Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) blasko92


blasko92
őstag

Szép és ötletes megoldás :) Nekem tetszik. A másik meg, hogy egy ilyen házat lecserélni bűn... Én is most szereztem be egy ilyet, és örülök is, mint majom a farkának :D Igaz moddingoltam, és még fogom is. Lassan beindul a BTX projekt :)

(#2) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

Megoldottad a problémát. :C

Kár, hogy a madzagokat nem tudod eltüntetni alapból a házban, talán majd egy másik projektben. ;)

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#3) Thunderzolee válasza blasko92 (#1) üzenetére

BTX?

Az még nem halt ki? :D

Am az ilyen "felsőtápos" házak egyetlen hátulütője, h a tápon keresztül megy kifelé a házból a meleg levegő. Lévén a levegő, amit a táp szív, az (a gépben levő egyéb alkatrészek által felmelegített) meleg levegő.
Elméletileg hosszútávon okozhat a tápban elváltozást.
Ezért kerülnek mostanság az újabb házakban már alulra a tápok.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#4) blasko92 válasza Thunderzolee (#3) üzenetére


blasko92
őstag

Igen :D Lényegében nem igazi BTX lesz, hanem moddolt ATX :) Fejtetőre lesz állítva a gép, így a vga a proci és minen felett lesz, a tetőn lévő perforált lemezen keresztül majd megy felfelé a meleg levegő, elől 12 centis venti, hátul 2 db 8 centis pumpálja befelé a hideget, így lényegében túlnyomásos szellőztetés lesz. Az alsó részt pedig elszigetelem a felsőtől, ott marad a táp, és a tripla radiátor. :)

(#5) Lazarus911


Lazarus911
aktív tag

Köszönöm a véleményeket! Igazából nem nagyon akartam szétvagdosni a házat, ezért maradt ez a megoldás.
Annyira engem a kábelek nem zavarnak, és a ház oldalát se szoktam feltenni...
Lehet kicsit régimódi vagyok, de én inkább gyönyörködöm az alaplapban és a szép kábelekben :-D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.