Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) mcs válasza sakal83 (#50) üzenetére


mcs
veterán

Azért alkalmazásokban komolyan odateszi magát a Ryzen 3600, ugyanis ott inkább az i7el játszik adok-kapok meccseket, az i5öt pedig többnyire lazán le is nyomja.

[ Szerkesztve ]

(#52) wwenigma válasza sid.:Rc211v (#49) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Csak nehogy elkezdjék ajanlgatni hogy milyen jo, aztan ugy jarnak az emberek mint az inteles Gxxxx procival amit funek fanak ajanlottak mert azakiraly, par honappal kesobb meg jopar embertol olvastam hogy hat mégseugyvan.. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#53) Fred23 válasza BerserkGuts (#45) üzenetére


Fred23
nagyúr

A második képen nem sok látszik.

Ezt viszont most találtam, és kissé elbizonytalanított.

Lehet, a 0,1%-okban már nem jó a csak 6 mag SMT nélkül multiban.

Egy húzott 2700 SMT off viszont oda is megfontolandó lehet, ha esetleg a 3500 mégis kevés a 0,1%-os minimumokban.

(#54) Szilardinho válasza Akula (#33) üzenetére


Szilardinho
csendes tag

Valamivel gyengíteni kell a 3600-at, hogy árban lemehessen az olcsóbb i5 (pl. 9400f) szintjére.
A magokból nem vehetnek el, az Intel erős egyszálas teljesítménye miatt az órajelekből se vághatnak, marad az SMT kikapcsolása.
Jól látható a különbség: 6/12 helyett 6/6, kész a Ryzen 5 3500, mehet rá az alacsonyabb árcímke.

(#55) #16939776


#16939776
törölt tag

Nekem gyanús, hogy nem az igény 6C/6T-re, hanem a 7nm kihozatala, selejt aránya alkotta meg ezt a terméket.
Anno minden tele volt vele, hogy ez FPS-t hoz a ryzenen, de sajnos nagyon fura volt SMT OFF-al játszani, mintha az idő egyik felében nagyon dolgozott volna CPU, a másik felében meg üres ciklusokat hajtott volna végre. Érzésre gyorsabban reagált az inputra, de továbbiakban nem volt folyékony az irányítás, fárasztó volt úgy játszani, hasonlóképpen, mint amikor a PWM vezérelt háttér világítás miatt villog a monitoron a tartalom és rövid idő alatt 0-ra csökken az ingerküszöböm.

(#56) b. válasza #16939776 (#55) üzenetére


b.
félisten

Én Intelen sem kapcsoltam ki pontosan az miatt amit leírtál. AZ átlag FPS nő , ha ki van kapcsolva,de az egész nem sima.
Mondjuk lehetséges, hogy egy alapból SMT/ HT nélküli procinál ez nem okoz gondot.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#57) wwenigma válasza #16939776 (#55) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem tudom, eleg specifikus hiba lenne hogy elromlik benne az SMT ugy hogy eleg nagy igeny igerkezik ra. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#58) GeryFlash válasza Gyuri27 (#37) üzenetére


GeryFlash
veterán

De, ferdítenek azok is, de nem akkorát mint a PH. Komoylan néz rá ezekre a grafikonokra és mondd azt hogy nem egy alternatív unvierzum. Ehhez képest a köztévé egy truenews gyár ;]



Ez már tényleg a komikus szint :U

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#59) Devas


Devas
őstag

Végre nem kell fizetni az SMT miatt is. Kellett ez a proci, mint egy falat kenyér. Remélem adnak ki 6/6 Renoir-t is. Ha meg nem, akkor ez mellé bepattintva egy RX5500-ast és kész is az occó jáccósgép.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#60) Gyuri27 válasza Devas (#59) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az olcsó gép egy olcsó 550 (vagy a520) és 4/4-4/8 lenne.
Azért ha lesz is 3500 50k-s áron az nem a beugró kategória.
Az 550-es lapok árát meg még nem tudjuk de szerintem azok se 20k-ról fognak indulni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#61) Cassi


Cassi
senior tag

Az Intel és az AMD is tökéletes gaming CPU-kat tudna gyártani 50e Ft környékén, ha akarnának. De sok játékos megveszi a háromszor annyiba kerülő 1000 szálasat is, ezért nem erőltetik meg magukat. Ezt a 3500-ast is pont annyira fogják vissza, hogy ne veszélyeztesse a 3600 és pláne a 3700x stb. eladásait, de így is jó vétel lesz.

Az i9-9900K tankönyvbe illő példa arra, hogyan NEM szabad játékra való, hatékony CPU-t tervezni.

(#62) Drazn válasza sakal83 (#50) üzenetére


Drazn
kezdő

Na ez igaz :))

(#63) HoyHoy2 válasza GeryFlash (#58) üzenetére


HoyHoy2
tag

:DDD :DDD :DDD

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#64) Akula válasza GeryFlash (#58) üzenetére


Akula
őstag

akkor most melyik tesztben is lehet megbízni, ha már vennék valamit?

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#65) #04430080 válasza Akula (#64) üzenetére


#04430080
törölt tag

Úgy hívják, hogy józan ész :D

(#66) #46105344 válasza Akula (#64) üzenetére


#46105344
törölt tag

Egyikben sem. 9900 kát, meg húsznyócvan tíájt kell venni, akkor nem érhet meglepetés :DDD
Egyébként én már csak kevés fekiratkozós youtube csatornákban bízok. Meg Linusban.

[ Szerkesztve ]

(#67) MongolZ válasza GeryFlash (#58) üzenetére


MongolZ
addikt

A techspot cikkében sehol nem látom, hogy melyik wint használják. Hú, de meglepődnék, ha valami ezer éveset...

(#68) Akula válasza #46105344 (#66) üzenetére


Akula
őstag

nálam 65W TDP-nél áll meg a proci.
nem játszok, de stabil legyen grafikus maggal.
jah és nem bíbelődnék meltdown, spectre és társaival, ha lehet. :R

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#69) MPowerPH válasza Geller72 (#26) üzenetére


MPowerPH
félisten

PH -nal a 2700X is erosebb game -ek alatt, mint az i9. Szimplan felrevezetik az olvasokat... Szomoru dolog ez egy orszagos szakmai weboldaltol.
PH az uj Ryzenek megjelenesevel, es azok tesztelesevel veri a kiralyi fake news -t.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#70) Chaser válasza Akula (#64) üzenetére


Chaser
titán

Amelyiket te hamisitod ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#71) Dragon3000 válasza GeryFlash (#58) üzenetére


Dragon3000
veterán

Szerintem magában az eredményekben nincs semmi ferdítés, egyszerűen előállították azt a környezettet, ahol ez jön ki. Frissített windows, ahol minden fos fent van, olyan játékok és beállítások, amik az amd-nek kedveznek, sok külföldi oldalnál is megfigyelhető az ilyen, hol intel, amd, nv felé. ezért is kell több tesztet elolvasni és nem csak egy alapján tájékozódni.

[ Szerkesztve ]

(#72) Zotya84 válasza Dragon3000 (#71) üzenetére


Zotya84
őstag

Nem szoktam belemenni a teszteknél, gyártókról szóló híreknél hitvitákba, mert nincs értelme - ezen a fórumon meg pláne -, viszont végre valaki megfogalmazta azt, ami az én véleményem is, csak én nem írtam le... :R

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#73) Ragnar_ válasza MPowerPH (#69) üzenetére


Ragnar_
addikt

Aki egy oldal tesztjeire alapozva dönt vásárlásnál az nem elég körültekintő..

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#74) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Ha csak 20-30$-ral lesz olcsóbb, akkor ezt nem érzem valós alternatívának a 3600 mellett, főleg ha valaki nem játékokban gondolkodik.

(#75) #04430080 válasza MPowerPH (#69) üzenetére


#04430080
törölt tag

Letesztelek 50 játékot, 5 -ben jobb a Ryzen. Beteszem a tesztbe a méréseket. Hazudtam? Nem.
Elkövetnek x,y helyen egy nap alatt 500 bűncselekményt. Ebből 100 -at migránsok. Utóbbiból betettem 10 -et a híradóba. Hazudtam? Nem.

Abban meg igazat adok PH -nak, ha tesztelek valamit, akkor olyan játékokkal tesztelem, amik skálázódnak is. De szerintem kérjük akkor azt, hogy a játékok legyenek tesztelve, ne a hardverek. Gondolom a többség ezt szeretné úgy is.

[ Szerkesztve ]

(#76) Ragnar_ válasza Akula (#64) üzenetére


Ragnar_
addikt

Minél nagyobb a minta annál inkább valószínű, hogy a korrekt következtetést tudod levonni vásárlás előtt. És ugye ha mondjuk 2070 VGA-t akarsz venni és mondjuk QHD-ban használni akkor valószínűleg máris majdnem mindegy, hogy R5, i5, R9 vagy i9 proci van mellette. (Bár i5 és R5 nél szerintem a HT nem mindegy ugyanannyiért. Intelnél ugye általában a HT-s i5-öt már i7-nek nevezik a 8. genben (8600vs8700) ahhoz mért árral.)

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#77) Dragon3000 válasza Ragnar_ (#76) üzenetére


Dragon3000
veterán

A nagyobb minta se biztos, hogy valós képet ad, pl vga teszt külföldi oldalaknál, ahol szerepel kb 30 vga. A régebbi vga-kat nem tesztelik újra, hanem a régi mérésekből csak áthozzák az eredményeket, nem tudjuk, hogy ezek a régi eredmények az újabb driverekkel esetleg újabb windowssal, milyen viszonyban állnának.

(#78) #04430080 válasza Dragon3000 (#77) üzenetére


#04430080
törölt tag

"Valós" képet semmi nem fog adni. A tesztek eleve maxon futnak, a lehető legnagyobb terheléssel. Otthon a beállításokban kikapcsolsz 2-3 opciót, amit szabad szemmel észre sem veszel játék közben, és máris 2x több az fps -ed.

(#79) Gyuri27 válasza Ragnar_ (#76) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hát a 3-5+ éves gamék miért relevánsak?
Ott mindegy hogy 120 vagy 130 az fps.

Ami szerintem mérvadó az az 1-2 éves, friss gamék.

Aztán ott vannak akik a max fps-re húzogatják.
Szerintem a min és az átlag számit (meg hogy a min és a max közt minél kevesebb legyen a difi).
Külföldi kék oldali tesztekben meg ezeket felejtik el.
+ régi patchek nélküli win + lassú ramok.

Amd - Radeon - Ryzen

(#80) Dragon3000 válasza #04430080 (#78) üzenetére


Dragon3000
veterán

Ez kb lényegtelen, ha minden vga-t ugyanazzal a beállítással tesztelnek, akkor valós eredményt kapsz arról, hogy melyik hogy viszonyul a másikhoz, de amikor ehhez jönnek olyan eredmények, amik másik windows verzióval és vga driverrel készültek, akkor bukik az egész.

(#81) Zer0Code


Zer0Code
lelkes újonc

"A közelgő Matisse-t a népszerű Intel Core i5-9400/9400F processzorok közvetlen vetélytársának szánja a gyártó."

Az AMD soha nem volt és nem is lesz "gyártó", a helyes szó tervezőcég, esetleg vállalat.

Itt nem mellesleg az AMD-t érintő negatív hírek, nem hírek? Asszem lőttek a negyed éves profitnak :)

[ Szerkesztve ]

(#82) #04430080 válasza Dragon3000 (#80) üzenetére


#04430080
törölt tag

Architektúrák között nem biztos, hogy lényegtelen. Azt kell venni, amire pénzed van, aztán max ha nem tetszik az eredmény, rájösz, hogy nem a kártya a csalódás keltő, hanem a fizetésed :DDD

[ Szerkesztve ]

(#83) [CS]Blade2 válasza Akula (#64) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Az a legjobb (ált. youtube videó) ahol látod a beállításokat (bios és játék, program), és utána a konfigot és a monitoron, hogy mit megy. Utána kiválogatod, hogy melyek azok amiket te is használsz, és kb. milyen arányban, és magad összesíted személyre szabva.
Csak ez a járható, ha maximálisan biztos akarsz lenni, és az utolsó fillért, FPS-t, és másodpercet ki akarod szedni a történetből.

Minden más lutri. Lehet, hogy még be is fotózza, hogy default a beállítás, aztán a teszt előtt fix órajelre veszi. Az is átb.sz, ha megnézed valami tuning rammal, míg te csak átlagos rammal használnád, vagy fordítva. Az összesítés nem súlyoz, az 10% tömörítés, 10% render, 10% játék, stb. Azért kell magadnak kiszámolni, mert pl. a témában említett prociknál k.ra nem mindegy, hogy 80% render és 20% játék, vagy 90% játék és 10% net. Akkor ég és föld lehet a két proci közti különbség.
A másik legnagyobb f.ság, amit nem győzők felhozni, hogy ne nézzétek a ph-n a 4K 78x AA ultra high+amit még hozzá lehetett kapcsolni és ott átlag 18 fps, mert az rendkívül torzít, iszonyatosan fel tud nagyítani egy apró különbséget is azzal, hogy az egyik kitol még valahogy 1 fps-t, az rögtön több %.

(#84) #46105344 válasza #04430080 (#82) üzenetére


#46105344
törölt tag

:C
És ezzel amúgy forever lezártad a nagy tech-vitákat. Zárható a PH! ;] :DD

(#85) Ragnar_ válasza Dragon3000 (#77) üzenetére


Ragnar_
addikt

A minta alatt a megtekintett oldalak számát értettem. Azaz minél több adat áll rendelkezésedre annál inkább fognak a szélsőségek elsimulni az átlagolásnál. És ugye nyilván a játékteszt erősen játékfüggő a tesztprogramokat valószínűleg nem optimalizálják egyik oldalra sem, ellenben a valós alkalmazásokkal, és játékokkal. És azon én nem csodálkozok, hogy néhány játék Intel optimális, hiszen sokáig nem nagyon volt játékra egy i5/i7-nek alternatívája. És ugye egyénenként változik, hogy ki mivel játszik, sokszor érdemes az adott játék/alkalmazás tesztjeit súlyozni, hiszen ha átlag napi 2 órát BF-ezik valaki, és nem tervezi megveni mondjuk a WWZ-t neki a Frostbyte engine alatt mért teljesítmény lesz a mérvadó, nem egy WWZ-ben mért. Vagy ugye ha 180 vs 210 FPS van az számít-e egy 144Hz-es Adaptive Synces monitornál. Mennyit számít 10% FPS egy adaptive synces monitornál.. (Volt egy vakteszt youtubeon Freesync V64 vs Gsync 1080Ti Doom 4K. A 10 emberből nem bökött rá 10 a Gsynces konfigra, hogy egyértelműen jobb. pedig ott volt+20-25% FPS a 1080Ti javára. Volt olyan aki azt mondta, hogy nem érzett különbséget játék közben a 2 setup között, volt akinek a Gsync setup volt jobb egy hajszállal, volt akinek a Freesync. És ugye a teszterek tapasztalt gamerek voltak.) De mindazonáltal a számokkal nem lehet vitatkozni, tény, hogy az Intel bizonyos játékokban jobb.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#86) Ragnar_ válasza #04430080 (#82) üzenetére


Ragnar_
addikt

Igaz. 9900k+2080Ti és nem kell teszteket olvasgatni. ;]

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#87) Tomcat válasza Dragon3000 (#71) üzenetére


Tomcat
őstag

Ez szinte szó szerint az én meglátásom is ebben a témában.

Tomcat

(#88) Fred23 válasza Zer0Code (#81) üzenetére


Fred23
nagyúr

Durva, de már ANANDTECH is lehozta.

Kicsit én is az AMD felé húzok, de remélem, a PH!-n is megjelenik hamarosan a hír!

Fura amúgy az a fan-ság szerintem, ami fontosabb, mint az ember pénztárcája.

[ Szerkesztve ]

(#89) Turcsika válasza Lacika112 (#16) üzenetére


Turcsika
junior tag

Nem is kell keresgélni, elég ha más fórumokon is tájékozódik az ember, és rögtön két amd által is elismert sebezhetőségre bukkan az ember gyereke pár perc alatt.

https://www.anandtech.com/show/14587/vulnerability-in-amds-secure-encrypted-virtualization-for-epyc-update-now-to-build-22

https://access.redhat.com/articles/4329821

[ Szerkesztve ]

(#90) BerserkGuts válasza GeryFlash (#58) üzenetére


BerserkGuts
őstag

sajna tényleg lehet különbség platformok között.
Nem mindenkinek fog működni maximálisan a konfigurációja még akkor se ha ugyanazokból áll össze ami ritka mert mindenki másfajta megoldást márkát választ.

A nagy nyilvános tesztelők meg tudod hogyan kapnak a gyáraktól :DDD hogy amikor legyártják még a vezérigazgatók is árgus szemekkel figyelik milyen minta darabot küldenek el azokban semmi hiba nem lehet.
Hát így könnyű olyan szép eredményeket elérni.

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#91) Viszpi válasza Fred23 (#88) üzenetére


Viszpi
tag

Szerintem azért ez elég érdekes kérdéseket vet fel... mi lesz a következő... pl a TDP megtámadása? pl se 2700x se a 9900k nem fér bele a "marketing" TDP keretébe az adott kiírt turbó stb órajelekhez... ahhoz kb mindig többet kér... ezek a jogi/szabadalmi dolgok örök téma maradnak úgy látom :(

Ryzen 2600, 2x 8GB RAM, 250 GB samsung 850 EVO

(#92) wwenigma válasza Turcsika (#89) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Jaja és mivel szoftveres hiba volt mar javitották is a nélkul hogy évekig akarták volna titkolni mindemellett pedig nincs vagy valoban rendkivul kicsi a hatasa a sebességre. Remelem a következő action class lawsuit-ot meg végre megkapja a sebezhetőségek javitasa miatti jelentős sebességcsökkenés miatt az Intel.

Fred23: intel kifizeti végre azt az 1milliardot amire kötelezték a tisztességtelen üzleti magatartás miatt néhány éve, évtizede az AMD-vel szemben, abbol siman futja.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#93) Viszpi válasza Gyuri27 (#60) üzenetére


Viszpi
tag

olcsó gép 5xx-es chipsettel? :U sokkal inkább egy 4xx chipset + ryzen 2600 vagy 1600x/1700 az olcsó gép. A 3000 szériás processzoroknak nagyon komoly felára van. Lap+CPU-ért együtt fizetsz 1,4-1,8x annyit plusz 10-20% teljesítményért. Egy 1. vagy 2. gen ryzen lap+CPU kombó kijön 60-85k-ból. Ehhez képest egy 3. gen 3600 + 5xx lap 110-160k.... nagyon nagy a különbség. Teljesítméyben tök jó a 3600, de a 2000-es széria árcsökkentése miatt ár/értékben nem éri meg, pláne a budget (gamer) pc terén. A különbözet 20-40k ból több RAM és jobb GPU sokkal inkább többet ér.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 2600, 2x 8GB RAM, 250 GB samsung 850 EVO

(#94) Turcsika válasza wwenigma (#92) üzenetére


Turcsika
junior tag

Egyik volt szoftveres, másik nem, de nem is ez a lényeg, hanem a nincs és a van közötti különbség.

Egyik cikkben sem látom hogy foglalkoztak volna a sebezhetőség által okozott lassulással,egyáltalán van e és milyen mértékű.

Ha jól értelmezem a megközelítésed, akkor a javított hiba nem hiba - még jó hogy az intelnél is javítva van szinte teljes mértékben, az újabb xeonok és desktop cpu-k már hardware szinten. Ezek lassulási milyensége sem tesztelt, csak a patchek-é, legjobb tudomásom szerint.

(#95) Gyuri27 válasza Viszpi (#93) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ezt mondom én is.
Azaz egyről beszélünk.
De mivel 3xxx-ből (az apukat hagyjuk) 6/12 a legkisebb nem nyomja a 2xxx árakat nagyon.

Amd - Radeon - Ryzen

(#96) BerserkGuts válasza Fred23 (#53) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Tényleg rosszul linkeltem az az 1660 lett volna bocsi (én se látok semmit rajta xD)

Ezek saját tesztjeim egyik még a régi gtx 1050-el a másik az új 1660-al de vegyes beállításon.

1660

1050

A battlefield amit mindenki felhoz és az egyetlen játék még ami igényelné elvileg mert csak 2080ti melett jönnek ki a különbségek.
Na az pont egy olyan játék ahol semmi értelme felvenni a grafikát ultrára de még szerintem higra se mert low-on ugyan úgy néz ki és csak az anizotróp AF szűrőt kell beállítani Highra már kitisztítja a textúrát cserébe nem igényel annyi fps-t se.

De ne csak poffázzak itt a bizonyíték.
Aki meg nem hiszi járjon utánna ennyi mint ahogy a régi mondásban van.

Battlefield V 200% Ultra

Battlefield V Low/AF High

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#97) wwenigma válasza Turcsika (#94) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ott van a redhat article-ban, olvasd el amit linkelsz. Illetve ugyanaz a dolog hogy elméleti sebezhetőséget javitottak. Érdekes megkozelites az hogy a javitott hiba nem hiba plane ugy hogy pl. az intel féle javitas amihez a HT letiltása kell értelemszeruen komoly sebességveszteséget okoz minden tovabbi utananezes nelkul....

Tudom ki vagy, legyszi ne hozd be ebbe a fórumba a propagandádat...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#98) Turcsika válasza wwenigma (#97) üzenetére


Turcsika
junior tag

Ügyesen kerülöd a másik hírt, amit firmware-el javítottak, ugye ez nem szoftveres...

"Tudom ki vagy, legyszi ne hozd be ebbe a fórumba a propagandádat..." ezt már végképp nem értem hogyan kapcsolódik a témához, engem biztos nem érdekelnek a feltételezéseid. Kövi fanboy kártya is kimaradhat, 2700x és rx480 a repertoár jelenleg, csak hogy haladjunk. Tovább lépek, igen én is olvastam azt a fórumot.

[ Szerkesztve ]

(#99) wwenigma válasza Turcsika (#98) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

A firmware egy szoftver. [link]

/ignore

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#100) Gyuri27 válasza wwenigma (#99) üzenetére


Gyuri27
félisten

Te is szereted ha fáj bástya. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.