Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LÁZ


LÁZ
addikt

Na, látom a képek szép nagyok lettek :U , majd átméretezem őket :K

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#2) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Only the best is good enough.
Nem is tudtam amúgy, hogy van Magyarországon is Lego-gyár...

(#3) LÁZ válasza Psychonaut (#2) üzenetére


LÁZ
addikt

thx, már javítottam :K :R , igen ráadásul a duplokat csak itt gyártják a világon egyedül

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#4) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Az egyik -ha nem a legjobb- játék volt gyerekkoromban (LEGO). Manapság úgy érzem nem kap elég figyelmet, vagy talán csak feledésbe merült (?)...
A Duplo teljesen más kategória, de a korosztálynak, akinek készült, megfelelő kreatív fejlődést biztosíthat.

Jó lehetett ott a gyárban mászkálni. :)

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#5) Rhino666


Rhino666
őstag

A magyar címer és zászló tetszik, olyan szívmelengető érzés, hogy ilyen idegen időkben gondolnak ilyesmire is. :K

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#6) LÁZ válasza Rhino666 (#5) üzenetére


LÁZ
addikt

na igen, mondta is a fejes, hogy ők örültek a legjobban, hogy ide hozhatták a gyárat, és mindenképp bővítenek, de csak az elégséges automatizálással, hogy minél többen dolgozhassanak ott :K

Ndruu: A prezentáció első kérdése az volt részünkről, hogy a felnőtt marketing miért oly kevés, tán az idősebb korosztály már nem fontos?! A hölgy megnyugtatott, hogy gőzerővel dolgoznak rajta :D

"Amikor nem biztonságosan viselkedünk magunkkal és a termékünkel szemben, elveszítjük annak a lehetőségét, hogy egy gyermeket vagy egy LEGO vásárlót boldoggá tegyünk"

no comment

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#7) Csemike


Csemike
csendes tag

Szanaszéjjel vagy irigyelve, én is megnézném a gyárat. :) Nálunk is mindennapos program volt a legózás...

(#8) LÁZ válasza Csemike (#7) üzenetére


LÁZ
addikt

A nyáron lesz még lehetőség 1 túrára, érdemes nézegetni az oldalt.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#9) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Mekkora királyság. Egyszer jó lenne ide tényleg elmenni. :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#10) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Grat az úthoz, egyszer szívesen elmennék én is.. :) :R Emlékszem képesek voltunk 10 évvel ezelőtt fel autózni Székesfehévárra hogy tudjunk venni legot.. :) Imádtam

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#11) jeges válasza Ndruu (#4) üzenetére


jeges
senior tag

kis adalék saját tapasztalásból: anno én is jókat játszottam vele, de mióta a gyerekeim kezében láttam, egész máshogy nézek a lego-ra. látható, hogy hosszú évtizedes tapasztalat gyűlt fel abban, ahogy ezek az elemek ma kinéznek, összeállnak kereké, egésszé. minden kis részlete a gyermeki kéz, képességek, gondolkodás számára tervezett. egyszerűen zseniális.
szerintem

(#12) D1Rect


D1Rect
félisten

Idehaza van LEGO gyár? :Y
Gyárlátogatás felírva a teendők listájára. :R

(#13) LÁZ válasza D1Rect (#12) üzenetére


LÁZ
addikt

:K :C

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#14) JuliusCaesar


JuliusCaesar
tag

Anyád, ez nagyon ott van! Kösz a cikket! :R

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#15) Brumi


Brumi
senior tag

Én voltam a billundi Legoland-ben és a múzeumban is, hát ott is több volt a felnőtt, mint a gyerek. Nap végére már megcsömörlöttem a sok kockától :)
Fantasztikus élmény volt!

A cím alapján azt hittem, hogy az dán cégnél vendégeskedtél, hirtelen eszembe sem jutott az itthoni gyár :)

http://www.flickr.com/photos/brumi/

(#16) Ice!? válasza jeges (#11) üzenetére


Ice!?
őstag

Jó az avatarod.:D

(#17) Thunderzolee

Ez t×k jó, ide érdemes ellátogatni. :K
Köszi a tippet.

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#18) LÁZ válasza Brumi (#15) üzenetére


LÁZ
addikt

Naja, ezek után tervezzük a németországi legoland meglátogatását is, de azt már magunkban :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#19) LÁZ


LÁZ
addikt

Update:

Elfogtam egy linket, amin a valaha legyártott összes legokészletből őriznek 1-et, egy földalatti páncélteremben :Y :Y :Y
ezittaz

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#20) Lenry válasza Ndruu (#4) üzenetére


Lenry
félisten

nekem anno basic-em volt. meg is van a mai napig. házakat építettem belőle, legalább 1000-félét.
ma szinte sehol nem látok basicet.
azt látom, hogy a LEGO a kinder tojás szintjére süllyedt: egyfélét egyszer összeraksz belőle és hello.
semmi kreativitás. a basic meg alig kapható és baromi drága. régen minden húsvéti locsolópénzemet LEGO-ra költöttem. ma a fél várost körbe kellene locsolnom egy normálisabb szettért

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#21) LÁZ válasza Lenry (#20) üzenetére


LÁZ
addikt

na igen, a batmobil-ra én is szívtam a fogam, mert bolti vásárlás volt, de persze vaterán másnap láttam harmadáron :W , azóta csak ebay, nem is csalódtam, a lépegető is 13k volt postával, boltba meg 30 a legalja, vicces..

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#22) ABE válasza Lenry (#20) üzenetére


ABE
őstag

Szerintem elég jó kis kínálat van LEGO-ból, a honlapon végig lehet nézni, milyen témák vannak. Oké, az más dolog, hogy manapság talán nincs annyira előtérben, mint régen. Egyébként a LEGO sosem volt olcsó, kiskoromban nekem is inkább a kisebb készleteket vették, a legtöbb készlet elérhetetlen álom maradt.

(#23) Beebopp válasza Lenry (#20) üzenetére


Beebopp
csendes tag

"a LEGO a kinder tojás szintjére süllyedt: egyfélét egyszer összeraksz belőle és hello.
semmi kreativitás."

Aki nem keres, nem talál, de ha ide kattintasz, itt olyan készleteket találsz, amelyek nem témára épülnek, hanem a gyerek kreativitására alapoznak. Ráadásul ez magyar áruház. És ez csak 1 áruház 1 oldala. Előbb nézz körül.

http://www.legoaruhaz.hu/index.php?content2=termekek_keres

Az árakat tekintve pedig ha a minőséget, és játékélményt is figyelembe veszed, a mai gagyi játékokhoz képest a LEGO viszonylag olcsó. Nem olcsó, de viszonylag olcsó.

(#24) kpal


kpal
veterán

Grat kiváló és érdekes irás :R .Nem is tudtam hogy Itt van tölem nem messze a Lego gyár.Nekem is meg vannak a régi LEGOim és is sokat játszottam vele van egy jó nagy karton dobozzal.

[ Szerkesztve ]

(#25) Napfénysüti

Egyszer én is nagyon szivesen elmennék ebbe a gyárba. Gyerekkorom meghatározó játék a LEGO. :)

Més que un club!

(#26) Norbi21 válasza Napfénysüti (#25) üzenetére


Norbi21
senior tag

Én is így vagyok vele. És nem is tudtam, hogy van itthon gyáruk :B

(#27) joe007


joe007
tag

Köszi a cikket!
Sajna én se tudtam, hogy itthon is van Lego gyár! Mikor lesz legközelebb gyár látogatás?

Xiaomi Redmi Note2 Prime - Gamertag: Joe007Hun (NFS-NL,CSR2,CSR-Classic)

(#28) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Most találtam rá a cikkre, kicsit rövid lett, de azért jó.
Discovery-n szokott menni egy kb 1 órás kisfilm a lego gyártásról.

(#29) Rain1983


Rain1983
csendes tag

Én itt dolgozom!:D

Rain

(#30) szentp


szentp
újonc

Üdv! Teljesen korrekt a cikk, csak címért már...
A játssz jól hosszú sz a felszólítás miatt...
Lőrincze Lajos pedig Szentgálon született :-)

Érdemes megnézni a titkos LEGO tároló videóját is...
Sok készlet meg volt...
Na és a rendszám. DUPLO-01 kicsit sok karakter (7)
Nem inkább: DUPLO-1 lesz?
E.

(#31) szentp


szentp
újonc

Jav: csak a címért kár...
(szövegszerkesztő...)
E.

(#32) Nirvanus


Nirvanus
aktív tag

én is itt dolgozom :DD Rain, 2-án viszem a ventit, mert megvan :D

[iTX-or-GtfO!]

(#33) edina1


edina1
újonc

Érdeklődnék hogyan lehetne részt venni egy ilyen látogatáson, vagy van valamilyen kiállítóterem amit meg lehet nézni?Üdv:GERGELY

(#34) Gemeos válasza szentp (#30) üzenetére


Gemeos
újonc

Kedves Rain1983!

Azt írtad ott dolgozol ,nem tudnál abban segíteni hogy a kicsi fiam nagyon szeretne oda elmenni megnézni igaz a szüli napja januárban van de jó ajándék lehetne neki ha láthatná élőben a gyárat belülről.Most nyáron netán a szabadság alatt ,kész csoda lenne.Július 29-aug 5-ig. De komolyan nem tudnál segíteni ebben ?????
Egy reménykedő anyuka aki emlékezetes napot szeretne a kisfiának szerezni....... :K :DD
Előre is köszike.....

szép napot! :))

Gem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.