Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jhonny06


Jhonny06
veterán

GTA V PC

(#2) ldave válasza Jhonny06 (#1) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Hiányzik? :)

A Slime draws near! Command?

(#3) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Itt az én listám;
-

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4) ldave válasza Bjørgersson (#3) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Most ezzel mit szerettél volna mondani? :F

A Slime draws near! Command?

(#5) Bjørgersson válasza ldave (#4) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Azt, hogy az érdeklődésemet még semminek nem sikerült annyira felkeltenie, hogy várjam a játékot. :D Persze, egy-kettőre kíváncsi vagyok, de úgy vagyok vele, hogy úgyis jönnek majd. Az utóbbi időben szinte csak csalódás lett a vége azoknak, amiket vártam.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6) ldave válasza Bjørgersson (#5) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Én se mondom, hogy mindezt megveszem, csak ezek azok, amikre kiemelten figyelek majd.

A Slime draws near! Command?

(#7) Bjørgersson válasza ldave (#6) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Most hirtelen három cím jut eszembe, a Watch_Dogs, Tom Clancy's The Division és a Thief új része, bár az előzőekkel nem játszottam, nem tudom mennyire kapcsolódnak egymáshoz. Meg ugye ott van még a GTA V is, ami miatt lassan kénytelen leszek valami buzi konzolt venni. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.