Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Akkor az sokkal jobb, ha a nintendo töketlen, és 5 miliárd forgalomból csinál annyi bevételt, mint a Rovio?

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#2) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

Ennek ellenére a Nintendo jelenleg élőhalott. Ráadásul ugyan azt csinálja, mint az EA, csak rosszabbul, rókabőr. Nem tagadom, régen felnőtteknek is nagy szórakozást nyújtott, de mára talán a kisgyerekeknek nyújt csak szórakozást Mostani Mario, meg a többi arcade játékai. OK, le kell fedni ezt a korosztályt is...
De valamit mégis csak jól csinálnak az ilyen bevétellel. :B

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#3) csasaKKP válasza csasaKKP (#2) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Pontosabban forgalommal.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#4) ldave válasza Blindmouse (#1) üzenetére


ldave
félisten

Hopp, nem akartam élesbe tenni ezt a bejegyzést, de úgy látszik túl fáradt voltam :)

Hja, tudom, hogy mindkét cég nyeresége 55 millió euró körül volt, de a lényeg, hogy szerintem nagyon koraiak még azok az elvárások, mi szerint a Nintendónak inkább csak szoftvert kéne készíteni mert akkor sokkal jobb lenne. Segának se jött be annyira ez a dolog.

Amúgy meg az a durva, hogy a Rovip profitjának nagy része nem is játékokból jött, hanem a különféle egyéb cuccokból (plüssfigura, licencjogok, stb.)

A Slime draws near! Command?

(#5) proci985 válasza csasaKKP (#2) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

lazán kapcsolódik:
egyik barátom tegnap egy órán át elemezgette, hogy a következő smash bros milyen jó lesz (srác diplomamunkát ír, programozóként). azért az angry birdsről ilyen szmefuttatást még nem hallottam.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#6) ldave válasza proci985 (#5) üzenetére


ldave
félisten

Majd egyszer talán tananyag lesz az Angry Birds is :)
Én kedvelem a Rovio játékait, itt van az iPod-omon az Angry Birds Space és Star Wars, a Bad Piggies és az Amazing Alex is, mind-mind zseniális cuccok a kategóriájukban, bőven megérte mindegyik azt a 0.89 eurót.

A Slime draws near! Command?

(#7) proci985 válasza ldave (#6) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

egész biztos az lesz.

az előző inkább arról szólt, hogy azért a nintendot még nem kell temetni, még ha láttak már szebb időket is. (illetve mondjuk wii u helyett én is lehet inkább egy n64et vennék úgy, hogy nekem a konzol kimaradt).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#8) ldave válasza proci985 (#7) üzenetére


ldave
félisten

Nintendót úgy érzem divat lett 'temetni', amit mindenki azzal indolok, hogy gyenge a gépük a konkurenciához képest vagy hogy semmi újdonság nincs a játékaikban, ugyanazt adják ki minden évben, csak más néven és hasonlók.
Persze ezeknek mind van valami valóságalapja, ezt nem lehet tagadni, de én nem értem miért lett az jóleső érzés egyeseknek, hogy minden egyes Wii U-val kapcsolatos hírhez odaírják, hogy ez egy szar és a PS3/X360 is jobb ennél a kacatnál meg amúgy is. Meg hogy gyerekes. A Nintendo szerint 2007-ben az átlag Wii játékos 29 éves volt. Ezt gondolom onnan számolták, hogy amikor a Nintendo weboldalán aktiválsz egy játékot, akkor meg kell adni az életkort is.

A Slime draws near! Command?

(#9) proci985 válasza ldave (#8) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

ugyan konzolom nincs, de baráti közben van kb minden. ilyen módon pl Wii Ut is nyüstöltem pár órát megjelenés napján.

a magas életkor egyébként simán lehet, se a mario, se a game boy nem mai gyerek, de az n64 se épp fiatal.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.