez a nemrég megvett Citizen Sleeperes csapat korábbi játéka, gondoltam előbb ezt játszom végig.

A Slime draws near! Command?

(#137) Wlac válasza Wlac (#135) üzenetére


Wlac
Ármester

2022 szeptember

Vettem:
-

Végigjátszottam:
- Hades (PS5)

Jelenleg ezzel játszok:
- Deathloop (PS5)

A hónap tipikusan olyan volt, mint amikor az ember folyton benéz a hűtőben, hátha van már valami jó benne, de bevásárolni nem ment el. A fórumtárssal megcsináltuk a Dead Space 3 multis trófeáit, de többet nem játszottam vele. A PS4-et elő se vettem, szóval a GTA is várat még magára. A PS5-ön végre lenyomtam a Hades-t, utána viszont csak csipegettem. Belenéztem a Death Strandingbe, tetszik, de nem kapott el, szerintem valami téli estére hagyom. Elkezdtem a Need for Speed Heattel játszani, de a rendőrök számomra megölték a játékot, úgyhogy ment a kukába. Most a Deathloopal játszok, ez tetszik, bár pont ma 5 perc után kikapcsoltam, mert... nem is tudom, hogy miért. De jó játék, ajánlom hogy nézzen rá az, aki alapból szereti az Arkane játékait. Kicsit olyan, mintha a Dishonored és a Hitman szerelemgyereke lenne.

Egyébként megvolt a költözés, végre úgy tudok belépni a lakásba, hogy nem töröm ki a nyakam a random dobozokon bukdácsolva. Ezt egy kör futással ünnepeltem (na jó, inkább stresszlevezetés volt, amikor a két órás pakolásból tíz órás esemény lett). Régen nem futottam, ezért kicsit pofán csapott a valóság, hogy mennyire elhagytam magam. Ezen felbuzdulva elkezdtünk a menyasszonyommal versengeni, és egymás eredményére licitálunk a Nike Run alkalmazáson keresztül. Nem gondoltam volna, de jobban leköt, mint a PS-es trófeavadászat.

“The wha-"

(#138) koncsik válasza koncsik (#124) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

2022 szeptember: -1; összesen: +17

Vettem:
Splatoon 3 (Switch)
Ruiner (XSX)

Befejeztem és eladtam:--

Befejeztem:---

Eladtam:
Immortals: Fenyx Rising (Switch) (egyre több Switch-re megjelent, de nem Nintendo játék kerül be az előfizetésesekhez...)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#139) tboy93 válasza tboy93 (#117) üzenetére


tboy93
nagyúr

2022 szeptember

Szeptember nem a gamingről szólt, de így is sikerült befejeznem az első Cyberpunk 2077 végigjátszásomat, kipörgetnem az NFS Heat-et és a classic Angry Birds-öt.

Vásárlás
Semmi

Végigjátszás
Rovio Classics: Angry Birds ANDROID
Need for Speed Heat PS4
Cyberpunk 2077 PS5

Havi összesített: +3
2022 összesített: +29

(#140) l.skywalker válasza l.skywalker (#119) üzenetére


l.skywalker
félisten

2022. Szeptember

Vásárlások: -8
- September Choice (HumbleBundle)
- Fantastic Journeys: Middle-earth and Beyond Bundle (HumbleBundle)
- 2K Megahits Bundle (HumbleBundle)
- Starlight Children's Foundation Bundle (HumbleBundle)
- tinyBuild x Versus Evil Smashup Bundle (HumbleBundle)
- Build your own Triple Pack 2 Bundle (Fanatical)
- Garfield Kart (Steam)
- Need for Speed Payback Deluxe Edition (Steam)

Végigjátszások, eladások: 3
- 3 bónusz pont

Összesen a hónapban: -5
Előző hónap végi: -87
---------------------------
Éves összes: -92

Ezekkel játszom jelenleg:
Assassin's Creed Valhalla

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#141) RangerFox


RangerFox
veterán

2022 szeptember

Vettem:
- Inscryption (tesztelésre kaptam)
- The Last of Us Part I
- The DioField Chronicle (tesztelésre kaptam)
- Serial Cleaners (tesztelésre kaptam)
- FIFA 23 (tesztelésre kaptam)

Végigjátszottam:
- The Dark Pictures Anthology: Little Hope

(#142) Guitar14 válasza Guitar14 (#130) üzenetére


Guitar14
senior tag

2022 Szeptember:
Vásárlások -9
Dukes of Hazzard Racing for Home (PS1)
Colin McRae Rally (PS1)
NFS Porsche (PS1)
Formula One 2000 (PS1)
Grudge Warriors (PS1)
Pac-Man World 3 (PS2)
NFS Hot Pursuit 2 (Xbox)
Doom 3 Resurrection of Evil (Xbox)
Gravel (Xbox One)
Végigjátszások +1
Pac-Man World Re-Pac (Xbox Series X)
[Havi: -8]
[2022 Összesen: -49]

Jelenleg játszom:
NFS Prostreet (Xbox 360)
Halo Infinite (Xbox SX)
Colin McRae Rally (PS1)

[ Szerkesztve ]

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#143) tboy93 válasza tboy93 (#139) üzenetére


tboy93
nagyúr

2022 október

A hónapban lecsaptam pár jó dealre. Végigjátszottam 2 COD-ot, ebből az egyik a tavaly megjelent Vanguard volt, annyira nem estem hanyatt tőle. Közben még pörög a Diablo II is a német rokonommal, illetve most megvettem a 3. részt is, azt meg öcsémmel nyomom. Emellett elővettem a Red Dead Redemption első részét PS3-on, ha egyedül játszom akkor ezt pörgetem.

Vásárlás
Diablo III: Eternal Collection PS4
Horizon Forbidden West PS5
Call of Duty: Vanguard PS5
Kena: Bridge of Spirits PS5

Végigjátszás
Call of Duty: Infinite Warfare PS4
Call of Duty: Vanguard PS5

Eladás
Call of Duty: Vanguard PS5

Havi összesített: -2
2022 összesített: +27

[ Szerkesztve ]

(#144) Wlac válasza Wlac (#137) üzenetére


Wlac
Ármester

2022 október

Vettem:
-

Végigjátszottam:
- Stray (PS5)

Jelenleg ezzel játszok:
- Ghost of Tsushima (PS5)

Ment a Deathloop is a darálóba. Szép volt, jó volt, de nem kötött le, unalmas volt mindig ugyanazokat a mapokat csinálni. 15 éve öltem volna ezért (és papíron nagyon jó a koncepció), de türelmetlen vénemberré váltam így öregkoromra.

Valamiféle rövid kalandra vágytam, amit a Straytől megkaptam. Tetszett, kicsit többet is ki lehetett volna hozni belőle, de mindenképp jó élmény marad. Ezután úgy éreztem, hogy készen állok a következő nagy címre, amit eddig taktikusan kerültem. A Ghost of Tsushimát nem vettem volna meg, de mivel benne van az Extra csomagban, ezért úgy voltam vele, hogy egy próbát megér. Meglepő módon berántott, holott sem a szamurájokért nem vagyok különösebben oda, sem az open worldért.

Novemberre nagyon gondolkodok a GTA Vice City-n, mert az eredeti változatot az összes létező platformon végigtoltam már vagy kétszer, valamint agyaltam a Prey-en, mert eddig az is kimaradt. Aztán meglátjuk, hogy mihez jön meg a kedvem.

“The wha-"

(#145) koncsik válasza koncsik (#138) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

2022 október: -2, összesen: +15

Vettem:
Hotshot Racing (Switch)
Mario + Rabbids: Sparks of Hope (Gold Edition) (Switch)
Bayonetta 3 (Trinity Masquarade Edition) (Switch)

Befejeztem és eladtam:
Ratchet & Clank: Rift Apart (PS5)

Befejeztem:---

Eladtam:
Assassins Creed Odyssey (Omega Edition) (PS4)
Ni No Kuni: Wrath of the White Witch (Switch)
SNK HeroinesTag Team Frenzy (Switch)
LEGO Harry Potter Collection (Switch)

(Majdnem végigvittem a Last of Us Part I/Left Behind-t PS5-n, de az csak kölcsön volt - korábban már végigjátszottam PS4-en, a gyönyörű kép ellenére is ráuntam most)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#146) RangerFox válasza RangerFox (#141) üzenetére


RangerFox
veterán

2022 október

Vettem:
- A Plague Tale: Requiem (tesztelésre kaptam)
- Resident Evil Gold Edition (tesztelésre kaptam)

Végigjátszottam:
- The Wolf Among Us
- Resident Evil: Village - Shadows of Rose
- The Dark Pictures Anthology: House of Ashes
- Serial Cleaners

Jelenleg a Super Mario 3D Worlddel és a Plague Tale-lel játszok. A GoW természetesen elő van rendelve, illetve meglátom, miket kapok tesztelésre (Football Manager 2023, The Devil in Me, The Chant, Evil West közül).

(#147) Guitar14 válasza Guitar14 (#142) üzenetére


Guitar14
senior tag

2022 Október:
Vásárlások -4
Hotshot Racing (Switch)
Colin McRae Rally 2.0 (PS1)
Walking Dead: The Complete Season One (PS4)
Stronghold HD (PC)
Végigjátszások 0
-
Eladtam +2
Riders Republic (PS4)
Diablo II Eternal Collection (Switch)
[Havi: -2]
[2022 Összesen: -51]

Jelenleg játszom:
NFS Prostreet (Xbox 360)
Halo Infinite (Xbox SX)
Colin McRae Rally (PS1)
Walking Dead: The Complete Season One (PS4)

Én nagyokos, van gamepass-em és szoktam is végigpörgetni a listát, hogy valamit kipróbáljak de amikor halloween-i deals-be megláttam olcsón a Walking Dead Season One-t akkor nem rémlett, hogy benne van az is a gamepassba. Fogtam is a fejem tegnap mikor megláttam, hogy benne van. Legalább nagyon jó a game, megadja a sorozat sorstalanság és világvége feelingjét.
Halo Infinite-et is már remélem hamarosan befejezem mert annyit keringőztem minden begyűjtésével, hogy most már unom a végjátékot. :DDD

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#148) l.skywalker válasza l.skywalker (#140) üzenetére


l.skywalker
félisten

2022. Október

Vásárlások: -11
- October Choice (HumbleBundle)
- World of Darkness Collection (HumbleBundle)
- Sudden Strike Trilogy (Fanatical)
- Patrician IV Gold (Fanatical)
- Men of War: Collector Pack (Fanatical)
- Dungeons 2 - Complete Edition (Fanatical)
- Deponia Full Scrap Collection (Fanatical)
- Cook, Serve, Delicious! 1 & 2!! Double Pack (Fanatical)
- Wet Dreams Double Pack (Fanatical)
- Bee Simulator (Epic)
- Destiny 2: Lightfall + Annual Pass (GMG)
Végigjátszások, eladások: 3
- 3 bónusz pont

Összesen a hónapban: -8
Előző hónap végi: -92
---------------------------
Éves összes: -100

Ezekkel játszom jelenleg:
Assassin's Creed Valhalla
BFME

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#149) koncsik válasza l.skywalker (#148) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

100!!!!!! Grat

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#150) tboy93 válasza koncsik (#149) üzenetére


tboy93
nagyúr

:DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.