Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Elolvastam azt a cikket... :(((
Hát gyalázat az egész... Beteg egy világban élünk.

(#2) pet007


pet007
aktív tag

Ajanlom csak neked akkor a Junior cimu filmet! (94bol valo film) ;] ;]

(#3) mickemoto válasza pet007 (#2) üzenetére


mickemoto
őstag

Nem most kezdődött, csak most tart ott ahol tart. Filmek mindíg is így működtek. Jó előre elültetik a gondolatot a néző fejében.

(#4) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

A hír lassan terjed a hír.
Az eredeti írás majdnem kettő éves.

Ez a divat is elmúlik majd egyszer. Nagyapám ezt mondta a szocializmusra.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#5) Syl


Syl
nagyúr

Nem értem mi azzal a probléma, hogy ha például egy férfinek született egyén nőnek érzi magát és átoperáltatja magát. Miért zavar ez bárkit is? Sokkal nagyobb probléma és a történelem ezt hatványozottan bizonyítja még a mai napig is, hogy valaki kiáll és kijelenti, hogy van Isten.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6) icemad válasza Syl (#5) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor a pedofilizmust, nekrofíliát, tömeggyilkos hajlamokat is fogadjuk el? Ha ez nem betegség, akkor azok sem azok.

(#7) Hieronymus válasza icemad (#6) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Nem következik a nemi identitás váltásából, hogy a pedofília vagy a sorozatgyilkos hajlam elfogadható lenne lenne.
A transzszexualitás kevésbé káros a társadalomra, mint a családon belüli erőszak. Ha valaki ettől érzi magát jobban, akkor tegye. Felénk az álláshirdetések is a három nemi állapot megjelölését szokták, (általában) tartalmazni.
Én annyiban toleráns vagyok, hogy elfogadom, hogy vannak ilyen emberek. De nem tartom értéknek.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#8) buherton válasza Syl (#5) üzenetére


buherton
őstag

Személy szerint nekem nem az egyénnel van gondom, hanem azzal, hogy az ő példája is ösztönözni fogja a többieket az átoperálásra. Egy ilyen műtét szinte csonkítással ér fel és utána fájdalomban fogja leélni az egész életét. Ráadásul nem kapja meg azt, amit akar, mert nem ugyanaz. Ez nem jó irány.

Pedig a tudomány jelenlegi állása szerint létezik(ett) Isten, aki (ami) megteremtette a világunkat.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#9) Viktor77 válasza buherton (#8) üzenetére


Viktor77
titán

"Pedig a tudomány jelenlegi állása szerint létezik(ett) Isten, aki (ami) megteremtette a világunkat."

Ez szimplán csak nem igaz.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#10) janeszgol válasza buherton (#8) üzenetére


janeszgol
félisten

De te ezt honnan tudod? Te is átoperáltattad magad? A nemváltó műtéteket mindig megelőzi a pszichiátriai vizsgálat, legalábbis Magyarországon. Ha okés, akkor mehet a dolog. Legalábbis kettő éve még ez volt. És miért ne tehetné meg? Ki vagyok én, hogy ennek ellenálljak? Csak ne tegyék a képembe reklámként.

Isten sosem létezett, nem vágom milyen tudományról beszélsz. A mesében van.

[ Szerkesztve ]

(#11) buherton válasza Viktor77 (#9) üzenetére


buherton
őstag

[link]

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#12) Viktor77 válasza buherton (#11) üzenetére


Viktor77
titán

Ja, hogyne...

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#13) Syl válasza janeszgol (#10) üzenetére


Syl
nagyúr

> És miért ne tehetné meg? Ki vagyok én, hogy ennek ellenálljak?

Pontosan. Ha valaki lilára festi a haját és karikát tesz az orrába, mi közöm hozzá? Ha neki az megfelelő, tegye azt. Ugyanígy a nem-változtatásához sincs semmi közöm. Legfőképpen nincs jogom elítélni őket!

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#14) buherton válasza Syl (#13) üzenetére


buherton
őstag

Az általad felsorolt dolgok mindengyike visszafordítható. Egy nemváltó műtét csonkítás, ott már nincs visszaút.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#15) freeknight válasza icemad (#6) üzenetére


freeknight
őstag

Rossz az összehasonlítás. Egy pedofil, nekrofil, tömeggyilkos aktívan árt másoknak, míg egy buzi vagy egy transzvesztita nem árt senkinek azzal, hogy a férfiakat kedveli vagy szeret női ruhákba öltözni néha.

(#16) D1Rect válasza buherton (#8) üzenetére


D1Rect
félisten

Felnőtt ember azt csinál amit akar, felőlem levághatja a pöcsét, ha attól jobb neki.
De amikor elkezdenek beleugatni gyerekek fejlődésébe, akkor kinyílik a bicska a zsebemben.

(#17) Klaus Duran válasza D1Rect (#16) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

+1
---------------------------------------------------------------------------------------

És van az a régi mondás hogy a 4 fal között azt csinál amit akar.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#18) Kisgépkezelő


Kisgépkezelő
senior tag

Most őszintén. Neked ettől rosszabb lett?

(#19) Fred23


Fred23
nagyúr

Mérsékelt liberálisként nincsenek olyan problémáim, mint a cikk szerzőjének, de követni fogom a topikot, kíváncsi vagyok mások véleményére.

(#20) #90088192 válasza Fred23 (#19) üzenetére


#90088192
törölt tag

Ezzel 100% van egyet értek.

Ezt a befolyásos dolgot sosem értettem :F

Ha most valakit látok halat enni attól én is halat akarok enni?

Mert kiskorom óta utálom a halat, és tudod mennyi halat evő embert láttam életemben, sőt még tukmaltak is, hogy jó ez egyed meg.

Még mindig utálom a halat meg az összes tengeri vízi herkentyű mint étel. A szagától is rosszul vagyok.

Tudom nem te hoztad fel de lehet Te tudsz valami reális támpontot adni mi ennek az alapja :R

[ Szerkesztve ]

(#21) elder troll válasza #90088192 (#20) üzenetére


elder troll
senior tag

Például ha űrhajós mesét néztek a gyerekek, akkor űrhajósok akartak lenni.
Ha saját neméhez vonzódó gyerekekről szóló mesét vetítenek a gyereknek, akkor...
Amúgy ebből gyakorlatilag a világ legnagyobb szervezett pedofil hálózata (egyház) profitál, és milyen szerencsések vagyunk, hogy hatványozták a egyházi óvodák és iskolák számát kicsiny hazánkban.

Azért kíváncsi leszek, mennyi elszürkült avatar lesz pár napon belül, általában ezek a bedobált témák kb arról szólnak, hogy kinél szakad el előbb a cérna.

[ Szerkesztve ]

(#22) #90088192 válasza elder troll (#21) üzenetére


#90088192
törölt tag

A nemi identitás és vonzódás nem egyszerűen befolyásolható ahogy eddig néztem a kutatásokat.

Te akartál Hetero lenni szándékosan?
Ha sejtes mit akarok ezzel a mondattal sugallni, kb 50 genetikai és a maradék 50 abból jön össze pl hogyan fejlődik a magzat

Nem nincs gyerekem, de a nemi felfedezés 10-12 éves korban kezdődik igazán, ekkora azért a személyiség már elég fejlett.

(#23) Corleone33 válasza elder troll (#21) üzenetére


Corleone33
aktív tag

ez nem egészen így működik viszont

ennyi erővel akkor ha vki pedofil tartalmat néz, attól pedofil lesz? Na ugye hogy nem

A nemi orientáció sose így működött

[ Szerkesztve ]

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#24) Corleone33 válasza icemad (#6) üzenetére


Corleone33
aktív tag

ez egy eléggé veszélyes érv, főleg amikor túl sokan a homoszexualitást is egyenesen a pedofiliához meg egyébhez hasonlítják

Hadd emlékeztesselek rá hogy nem is olyan régen, cirka 30+ évvel ezelőtt a homoszexualitást mentális betegségként kezelték, holott nem volt az.

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#25) Corleone33 válasza buherton (#8) üzenetére


Corleone33
aktív tag

Tegyünk itt valamit tisztába: ha vki más neműnek érzi magát, az ígyis úgyis késztetést érezne rá hogy átoperáltassa magát vagy ha nem is feltétlen, akkor hogy az adott nemnek megfelelő ruhákat hordjon, adott neműek társaságát keresse ésatöbbi. Ez nem egészen úgy működik hogy ennek hallatán Kis Pisti rájön hogy ő egész életében Krisztina akart lenni és tűsarkúban járni az utcákat.

Az a nagy baj ezekkel a dolgokkal, ahogy ezt a topic hozzászólásai is jól prezentálják: az emberek félelmetesen félreinformáltak.

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#26) janeszgol válasza Corleone33 (#25) üzenetére


janeszgol
félisten

Arról nem is beszélve, hogy azok között elég nagy az öngyilkosok aránya. A pszichiátriai vizsgálat (mégis meg kell nézni, nem-e elmebeteg, de lehet ez a lépés a jövőben ki fog maradni), utána a nemváltó műtét visszaszoríthatja az öngyilkosságot köreikben.
Nem ő tehet róla, hogy úgy született, a természet "tréfája" ez.

(#27) buherton válasza Corleone33 (#25) üzenetére


buherton
őstag

"Az a nagy baj ezekkel a dolgokkal, ahogy ezt a topic hozzászólásai is jól prezentálják: az emberek félelmetesen félreinformáltak."

Így van. Az emberek nem fognak mélyre hatóan utána nézni minden egyes - uram bocsá' - nem normális irány után. Ez egyszerűen túl sok és napról-napra gyarapszik. Gyakorlatilag mindenki megcsinálja a saját irányát, aki nem fehér bőrű, keresztény hátterű, egészséges, se nem elhízott, se nem túl vékony heteró férfi. Még biztosan lehett volna sorolni tovább is, de már ennyit én sem tudok követni.

Ha beszédet vagy előadást tartok, akkor nem akarom ezzel vinni mindenkinek az idejét: [link]

Ha angolul tanulok, akkor nekem bőven elég a she, he és az it-t megtanulni, nem akarok még tudom is én már mennyit megtanulni: [link]

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#28) Bird


Bird
addikt

Éljen a gender mentes világ!

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#29) #90088192 válasza buherton (#27) üzenetére


#90088192
törölt tag

A világ normális.

Mi az a normális.

Itt kezdődik a probléma, nézd mega szigetvilág egyes részein normális hogy a nagybácsi a 8-10 éves unokahúga pénzért szexel vele.

Ez is normális csak ugye a TE normál normalidlsod normálisabb.

Ez a baj sokak szerint a világ úgy van ahogy ők gondolják normálisnak.

Ne féljj a saját árnyékodtol akkor meglátod a különbséget :R

Pont azért van ez mert félsz felismerni hogy az emberek mások és te is más vagy.

Te egy csoporthoz akarsz tartozni nem akarod egyesével meg vizsgálni másokat mert félsz magadra ismersz így vagy úgy.

Velem is megesett és egy beszélgetést felé kellet szakitanom.

Mert rájöttem hova vezet. Megremitett nem kicsit.
Rá kellett jönnöm nem kell félnem tőle mert természetes, pl hogy szereted a barataidat és felismerés, hogy ez az érzés sokkal közelebb áll a szerelemhez mint gondoltam.

Először nem értettem hiszen a lányokat szeretem akkor miért is érzem ezt?

És még mindig a lányokat szeretem, szexuális preferenciák nem változtak.

És a másik fél is a lányokat szereti.

De mint embert szerethetem nemde?
Ide kellene kilyukadni valahogy elvonatkoztatni és nem szabványokba gondolkodni.
Pont ez a gyerekek előnye nincsenek előítéletek, ezért képesek a szülőket szeretni.

Mert ugye a gyerek szereti elég sokáig még az alkoholista agresszív szülőket is. Lényegtelen hogy két férfi 3 nő vagy bármilyen átmenet van a fizikai manifesztalodasaban.

Ha ezen túljutott az úr folytatjuk. :R

(#30) D1Rect válasza janeszgol (#26) üzenetére


D1Rect
félisten

Tényleg visszaszorítja a nemváltó műtét az öngyilkosságok számát a transzneműek között?

(#31) marositech


marositech
senior tag

Remélem ezentúl a britek így üdvözölnek: Szevasztok parasztok! :((

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#32) janeszgol válasza marositech (#31) üzenetére


janeszgol
félisten

Lady and gentleman, and other. :)

(#33) #90088192 válasza janeszgol (#32) üzenetére


#90088192
törölt tag

Greetings to ALL :)

Es meg van oldva :)

Nem értem hol it a probléma :))

(#34) Tentalus válasza Corleone33 (#25) üzenetére


Tentalus
tag

Nem tilos informálódni a Wiki-n, ki lehet indulni pl. a "45,X/46,XY mosaicism" cikkből, ezek elég jól leírják a különöző "disorder of sex development"-eket , legalábbis amelyek orvosilag megfoghatók.

(#35) Narxis


Narxis
nagyúr

Helyes. Amúgy most akkor mi változott meg nekem mint színházba nem járó magyarországi lakosnak? Miért kell, hogy érdekeljen ez engem? Nem a blogot akarom fikázni mert mint információ érdekes, elolvassa az ember aztán megy tovább a dolgára de ez a sírás a "normalitás pártiaktól" fenomenális jelenség számomra, egy mosolyt mindig ki tudnak csalni az arcomra.

Thanos was right.

(#36) Dilikutya válasza buherton (#11) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért ebben a kérdésben több kéne egy wikipedia cikknél. Minimum egy gyakorikerdesek.hu kell ide. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#37) buherton válasza #90088192 (#29) üzenetére


buherton
őstag

Bármilyen meglepő, de ezeken már túl vagyok.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#38) buherton válasza Dilikutya (#36) üzenetére


buherton
őstag

Szemben a gyk-val itt, nem egy könyvre mutogatnak, hanem a megfigyelhető világunkból vonnak le - talán helytelen - következtetéseket. Egyébként ha már itt tartunk, akkor a legtöbb ember által elképzelt Isten létezését is próbálták bebizonyítani. Lásd példaként: [link]

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#39) #90088192 válasza buherton (#37) üzenetére


#90088192
törölt tag

Akkor mi a baj?
Ha ezt érted akkor értened kell, hogy nem a szexualitásunk definiál mint emberi lény, az agyunkba hogyan alkuknak ki a kapcsolatok, nem kötelezően all összefüggésben a genetikai állományunkkal, az hogy valaki homoszexuális az nem jelenti azt, hogy pedofil, a szerelem szeretet boldogság keresése es megtalálása, nem skatulyázható be semmifele keretrendszerbe bárhogy is szeretne sok ember, főleg nem szexuális alapon, es így tovább :R
Vagyis ezek alapján elítélni, tiltani nincs értelme, mert sehova nem vezet, a melegek/LBTQR stb évezredek óta velünk vannak, több száz generáció nőtt fel így, es mégis itt vagyunk es beszélgetünk.
akkor ezek az emberek miért nem lehetnek boldogak, miért kell magukat ugyan úgy beskatulyázni, es összetörni azért, hogy beleférjenek egy Egyházi érdekből leszűkített csőlátással párosított csökevényes világnézetbe?
Semmi mast nem akarnak ezek az emberek csak ami másnak is megadatott, boldogok lenni.
Ehhez szükséges jopár feltétel amit maguknak kell megteremteni főleg fejben, de az egyik legfontosabb rajtuk kívülálló dolog: pl nem diszkriminálni őket :R
Amit látni kell igen vannak deviáns emberek olyan karos elmeállapottal ami nem tolerálható a közösség részéről, de a fentiek nem ebbe a kategóriába tartoznak.
EZEKET NEM SZABAD ÖSSZEMOSNI :(

(#40) plömplöm


plömplöm
őstag

szerintem félrementünk. nem azokkal van a baj, aki hölgyek voltak, de urakká lettek, és nem azokkal, akik urak voltak, de hölgyekké lettek, mert ezek ugyanúgy hölgyek és urak. a probléma azokkal van, akik csatahelikopterek, vagy marslakók, vagy kávésbögrék. nem? és ezekkel valóban van baj, nem is kevés.

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#41) proci985


proci985
MODERÁTOR

Flame miatt zártam.

Az eredeti linkelt blogbejegyzéshez hozzá lehet szólni egyébként is.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.