Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) buherton válasza Corleone33 (#25) üzenetére


buherton
őstag

"Az a nagy baj ezekkel a dolgokkal, ahogy ezt a topic hozzászólásai is jól prezentálják: az emberek félelmetesen félreinformáltak."

Így van. Az emberek nem fognak mélyre hatóan utána nézni minden egyes - uram bocsá' - nem normális irány után. Ez egyszerűen túl sok és napról-napra gyarapszik. Gyakorlatilag mindenki megcsinálja a saját irányát, aki nem fehér bőrű, keresztény hátterű, egészséges, se nem elhízott, se nem túl vékony heteró férfi. Még biztosan lehett volna sorolni tovább is, de már ennyit én sem tudok követni.

Ha beszédet vagy előadást tartok, akkor nem akarom ezzel vinni mindenkinek az idejét: [link]

Ha angolul tanulok, akkor nekem bőven elég a she, he és az it-t megtanulni, nem akarok még tudom is én már mennyit megtanulni: [link]

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.