Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) arty válasza fatal` (#26) üzenetére


arty
veterán

tényleg, egy átlagos nő simán tudja végezni egy kőműves melóját? akár betont is talicskáz, téglát pakol, csigáz emeletre komoly súlyokat, gerendát? :D (bocs, építkeztem, elég sokmindent mi magunk csináltunk, nők-férfiak vegyesen... szal... ;) )

sofőr, autószerelő - valószínűleg nincs különösebb munkaerőhiány és/vagy nincs (kellően nagy) cég, aki felkarolná, hogy invesztál az oktatásba, promócióba. pl ha a férfiakból nem tudja feltölteni a helyeket, lányoknak szervez nyílt napot, játékos kedvcsinálót, mittudomén.

igen, lehet, hogy "nem érdekes" más terület, ez meg az MS-nek fontos. persze, számon kérheted h miért nem autószerelőknek tart promóciót, keress valami kontaktot és sok sikert kívánok hozzá!

nem a nőkkel van problémád az ájtíban, csak nem érted, hogy miért történik ami történik - vagyis szerintem tudod, csak szándékosan félreérted ;) Gondolom ez valami "revans az emancipációért" ...

#27-Faceless- ahogy mondtam: neked nincs fogalmad róla, mekkora para a pályaválasztás, mert te épp eltökélt voltál 14/18 évesen.

hjaaa, ha nálatok több nő van, akkor nincs is munkaerőhiány az it-ben, az ms meg nem it cég és így nem is akar ezen (nyilván nem kicsit öncéluan) segíteni...

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.