Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) MasterDeeJay

Én kiegyeznék azzal hogy előre megadott időben kiszámíthatóan településenként lehetne egy nagyobb tűzijáték amit az önkormányzat szervezne meg biztonságos helyen, helyi tűzoltóságot bevonva. Aztán lehetne egy számla amire utalhat aki minden áron költeni akar tűzijátékra (ha csóróbb a település), és a neve szerepelne egy táblán hogy ez és ez támogatta az xy évi helyi tűzijátékot.
Így az emberek összegyűlnének megnézni ha megakarják és nem egymással versengenének kinek van nagyobb rakétatelepe. A kutya, macska, disznó, anyós stb tartók meg felkészülhetnek egy fix 10-20 percre amikor megy a durrogás de az is csak kis területen.
Nem lenne az a káosz ami most van.
Emlékszem rá amikor én voltam kis hülyegyerek akkor még csak az a zöld színű kínai 5ft-os petárda volt a menő, szórtuk a faluba mindenfele. Haver a szemem láttára robbantotta fel a kezében és semmi baja nem lett. Én meg a cipőm alatt... Érdekes módon az kevésbé volt veszélyes mint a mostani nagy dögök de akkor is baromság volt, nyilván egy fiatal tizenéves ezt még nem tudja.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.