Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sippet


sippet
senior tag

a layar amúgy tök jó téma lenne egy teszthez, mondjuk a heti iphone játékok 529. kiadása helyett. ;) még akkor is, ha tudtommal a wikipedian kívül pillanatnyilag nem túl sok rétegnyi tartalom van benne magyarországról.

(#2) Tolkarius


Tolkarius
tag

Hát, vhogy én nem vágtam tőle hanyat magam...

[ Szerkesztve ]

(#3) evone válasza sippet (#1) üzenetére


evone
őstag

Mar leirtak 8082174982749873298472498237x hogy, az a cikk nekik hasznos mert sok latogatot vonz. Nem ertem miert kell meg most is sirni miatta. :W

Ha zavar teged az a cikk sorozat, nyugodtan elmehetsz innen :)

[ Szerkesztve ]

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#4) plus44 válasza Tolkarius (#2) üzenetére


plus44
veterán

Szintúgy.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#5) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

jó 5let lenne, de amíg nincs egy napfényben olvasható színes kijelző a piacon, addig nincs értelme

(#6) HyP3b0y válasza Dr.Anonymus (#5) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Jó pofa, de 1 hátrányát anonymus megemlítette+hardvesen is fejlődnie kéne a telefonoknak amikre ezeket gyártják, mert ilyen sebességgel nem vmi lenyűgöző+ki az aki csak ezért használja majd a GPS+digitális iránytű+kamera+progi...ez úgy leszlopálja az akksit, hogy csak nézünk.

Nem mellesleg a mai világban sztem még kicsit idiótán néz ki, ahogy a metróban egy telefonnal forogsz és keresed a megfelelő utat...

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#7) Egzee


Egzee
őstag

Hát ez qrva jó! :C Fejlesszék csak!

Én is rohadtul unom már az IPhone játékokat már el sem olvasom a cikket... Az ilyeneknek mint mi, teljesen fölösleges energiapazarlásnak tűnik a szerkesztőség részéről, főleg annak fejében, hogy elég kis %-ának van IPhoneja a magyar lakosságnak... Értékesebb lenne az időtök telefon tesztekbe ölni... Akár a kínaiakba! Rohadtul érdekelnek!

(#8) Karma válasza Egzee (#7) üzenetére


Karma
félisten

Te bajod. Ha egyszer is benéztél volna a hírek topikjaiba, többször írták már a házigazdák, hogy nagyságrendileg mekkora forgalma van azoknak a cikkeknek. Durva. Én személy szerint nem bánom, mert alapjáraton nem böngészgetek, vagy ülök az App Store kapujában, a heti egy frissítés a legütősebb cuccokból nekem tökéletes.

Egyébként is, hogy tesztelnél valamit, ami nálunk nincs?

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#9) nbg


nbg
senior tag

Igaz nem otthon, hanem a nagy büdös Germániában nyúzom a Hero-mat, de rendkívül vicces és szórakoztató dolognak tartom egy (itteni) nagyváros környékén forgoódni a telefonnal. Van már pár aranyos, és egészen jól használható réteg is. Mondjuk a hardveres hiányosságok (kijelző, akksi) sajnos egytől-egyig igazak... de elég kezdeti stádiumban van szerintem még az egész Android témakör, az egyelőre ezzel az OS-el elérhető vasakkal egyetemben, úgyhogy ahhoz képest egy szavam sem lehet igazából. Majd jönnek a jobban optimalizált programverziók, és a kifinomultabb, bikább vasak alájuk. Remélem, mert maga az Android rendkívül szimpatikus, pillanatok alatt beleszerettem - mondjuk Windows Mobile után nem volt nehéz.. ;)

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#10) atike


atike
nagyúr

Cooooooool... Nagyon bejövős! Egyetértek - fejlesszék csak! :)

(#11) vtechun


vtechun
veterán

Hehe, amikor volt asszem az indexen a cikk azonnal kiprobaltam :D Nyiregyhaza kornyeken elek, elkezdtem forgolodni es 10 kmes korzetben talaltam is az adatbazisban 3 objektumot. 3 falut :)

Egeytertek egyebkent az akksi problemaval. Johetnenek mar az uzemanyagcellas cuccok :)

1 kobcenti alkohollal menjen mondjuk egy hetig a telo full energiahasznalattal... birnam :)

Egyebkent raktam tegnap Hero romot a G1-emre , rohadtul tetszik benne a bongeszo tobbek kozt. Ezt is epp arrol irom...

(#12) evone válasza Karma (#8) üzenetére


evone
őstag

En az ilyenekt ugy oldom meg, hogy ha nem erdekel egy cikk, akkor nem kattintok ra!! Nem ertem miert okoz ez fajdalmat masnak. :)

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#13) Bocha válasza Egzee (#7) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Karácsony előtt mondjuk elég nehéz tesztcuccot szerezni, minden gyártó visszatartja a termékeit. A kínai vackokat hagyjuk, borzalom őket használni, értelemszerűen nem szívesen írunk róluk, bár tény, hogy azokból mindig tudunk szerezni tesztpéldányt. A "kinek hány iPhone-ja van" témát felejtsük már el, valószínűleg Te viszonylag kevés statisztikához férsz hozzá a témában, mi ellenben látjuk, hogy melyik cikket hányan olvassák el: ha olyan kevés iPhone tulaj lenne, gondolom nem olvasná a kutya sem a cikkeket, de olvassák, szóval nekünk megéri írni, arról nem is beszélve, hogy jobb móka játékokról írni, mint kínai telefonokról. Ha ez annyira felfoghatatlan (mivel már kb. ötvenedszer írom le), akkor én kérek elnézést.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.