Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Tipikusan olyan témakör amiben sosem lesz igazság. Az, hogy miért van rá kereslet, lehetne fejtegetni órákon keresztül, a lényeg, ez is szórakozás, és a szórakozásnak van sok olyan formája amit nem lehet semmi logikus magyarázattal elintézni. A tiltás semmiképp sem járható, míg külföldről könnyedén behozható, sőt csomagként rendelhető - igaz ugye elvileg postán ilyet nem lehetne de míg nincs a csomagon hogy mi van benne - addig lesz is, minden ember mögé meg nem állíthatnak rendőrt, hogy nézze mit használ épp.

A mi környékünkön amúgy például magától is csökken nem csak a petárda de a tüzijáték népszerűsége is, míg 4-5 évvel ezelőtt úgy kellett szinte összesöpörni a maradékokat az utcáról reggel, meg jóformán sötétedéstől hajnalig folyamatosan ment a durrogás, most kb este 8 fele és éjfélkor lehetett hallani aztán ennyi, maradékokat meg kb nagyítóval kéne keresni.

Mondjuk mára engem totál hidegen hagy a dolog, de nem mondom azt, hogy sose volta kezemben ilyesmi, valamikor tizenéves koromban... haverok, ne lógjon ki az ember a sorból stb, szokásos kategória. Talán 2-3 év volt ilyen, aztán meguntam, meg szerencsére még nem is azok a kategóriák voltunk, hogy ivászat stb, így kb arról szólt, hogy jártuk az utcákat, meg ha úgy volt szénné is fagytunk. :D Mondjuk ebből a korszakból jut eszembe, hogy láttam nem egy kézben eldurrant petárdát, és sokszor ezért is nem értem, hogy tudják összehozni, hogy a kezüket kapja szét. Ha a végét fogja valaki kb esélytelen, a legrosszabb egy kis kormos por az ujjain, ha meg valakinek tényleg annyi esze van, hogy marokra fogja, annak csak gratulálni lehet.

Na szóval a lényeg, hogy én nem állok egyik oldalon sem, sem azokén akik használják, de azokén sem akik a totális tiltást akarják.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.