Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tommjee


tommjee
senior tag

Szerintem csak azért mondjuk hogy ennyiért sok meg ilyesmi HSZ-ek mert lehet hogy tényleg drágán adod és csak segíteni akarnak hogy el tudd adni !

Nekem is volt egy ilyen balhém ! Jószándékból írtam az eladónak egy HSZ-t hogy drágán adod erre fel nekem támadt .

Ne mindig a rossz oldalát nézd a dolgoknak . :R

(#2) N€T0X|N válasza tommjee (#1) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Csak sajna vannak azok a tahók, akik se nem jószándékból se nem normális stílusban teszik ezt... én nem nagyon üzletelek, de láttam már ilyeneket is...

Sent from my keyBoard

(#3) kételkedem


kételkedem
addikt

Értem, hogy zaklatott vagy. Tudom, hogy a saját blogod. Nem kritizálni akarlak, hanem inkább tanácsolni!

A szövegben értelmetlen mondatok, zavaró helyesírási hibák vannak. Tiszteld meg annyival azokat, akik olvassák az írásodat, hogy szövegszerkesztőben írod meg a szöveget és legalább a helysírási hibákat javítod!

A ph szinvonalának a lezüllése évröl évre egyre több csaló szélhámos és hiéna van.
A ph színvonalának semmi köze a csalókhoz! A hardveraprón valóban felbukkannak csalók, de a rendszeres moderációnak és a csalós, üzletelős topikoknak köszönhetően szerencsére csak rövid ideig tudnak ügyködni. A legnagyobb virtuális piactéren pl sokkal több csalóba és szélhámosba futhatsz bele, mint itt!

Miért gondolják többen is hogy nekik joguk van itéletet mondani más hirdetéséröl és tulajdonárol
Tudom hogy könnyű leszolni más hirdetését, de tartsuk már tiszteletbe másik embertársunkat azzal hogy nem rontjuk az üzletét. Elöször mindenki nézze meg a saját hirdetését!!!
Ha én nagyon magas áron árulok valamit akkor úgy sem fogják megvenni de akkor is én döntöm el az árat és nem kérem senki másnak a véleményét max rajtam marad amit hirdetek.
Miért gondolod, hogy a te árudról vagy hirdetésedről nem szabad véleményt mondani? Mikor felrakod a hirdetést akkor bizony benne van a pakliban, hogy nem csak dicsérni fogják az árut, vagy az árat! Ne keverjük ide a szándékos üzletrontást. Ha valaki szándékosan rontja az üzleted, jelentsd be a modkeres topikban!

Remélem nem veszed kötekedésnek, csupán az véleményem írtam le!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#4) Z86


Z86
őstag

Ilyen esetekben a privát üzenet küldése talán jobb megoldás lenne, hisze akkor nem vádolhatná az illetőt senki üzletrontással.

kételkedem:
Véletlen volt, vagy direkt tettél egy Pali bácsi stílusú "helysírási" hibát a helyesírás fontosságát hangsúlyozó mondatodba? ;]

(#5) kételkedem válasza Z86 (#4) üzenetére


kételkedem
addikt

khm :B
Nagy igyekezetemben kimaradt egy betű! :)

Megjegyzem, egy betűt te is kihagytál, megtalálásáért piros hangszóró a jutalom! :P

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#6) Z86 válasza kételkedem (#5) üzenetére


Z86
őstag

Nemá', hol van? :B

ÁÁ, a hiszen helyett hisze-t írtam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7) kételkedem válasza Z86 (#6) üzenetére


kételkedem
addikt

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#8) Z86 válasza kételkedem (#7) üzenetére


Z86
őstag

Nagyon szép hangszórók. :R
:DDD

(#9) lawrence2 válasza tommjee (#1) üzenetére


lawrence2
csendes tag

Véleményezni lehet de normális hangnemben és ezt ne olyan ember tegye aki baromi drágán árul

Bunkónak születni kell.

(#10) lawrence2 válasza kételkedem (#3) üzenetére


lawrence2
csendes tag

Bocs de első dühömben irtam le a véleményemet.
Miért olyan emberek szolnak le akik nem is akarnak tölem semmit.
Holnap átfogalmazom az irásom de a véleményemet továbbra is igaznak tartom

Bunkónak születni kell.

(#11) Dictator^


Dictator^
veterán

Pár szót én is megejtenék.

Az zavar, hogy leszólod azokat akik "ronjták" az üzleteket.
Ha te magas áron hírdeted, az igazi haszáltpiaci ár felett, akkor te embereket szeretnél átb*szni, a termékeddel.
És te leszólod azt, aki figyelmezteti a többieket, hogy te 2x olyan magas áron hírdeted mint a többség.

Oké, hogy jöjjön rá az ember maga, de ergó nem kéne azt leszólni, aki a többieken segít.

Szerintem te ha magas áron hírdeted, azért hírdeted, mert el akarod adni, ergó más értelmét nem látom, ha felraksz valamit magas áron.

Szóval ha valamit meghírdetsz és azt akarod , hogy ne szóljanak le, ne rakd fel magas áron mert igazából mindenkinek az jön le, hogy te szépen át akarod b*szni az embert. (Más értemét én sem látom annak a hírdetésnek ami magas árú. Azt nem hiszem, hogy valaki csak poénból rakja fel.. ha van olyan hülye, aki megvenné akár 2x-es áron, annak úgyis eladják, tehát az eladó volt a g*ci.)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12) lawrence2 válasza Z86 (#4) üzenetére


lawrence2
csendes tag

Privátba megkértem normális hangnemben hogy ne rontsa az eladásomat de mint látszik nem sok sikerrel jártam :N

Bunkónak születni kell.

(#13) lawrence2 válasza Dictator^ (#11) üzenetére


lawrence2
csendes tag

Szerintem KB 3 hirdetésben szerepel hasonló áron a proci amit hirdetem.
Bocs de te megnézted mennyiért hirdetem a procimat vagy csak látatlanban itéletet hozol
felettem.
Nem irtam sehová hogy az ár fix

Bunkónak születni kell.

(#14) lawrence2


lawrence2
csendes tag

[link]

Bunkónak születni kell.

(#15) Dictator^ válasza lawrence2 (#13) üzenetére


Dictator^
veterán

Ha hasonló áron megy, akkor nincs gond.
Általánosítottam, csak a nevedben, emiatt bocs.
Szóval érted, ne vedd magadra, ha nem így csinálod.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.