Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

:R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

A címből ítélve azt hittem, kapok egy filozofikus eszmefuttatást a játékról, mint cselekvéséről. :DDD

(#3) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Hány éves vagy? :)

(#4) Weißturul válasza DeFranco (#3) üzenetére


Weißturul
senior tag

Ez ennyire fontos? :)
Bár én 35-40 közé saccolom.

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#5) DeFranco válasza Weißturul (#4) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Magamhoz akarok viszonyítani, szerintem kb. egy idősek vagyunk.

[ Szerkesztve ]

(#6) Weißturul válasza DeFranco (#5) üzenetére


Weißturul
senior tag

Hát a szavaiból kivéve fiatalként ismerkedett a C64-gyel, tehát lehet, hogy veled egyidőis... Én apámhoz mértem, ő 18 évesen vett egy Commodore-t.

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#7) Sirandrish válasza Weißturul (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én 25 éves vagyok és én is C64el kezdtem..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) ldave válasza DeFranco (#3) üzenetére


ldave
félisten

Hát lassan meglépem a 30. szintet :)

A Slime draws near! Command?

(#9) DeFranco válasza ldave (#8) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Há' mondomén, hogy kb. egy korúak vagyunk :D

(#10) Weißturul válasza Sirandrish (#7) üzenetére


Weißturul
senior tag

Az érdekes lehetett :D kilencvenes években C64-ezni... Nekem legalább Speccym volt :P

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#11) Weißturul válasza ldave (#8) üzenetére


Weißturul
senior tag

Mikkel játszottál?

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#12) ldave válasza Weißturul (#11) üzenetére


ldave
félisten

Mikor? Az életem során vagy C64-en vagy mostanában? :)

A Slime draws near! Command?

(#13) Chaser


Chaser
titán

" Főszereplő a Quake, az év talán '96, az állunk szintén a földön. Csak ámultunk a látottakon." Nekem az első a Doom volt. Nem full 3D-s volt de iszonyat jól elbohóckodtunk számtech órán vele:D Aztán pár év múlva lett gépem, Q2, igazán nem fogott meg, Doom-ot azt végig vittem. Aztán Q3 :)) Na mondom ez fasza, ez kell nekem. Először úgy kezdtem hogy haver irányította az egeret én meg a bill-t:D Játékokból szép lassan kinövök, nem kötnek le csak pár percig. Szép, jó, über grafika, bugok minden szinten, vagy ez nem jó vagy az nem jó. De Q3-at mai napig tolom a Q3DM17-en amikor van időm. Amikor összejön egy profi társaság nincs az a hiper-szuper mostani játék amire lecserélném :N
Autósból meg Insane az örök kedvenc. Egy magyar fejlesztésű game amit valszeg magyarok közül ismernek a legkevesebben :U Ha jól rémlik szintén '99-es mint a Q3 vagy talán már 2000-es, sok helyen az év autós játéka lett.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14) Weißturul válasza ldave (#12) üzenetére


Weißturul
senior tag

tzéhatvannégy, ofkórz

Chaser: Az 1NSANE-t az Invictus adta ki 2000-ben és tényleg sok díjat söpört be :K

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#15) Chaser válasza Weißturul (#14) üzenetére


Chaser
titán

Tudom hogy ők adták ki, meg szoktam lepődni ha valaki ismeri:) elnézek a mostani játékokon, legtöbb közelébe se ér annak a fizikának amit 11 éve összehoztak. Játékélményről meg ne is beszéljünk. És még magyar pálya is van benne birkákkal:D:)

szerk: Nem tudom az ilyeneket mért nem adják ki reloaded verzióban, minden eredeti csak modernebb grafikai alapokon. Tuti kasszasiker lenne. MK4-et szerettem még, abból talán idén jött ki a reloaded, de pc-re nem.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#16) ldave válasza Weißturul (#14) üzenetére


ldave
félisten

Hát most így hirtelen elég sok eszembe jut. autósok közül a Test Drive és a Stunt Car Racer volt nagy kedvenc, ugrálósban a Giana Sisters, meg persze még sok más. Lazy Jones zenéje alap a mai napig :)
Magyar játékok közül megvan eredetiben a Bburago rally és a Boom nevű csoda, asszem 576 kiadásában készült mind a kettő :)

A Slime draws near! Command?

(#17) Weißturul válasza ldave (#16) üzenetére


Weißturul
senior tag

Én Horace-szel, SimCityvel, Manic Minerrel játszogattam :)

Chaser: szerintem jobb nem bojgatni a múltat. Szép volt, jó bolt, de egy remake nem mindig jó dolog (SM64 Wii és Ocarina 3DS a kivétel). Fanyalognánk, hogy ezt nem így kellenne meg stb védekeznének, hogy a kor igényeihez kellett szabni és a végeredmény nem az lesz amit vártunk. 1NSANE 2, na abba beleférnének a fenti módosítások.

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#18) Chaser válasza Weißturul (#17) üzenetére


Chaser
titán

Filmből remake lehet bukta, de egy játékból? Minden ugyanaz legyen, ilyen egyszerű, csak grafika legyen ütősebb. Ugyanaz alatt értem menüket, hangokat, esetleg ezekből is lehet reload, de akkor választható legyen. Ugyanígy látnék NFS High Stakesből is egy új verziót, minden ugyanaz, csak grafikailag felújítva. Többször felmerült már ez sok topikban, nem vagyok ezzel a gondolattal egyedül. De úgyse csinálnak, szóval kb lényegtelen kinek milyen elgondolása van ezzel kapcsolatban.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#19) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Duke 3D ;]

(#20) szőröscica


szőröscica
addikt

Az insane-nek volt egy elődje, az is ilyen terepjárós móka volt, de ott tényleg a terepjárás volt a lényeg, nem az agyatlan versenyzés. Annak emlékszik valaki a nevére?

(#21) Chaser válasza szőröscica (#20) üzenetére


Chaser
titán

Terep:)
Az Insane-ben sok játékmód volt.

szerk: Ahogy megkaptam első éjszaka végigtoltam az összes bajnokságot:) Épp az tetszett benne hogy nem csak sima gyorsasági részek vannak, hanem zászlólopás, kapukon átmenés, abból is több mód. Vagy egy meghatározott felé, vagy a pályán levő összeset zsákolni kellett előre megadott út nélkül ahogy az ember gondolja. Ott is a terepjárás volt a lényeg, minden autónak más tulajdonságai voltak. Jah meg a zúzda:D Összetörni egymást különösebb cél nélkül..csak úgy alapon:) Kamionok, quadok, rendőrótó', terepjárók... Meg az extrapályák, pl Hold meg extrajárgányok. Hatalmas nagy játék volt, nem véletlenül tarolt sok országban. Nekem autósból pont olyan etalon mint FPS-ből a Q3. Igazából mind2 játék hálóra van kitalálva, de singleplayerben is jól el lehet bohóckodni bármelyikkel.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#22) Chaser válasza Chaser (#21) üzenetére


Chaser
titán

Ez meg a Terep2.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#23) szőröscica válasza Chaser (#21) üzenetére


szőröscica
addikt

Nem a terepre gondoltam, az sem tuti, hogy magyar játék. :DDD
Lehetett kapcsolni a diffizárakat, meg minden egyebet, tök jó volt.

(#24) ldave válasza Chaser (#22) üzenetére


ldave
félisten

Tejóég, ezzel mennyit hülyéskedtünk még egyetem elején :)

A Slime draws near! Command?

(#25) Chaser válasza szőröscica (#23) üzenetére


Chaser
titán

Screamer 4x4?

ldave: Én még most is:D egyik gépre csak azért raktam xp-t hogy néha tudjak vele játszani, 7-esen sajna nem tudom rávenni hogy elinduljon.

szerk: Jah ez Insanere vonatkozott, Terepet csak megnéztem, nem jött be.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26) szőröscica válasza Chaser (#25) üzenetére


szőröscica
addikt

Igen, köszönöm szépen!

(#27) Chaser válasza szőröscica (#26) üzenetére


Chaser
titán

Nincs mit. Az egy igazi szimulátor volt, grafikája nagyon odavágott. Engem nem fogott meg épp ezért, a szimulátorokat meg sportjátékokat soha nem szerettem.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#28) lujó55


lujó55
őstag

Doom 1-2 majd sokkal később 3,
Quake szintén,
Red Alert 1-2-3
CoD
F.E.A.R.
Worms+
Legnagyobb: Pokoli szomszédok. 2D-s, semmi extra, de akkora a sztori és jók a poénok, hogy azóta is No1 :R
Gyerekkoromból C+4 kedvencek: PacMan, IcicleWorks ami van Ubuntura is, nemrég fedeztem fel :C

így 39 felé hirtelen ennyi jutott eszembe

[ Szerkesztve ]

(#29) alien64


alien64
újonc

Sziasztok! Gőzerővel keresem a Bburaggo Rally (c64 játék) kódjait. Egyszerűen sehol sem lelem... alien64@freemail.hu Köszönettel: Pali

[ Szerkesztve ]

Pali

(#30) alien64 válasza ldave (#16) üzenetére


alien64
újonc

Szia! Gőzerővel keresem a Bburaggo Rally (c64 játék) kódjait. Egyszerűen sehol sem lelem... alien64@freemail.hu Köszönettel: Pali

Pali

(#31) alien64


alien64
újonc

Akár megvételre is keresek eredeti C64 - Bburaggo Rally játékot, dobozzal, kódfüzettel!
Ajánlatokat várok: alien64@freemail.hu

Pali

(#32) nem_tom válasza lujó55 (#28) üzenetére


nem_tom
őstag

Pokoli szomszédok, azzal de régen játszottam már. Lehet elő kéne vennem valamikor és nosztalgiázni vele egy sort. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.