Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Pont percre pontosan indítottam a streamet twitchen, mert eszembe jutott, hogy még 1 órás visszaszámlálás volt, mikor a kedvenc streamerem befejezte az adást. Nagyon állat ez az új előzetes, ezzel sikerült még a 2016-os Doom trailerre is megint rápakolni! :C

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#2) VágniValó


VágniValó
addikt

Teljesen jó kis DOOM játéknak tűnik, gorefest a négyzeten, ez kell. Csak ezt a sztorisnak beállított cinematic trélerezést nem értem ennél a címnél, aki DOOM fan, az nem a szuper deep forgatókönyvet keresi a játék mögött.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#3) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Továbbra is megvettek kilóra. :B Már csak 2 hónap.

(#4) Gyula84 válasza VágniValó (#2) üzenetére


Gyula84
veterán

de nem ám! szét kell b@szni mindenkit benne :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#5) [CsuCsu] válasza VágniValó (#2) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Az csak a hangulathoz kell. Jo kis hent lesz ez.

(#6) Viper26


Viper26
nagyúr

Mission 10-nél vagyok az előzőben, addigra csak végzek vele. :D

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#7) heavygrip


heavygrip
aktív tag

Úgy voltam vele nem nézem meg, azt akartam,hogy amikor játszak vele,akkor lássam,de nem bírtam megállni :DDD
Hát komoly,csak így simán :DD
Végre feltűntek a Sentinelek :C
A Crucible elég durván OP lesz, bár biztos olyasmi használati funkciója lesz ,mint a Doom 3 ba a lélek kockának.
Várom,nagyon.

[ Szerkesztve ]

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#8) sid.:Rc211v


sid.:Rc211v
őstag

Hát ez valami durva! :D

<R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

(#9) Šolaire


Šolaire
veterán

Nagyon ott van. Trailer magyar felirattal : [link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#10) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

azért egy Quake ( 4 ) folytatást nagyon várok még... legbelül... mélyen

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem veszem meg, mert egy egyszerű lövöldénél manapság már többet keresek a játékokban, de az tény, hogy hangulatos. Vagyis nagyon szépen modernizálták a DooM hangulatot.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Én pedig pont azért veszem meg, mert nem egy 6-8 órás lineáris interaktív movie, amit ha megnézek Youtubeon akkor az élmény 60%-a megvan, hanem sokszor kijátszható, a játékmenetre építő cucc. A 2016 kb.5-6. végigjátszását csapatom. Pont mint régen. Ha Doomozni van kedvem Doomozok, és már nem pixeles környezetben, hanem korszerű grafikával, hangokkal, soundtrackkel. És az Eternal is pont ilyen lesz. A snapmap kicsit hiányozni fog sokat szöszöltem vele, így van kb. 1000 órám a Doomban.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#13) Ragnar_ válasza - = Zk = - (#10) üzenetére


Ragnar_
addikt

Szerintem egy Quake/Hexen reboot is beleférne, hiszen a Wolfenstein kicsit elfáradt már, bár a New Colossus remek volt. Akár a MG-re (Wolfenstein) Akár az id-re (Doom) simán rá lehetne bízni a fenti franchiseok rebootját, vagy folytatását szerintem.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#14) Garada


Garada
őstag

Úgy érzem ez a game is hozza a megszokott színvonalat, várom már nagyon! :D

(#15) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Eszméletlenül várjuk :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#16) Masquito


Masquito
csendes tag

Attól félek, hogy ez már nem indul a Kodak DC260-asomon.

https://www.youtube.com/watch?v=7gCZZkBATSc

:))

(#17) DeFranco válasza Scholes9 (#15) üzenetére


DeFranco
nagyúr

akkor helyezkedjetek stabil oldalfekvésbe :P

(#18) Scholes9 válasza DeFranco (#17) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DDD :C

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#19) mg1992mg válasza Ragnar_ (#13) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Ezek mellett nem is értem (Machine Games, id), hogy tudták átengedni a Rage 2-t az Avalanche-nak.. :((( Az első részt imádtam, de a 2... :F Elvagyok vele, de többet vártam, sokkal.

(#20) batman91 válasza - = Zk = - (#10) üzenetére


batman91
őstag

A szívemből beszéltél! Már nem is tudom mióta reménykedek én is ebben.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#21) - = Zk = - válasza batman91 (#20) üzenetére


- = Zk = -
félisten

sz.rok én egy HL folytatásra... én kvéker vagyok ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#22) Segal


Segal
veterán

Vajon megint elhalasztják megjelenés előtt 1 hónappal? ;]
Az tuti hogy én mégegyszer elő nem rendelem... :N

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#23) heavygrip válasza Segal (#22) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Remélem hogy nem,egyszer már okoztak csalódást, másodjára már fel lázadna a nép... ha mégis,akkor vissza mondom én is, és majd törten le szedem, mást nem is érdemelnének. :(((
Na de ne fessük az ördögöt a falra, ennek már most meg kell jelennie.
Addig is Rip and Tear :)

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#24) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Egy szám a hivatalos Eternal OST-ről, azt hiszem kijelenthetjük, hogy hozza a hangulatot..

[link]

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.