Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

Címlapra vele! :R

Asszem mindenféleképpen!

(#2) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nézegettem én is megjelenéskor, de a hibák meghátrálásra késztettek és úgy döntöttem, inkább költök picit többet..Toshiba AT300 a kiszemelt jelenleg, gyűjtögető fázisban vagyok..röpke 100k :S
Mindenesetre jó látni, hogy nincs letojva a vevő, dícséretes a support hozzáállása, mitöbb, meglepő, hogy pl. a pattogást javították szoftveresen..JB meg külön örvendetes, említett AT300nál még hírben sincs..
Leld benne örömöd sokáig :K

(#3) Sanzaa


Sanzaa
senior tag

Ejha!
Remek kis írás :)
Az új MX Playerrel mi a gondod? Mert nekem is van vele...

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#4) Latza válasza Sanzaa (#3) üzenetére


Latza
aktív tag

Köszi! :DD
A legutolsó MX frissítés óta a régebben jól menő 1080p-s videók akadoznak, korábban csak kevés tesztfájlomra volt ez jellemző. Valami kodek vagy optimalizációs probléma lehet. Így többször kell a gyári lejátszóhoz nyúlnom, csak az meg elég fapados.

Nekem is voltak kétségeim korábban, de ennél több pénzt nem szívesen adtam volna ki erre a célra. Azért nyilván szerencsém is volt, hogy (eddig) problémamentes darabot fogtam ki, de ez valószínűleg a második szériának is sokban köszönhető. Ahogy egyre jobban belejönnek a gyártásba Kínában biztos javulni fog a kihozatal. :K

Mindenütt jó, de mindig elzavarnak.

(#5) callmeakos válasza EczkE (#1) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Nekem is ez volt az első gondolatom. Mért nem a címlapon landolt?

Jóírás :)

All→M8

(#6) Latza válasza callmeakos (#5) üzenetére


Latza
aktív tag

Állítólag nemsokára úgyis kiraknak róla tesztet a szakik is, ez csak egy személyes írás, a benyomásaimról és az első napok tapasztalatairól. :)

Mindenütt jó, de mindig elzavarnak.

(#7) hevizms


hevizms
addikt

Ez az!
Gratula a cikkhez. :C
Ilyen teszteket szeretek olvasni.Nincs elrugaszkodva egyik irányba sem,nem ömleng róla ódákat,de nem is tapossa sárba.
Nagyszerű.
Szóról szóra egyetértek veled.

A kamera dologban meg főleg.
Abszolúte értelmetlen ilyen kamerákat beletenni,ennél már az is jobb lenne ha nem is lenne benne.
A fényérzékelő tényleg szerepel a leirásban,de szerintem nincs benne.

Még ezt nem irtam le sehol,de bennem motoszkál egy kérdés amióta megvettem ezt a tabot.
Miért van szükség 2 microusb aljzatra?
Tudom hogy az egyik OTG a ,másik meg USB,de hogy van az hogy más tableteken megoldották 1-el is ezt a kérdést?
Ha nem használom napi szinten a csatlakozókat,totálra elfelejtem melyik micsoda és feszgethetem a tartóban hogy meglessem a hátulján.

(#8) Sanzaa


Sanzaa
senior tag

Nekem sikerült a Defym kijelzőjén megjelenített QR kódot beolvastatni vele.
Nekem a Jack csatlakozó van nagyon útban, mert azt rendszeresen használom, böngészés közben zenét hallgatva.

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#9) Latza válasza hevizms (#7) üzenetére


Latza
aktív tag

Én azt reméltem, hogy a két USB úgy is megy, hogy egyikbe a billentyűzet, másikba az egér megy és rendes laptopként lehet használni, de sajnos nem. A sima (nem OTG-s) USB csak a kábeles másolásra (buherálásra) jó. Ennyi erővel lehetett volna egy darab univerzális port. Vagy kettő, de akkor mindkettő tudjon mindent. :K

Mindenütt jó, de mindig elzavarnak.

(#10) Kulinger


Kulinger
tag

Sziasztok!

A sima vagy a Plus 802.11 b/g/n ?Vagy 802.11 b/g/?Nagyon nem mindegy........

(#11) Latza válasza Kulinger (#10) üzenetére


Latza
aktív tag

Ha jól emlékszem hivatalosan a sima IPS és az IPS Plus is tudja a b/g/n-t, de ahogy videoteszten láttam, mindegyik dobozán csak b/g áll. Tesztelni nem tudom sajnos, de írj az IPS Plus fórumba, hátha ott tudnak válaszolni a hozzáértők.

Mindenütt jó, de mindig elzavarnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.