Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) forgonati


forgonati
őstag

A nyomógomb jó, értem? Legalább a bekapcs + hangerő gomb maradjon meg, azt nem lehet kiváltani, csak nagyon erős kompromisszumok árán. Nem hiszem el hogy ezek sem tanulnak a más hibájából...

Keelah Se'lai!

(#2) Polarstar válasza forgonati (#1) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Teljesen mindegy mi mit gondolunk. A gyártók marketingeseinek költői kinyilatkoztatása ez. Soha egy pillanatig nem érdekelte őket a vásárlók véleménye. Azt csinálnak amit akarnak. Ők most ott ülnek, kapnak fizut, és most kell megváltaniuk a világot.
Meg is teszik, még ha belepusztulunk is. :DDD hogy rohadnának meg ők is.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#3) roli543 válasza Polarstar (#2) üzenetére


roli543
őstag

“Soha egy pillanatig nem érdekelte őket a vásárlók véleménye. Azt csinálnak amit akarnak“ pontosan. Ezért tartanak ott gyártók ahol. Amikor maguk alatt vágják a fát ;]

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#4) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt ti nem értitek. Minél fejlettebb valami annál letisztultabb, puritánabb. Már a spacex-ből is kiutálták a gombokat, kaptak 3 monitort azt csá. Mert milyen a gomb. Csak a baj van vele. Nincs kontakt, oxidálodik, lötyög, gyengíti a telefon strapabíróságát. (mondjuk ez igaz) Mire kell rá usb port? Az is csak egy hibaforrás.Le a gombokkal. Olcsóbb kivitel. Ha lefagy a telefon megvárod amíg lemerül. ;] :DDD :)

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#5) Polarstar válasza pusszycat (#4) üzenetére


Polarstar
nagyúr

A régi hibák helyett kapunk új remek, friss hibákat. :DDD

De szép is az, mikor egy okoska telefonon nem jön be a szabványos kezelő felület.
Láttam már ilyent. Volt ott hajtépés! :C

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#6) 7Heads Drago válasza pusszycat (#4) üzenetére


7Heads Drago
veterán

:) :) :)
Nesze neked fejlődés. Én se értem mit akarnak a gyártók.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#7) joey04 válasza forgonati (#1) üzenetére


joey04
titán

+1

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#8) erahurka


erahurka
félisten

"Kínai Nemzeti Szellemi Tulajdoni Hivatal"

Ilyen van? :D Mármint az az ország abból épített bika gazdaságot, hogy elloptak minden technológiát amit a nyugati cégek bevittek :DDD

(#9) 7Heads Drago válasza erahurka (#8) üzenetére


7Heads Drago
veterán

[link]
Amikor Gutenberg feltalálta a cserélhető betűelemekkel való nyomtatást 1450-ben, vajon sejtette-e, hogy a kínai Pi Seng már 400 évvel korábban ismerte ezt az eljárást? Kolumbusz Kristóf vajon gyanította-e, hogy több évszázaddal őt megelőzve 100 méteres kínai hajók mintegy ezer emberrel a fedélzetükön a tengerek meghódítására indultak? A kínai találmányok — mint a porcelán, a selyem, a papír, vagy akár a nyomtatás, a puskapor, az iránytű — az egész emberiség történetére forradalmi módon hatottak. Ezek a felfedezések a legendás selyemutaknak köszönhetően messze földre eljutottak, és Európába is megérkeztek. Ennek a könyvnek a segítségével megismerhetjük a távoli kínai civilizáció találmányait, tudományait, és mindazt a tudást, amelyet hosszú évszázadok munkájával megszereztek és továbbfejlesztettek. Ezentúl mindig eszünkbe fog jutni a „Középső Birodalom”, amikor egy tűzijátékot csodálunk meg, talicskát használunk, vagy amikor éppen egy papírlapra rajzolunk.
Na akkor most fordítsuk meg a kérdést. Melyik nyugati ország mennyit fizetett ezen találmányok használatáért? Vagy netán ők is csak ellopták ezeket anno? :DDD Persze ha fehér ember csinál ilyent az nem lopás.
Sajnos nekem nincs meg a könyv. :)
Sokkal jobb lenne leszakadni ezen témáról mivel semmi értelme sincs. Illetve fogalmunk sincs hogy bármelyik találmányban volt-e kínai tudós. Persze aki tisztában ezzel az részletezze nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#10) Viktor0610 válasza erahurka (#8) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ne menjünk el ebbe az irányba, de azért jócskán nem csak a másolás van Kína megerősödése mögött.
Rengeteg cég vitte oda a gyártást, így azért az is elég sokat dobott a gazdaságukon.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#11) helixP válasza erahurka (#8) üzenetére


helixP
nagyúr

A világ legfeleslegesebb hivatali 1. Rész :DDD

De szerintem hagyjad is a témát, mert már itt van a MaoCe különítmény.

[ Szerkesztve ]

(#12) joey04 válasza erahurka (#8) üzenetére


joey04
titán

Van humoruk legalább. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) Watchdog


Watchdog
aktív tag

... a két főkamera körül ugyanis további négy terepelemet lehet felfedezni, amely között akadhat további optika, LED villanó és egyéb...

... ugye még nem találták fel a kerek nyomógombot? :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.