Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) k.


k.
őstag

Nem gyenge képek:)
Bár azt nem értem minek nekik ps2.Mikor arra nem fejlesztenek már.Azért a kis psp go ott figyel baloldalt. :)
Viszont ami meglepett hogy egy gyakorlatilag sony studioba pl nem sony tvk is vannak.

(#2) Gomez86


Gomez86
őstag

Sok mindent értek, meg tényleg szép, de mi értelme a képnek az ajtókról, meg arról a kék polcról? Lehet hogy csak elsiklottam valami felett? :U

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#3) Zsoccc válasza Gomez86 (#2) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Szerintem azzal azt akarták megmutatni, hogy még alvószobák is vannak. :) Legalábbis én arra tippelek.

(#4) anulu


anulu
félisten

ez az info, h iden nem jelenik meg honnan van? game.co.uk-rol kaptam mailt, h dec 9-i datummal van rogzitve az elorendelesem

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#5) SolidMetal


SolidMetal
csendes tag

Aham, szóval így dolgozik a Polyphoni Digital. Nem rossz kis játszótér, csak a PSP-re többett kellett volna gyúrni.

(#6) Bp válasza Zsoccc (#3) üzenetére


Bp
tag

az a kép ahol a piros ruha van,és alul a kék ágy,azt láttam már valahol,éppen aludtak rajta:)

(#7) heihachi válasza anulu (#4) üzenetére


heihachi
addikt

TGS-es bejelentés
[link]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#8) Zsoccc válasza anulu (#4) üzenetére


Zsoccc
senior tag

A TGS-en a Sony jelentette be, ha jól rémlik maga Kaz Hirai, hogy Japánban március végén jelenik meg. Hozzánk pedig nincs még dátum.

(#9) Def26 válasza anulu (#4) üzenetére


Def26
félisten

Ha előrendelted és csúszik akkor remélhetőleg kapsz mellé valamilyen kis ajándékot.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10) Def26 válasza anulu (#4) üzenetére


Def26
félisten

dupla.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#11) Gomez86 válasza Zsoccc (#3) üzenetére


Gomez86
őstag

Hehhe Bezzeg nálunk nincs alvós szoba. Pedig ebéd után jól esne ledőlni egy kicsit :D

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#12) Zsoccc válasza Gomez86 (#11) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Szerintem ők nem ebéd után dőlnek le, hanem amúgy jó japán szokás szerint amikor este befejezik a munkát akkor inkább nem mennek haza hanem befekszenek a stúdió egyik alvós szobájába. De ez természetesen csak feltételezés.

(#13) rycsyke válasza Zsoccc (#12) üzenetére


rycsyke
csendes tag

nem rossz , nem rossz :N jó lenne a helyükben lenni :K bárcsak ott dolgozhatnék :O :O :O :O

"aki nem tud úszni, ne másszon fára me' elüti a villamos" PSnick:ritariboHU

(#14) speedmetal válasza k. (#1) üzenetére


speedmetal
tag

"Viszont ami meglepett hogy egy gyakorlatilag Sony stúdióban pl. nem Sony TV-k is vannak."
Ez talán összefügghet azzal, hogy az emberek nagy részének, nem Sony TV kapcsolódik a Sony játékkonzoljához. És biztos vagyok benne, hogy mind a megjelenítésben, mind az alkalmazott technológiában vannak különbségek. Úgy néz ki nem hagyatkoznak a szerencsére! Ennek csak örülni kell, hogy ilyen aprólékosak :C

Das was man sich vorstellt, braucht man nie zu verlieren.

(#15) blazsey2


blazsey2
senior tag

A GT5-öt szívesen kipróbáltam volna :K ,ha eljuthattam volna ebbe a szentélybe.

PSN ID:blazseydr

(#16) LackoMester


LackoMester
addikt

a legalsó képen egy Slim PS3,ha jól látom...elég pofás szerver termeik vannak :K
nemgyenge kis cég :K
Speedmetal-igen Sony-hoz közeli stúdió.Le sem xarják milyen tv márkája,meg a másik minden nagy tv gyártó szerint LCD-n jobb képileg a konzol játék(kivétel Panasonic),azért van ott egy Pioneer plazma :F
ugye vannak itt ellentmondások

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#17) k. válasza blazsey2 (#15) üzenetére


k.
őstag

Én felkptam volna a PSP Got a hordozható GTét a braviat a kormánnyal és a fehér ps3 fattel meg mentem volna be egy szép csöndes szobába tolni a jó anyagot:D.
De a Sonys studiókra rreagálva:
Láttam Sonys filmben már panasonic cuccot.Valszeg az lehet hogy valaki ott jobban birta a Kuro plazmákat igy azt vett a beszerzési osztály.Filmekbe meg a Pana fizetett.Szóval jó mindenre van magyarázat csak fura...

(#18) anulu válasza Zsoccc (#8) üzenetére


anulu
félisten

akkor nem karácsonyi, hanem születésnapi ajándékom lesz belőle? :O

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#19) Zsoccc válasza anulu (#18) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Ez sajnos nagyon valószínű. Bár nem tudom mikor van a születésnapod. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.