Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43) Barthezz2 válasza Zalaymate (#39) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

De mivel az előző TV-m meg 55ös volt, semmivel sem lett kisebb így, sőt. És mivel saját keresetem még perpill nics, így pénzem sem egy nagy TV-re. Saját lakásban nekem is az lesz majd nyugi :)

Meg mondtam én, hogy csak 22"-es monitorral lehet? ;)

Killing: az volt kéznél :D

daa-raa: teljesen igazad van, de mint írtam is a cikkben, nem akartam belemenni mindenbe, azért csak úgy általánosságban írtam mindenről, hisz az alapvető cél az volt, hogy a különböző módszereket leírjam. Mivel a TV nézése, monitorral való helyettesítése volt a téma, azért sem tartottam lényegesnek a felvételt sem pl(de megemlítve megvolt), hisz mindaz amit mondasz megérne mégegy(sőt még több) misét is.
A témánál maradva meg egy átlagos TV nézőnek lehet nem az jelenti a funkcionalitást, hogy a legapróbb részletekig mindent külön állíthat, hanem mondjuk egy stílusos design, epg, txt, meg még egy kis extra. Aki ennél többre vágyik/többet akar, az meg ugyis jobban ért a dologhoz szvsz. És ahogy írtad, jól meg kell fontolni vásárlás előtt, hogy mit is vesz az ember, de ezt is leírtam mindenhez.
Szivesen írnék egy bővebb tesztet is, egyikről másikról, de ahoz nem ártana ha minden kategóriábol fetrengene itthon egy példány, mert anélkül már nem lehetne rendesen összeszedni a dolgokat..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.