Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) skajwa


skajwa
senior tag

Na ez még az alap rémes sonim design-ra is rápakol jópár lapáttal! :Y

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#2) Sly189 válasza skajwa (#1) üzenetére


Sly189
senior tag

Ja, undorító nagyon :S Lrover nevét se adtam volna hozzá:D

(#3) Klemice


Klemice
senior tag

Ez most így komoly 2010 végén?

(#4) JanFe


JanFe
aktív tag

Nem rossz kutyu, akinek ilyenre van szuksege az bisztos megveszi. Tetszett a teszt :)

"There is nothing permanent except change"

(#5) harry


harry
veterán

Na, stressz teszt miért nincs?

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#6) Bog válasza harry (#5) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Azért, mert úgy akarjuk csinálni, hogy a három legismertebb szereplő itt legyen.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#7) hemaka válasza Klemice (#3) üzenetére


hemaka
nagyúr

Miért mi a gondod vele? :D
Szerintem jó telefon, ahogy a többi verzió is.

(#8) skajwa válasza Sly189 (#2) üzenetére


skajwa
senior tag

+1

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#9) harry válasza Bog (#6) üzenetére


harry
veterán

Több zúzás egyszerre, így akkor rendben ;]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#10) Daniford


Daniford
tag

Bes*@rás mik vannak!!! Mondjuk 10évvel ezelőtt még tetszett volna...
De manapság... :W

(#11) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

igazából lehetséges, hogy valaki hasznosnak találja pl: építkezés vagy esetleg egy tudós vagy olyan aki mindig telepen/terepen van.

(#12) Tripower válasza RandomGosu (#11) üzenetére


Tripower
tag

Igen valaki biztos!
már kihaltak sajnos ezek a rambo telefonok a késsel együtt....


de nagyon hasznos munka eszköz azoknak akik igénylik mert jobb társ egy ilyen az épitkezésen mint egy u700-as szamu, ebbe beleizzadhatsz ,beleejtheted a toy-toy-ba a zsák cementbe stb-be lemosod megrázod és talán egy szeszélyesebb fönöki beszélgetést is tulélhet töled 20 méterre!
ilyen telcsire gerjednek a kanionosok raktárosok épités vezetök stb....
Tehát van az a réteg akinek kell!

[ Szerkesztve ]

(#13) Micuir_M


Micuir_M
tag

Nekem is tetszik, de a 330.- EUR + ÁFA az borzalmasan magas ár!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=micuir_m

(#14) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

+1 :DDD

A teszt az jó volt, köszönöm! :R

(#15) D.Orion válasza Tripower (#12) üzenetére


D.Orion
veterán

+1 Apámnak melós telefonnak is egy strapa telefont vettem. Most mondjam azt, hogy jobban meg van vele elégedve, mint előtte a Samsung D600-al? :DDD Kellenek az ilyen strapa telefonok! :R

(#16) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Nem tudom ki hogy van vele, de nekem már a doboza is hasonlít egy szerszámos ládára.:F

A telefonról meg ne is beszéljünk. Szerintem ilyeneket ne is teszteljetek, időpocsékolás..:D

(#17) Rhino666


Rhino666
őstag

Eszméletlen a csomagolása!! :Y Már csak amiatt is elönt a birtoklási vágy... :D

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#18) Lacazr93


Lacazr93
senior tag

Ennek csak a csomagolása jó :D Hihetetlen hogy ilyen telefont kimernek adni 2010 végén a kezükből..

(#19) Beri válasza Lacazr93 (#18) üzenetére


Beri
addikt

Nem te vagy a célcsoport, ennyi az egész. 330 EUR egyáltalán nem sok egy telefonért. Ha kapott volna egy snapdragont, felforrna benne a fenébe. Nem kell tőle tűéles fotókat várni, meg három megapixeles kijelzőfelbontást...

eladó Aromamizer RDTA V1

(#20) Sn00k


Sn00k
veterán

Te jó ég, ez micsoda önvédelmi eszköz?

Kifejezetten csak PLÁZA CICÁKNAK ajánlott!! ;]

3njoy the Lif3

(#21) korpicschess


korpicschess
veterán

Überkönig :D

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#22) Probber


Probber
őstag

Mondjuk nem értem, hogy az ilyen "munkagépekből", hogy tudják kihagyni a rádió adó-vevőt.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#23) ^Clown válasza korpicschess (#21) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Azaz!

Emberek, van más célközönség is, akiknek nem fontos a gigamegapixel meg a tapicskolós kijelző... Lehessen vele telefonálni, meg ha az építkezésen beleesik a sárba, élje túl.

(#24) capulet75


capulet75
addikt

Hogy nyafog a sok kis telefonsznob.Ez egy rétegnek szánt telefon,ezzel nem leszel menő ( eggyikkel sem ) a grundon. Azért a 9 hetes készenléti idő nagyon masszív, a csomagolás zseniális. Ez még akkor is működni fog amikor az almafon a 6-7 szériát tapossa. Nem mindenkinek kell amoled kijelző meg 8mp-es kamera, és az h Land Rover az plusz egy pont mert én bizony nagyon szeretem ezt a márkát.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#25) Black Dragon válasza capulet75 (#24) üzenetére


Black Dragon
addikt

Hát nem tudom.... Nekem, ha már kéne egy egyszerű, de jó kis telo, amit tényleg csak telefonálásra használok, akkor veszek egy nyugdíjas phonet, vagy volt vmi telefon, az volt a neve, hogy John's phone, vagy mi. Én azokat választanám.

(#26) capulet75 válasza Black Dragon (#25) üzenetére


capulet75
addikt

Nézd, ez a telefon nem azoknak készült akik "eccerű" telefont akarnak venni. Itt a legfontosabb a strapabirás és az üzemidő. Már pedíg az bizony itt megvan. Nekem is van egy ilyen tapicskolós fúdejótelefonom (azért hoztam el a kereskedőtől mert ez volt a pontjaimért ingyen ),állandóan leejtem, tiszta karc és 4-5 naponta tölteni kell. Szó nélkül lecserélném a Land Roverre.

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#27) Black Dragon válasza capulet75 (#26) üzenetére


Black Dragon
addikt

Persze, értem én ezt, és igazad is van.:) De az ember igazi vágyait egy ilyen telefon nem elégíti ki, legalábbis az enyémet nem. Lehet egy telefon egyszerű, de azért kicsit designosabbat választanék, ha már kellene. Ezt lehet használni munkához, és az egyéb ilyen munkához, arra perfect. De a mindennapi használathoz kevés. Szerintem még neked is.:) Kicsi a képernyő, lassú, és a design... Ez egy munkásembernek persze jó, de egy normál usernek szerintem nem. De lehet én vagyok csak ilyen elfogult.:U:B

(#28) capulet75 válasza Black Dragon (#27) üzenetére


capulet75
addikt

A telefonom szinte mindent tud amit egy mai telefonnak tudnia kell de én telefonálok és max sms forgalmat bonyolítok. A többi alkalmazást alig-alig használom, max a netet néha de az igen elenyésző. A mindennapi használatra sztem tökéletes bár nyilván étteremben vagy társaságban nem a legodaillőbb kiegészítő. Viszont ez az S1 tehát joggal remélhetjük a kifinomultabb folytatást.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#29) Black Dragon válasza capulet75 (#28) üzenetére


Black Dragon
addikt

Igazad van. ;) Az S1-et szerintem nagyon nemtudják tovább tornászni, mivel ez a max szerintem, amit ebből kilehetett hozni. Minél nagyobb a telo, annál nagyobb az esélye, hogy betörik a kijelző, nah meg a munkás ember nem szereti, ha egy tégla van a zsebében. Azért veszi ezt, hogy kicsi, de mégis strapabíró legyen, ha nem azt akar vesz mást.:)

Szerintem ezen drasztikusat már nem fognak változtatni, max a belső tulajdonságokon.

(#30) chinymie


chinymie
csendes tag

"a cucc úgy néz ki, mint egy mumpszos óvodás feje" :D :D :D

Nekem kell egy ilyen kis szerszámos láda! Mondjuk teló nélkül... :)

[ Szerkesztve ]

(#31) Napfénysüti

Van ennek célközönsége. Például apósjelöltem kezében el tudnám képzelni mert építésen dolgozik viszont annyiba kerül hogy ezt nem engedhetné meg magának. :(
A doboza kifejezetten ötletes. :)

Més que un club!

(#32) Tripower válasza Napfénysüti (#31) üzenetére


Tripower
tag

De most komolyan a lista ár az más mint a szolgáltatással egybekötött hüségnyilatkozatos istenharagja....
egy vadonás új lg optimus 540 az lg-nél mennyi?
és nem a sarki géjesem boltra gondolok 1 hó garival....

(#33) talpalavalo


talpalavalo
aktív tag

BAsszus ez valami hihetetlenül förtelmes, már nem azért de ezt még egy favágó is fához csapná... Ezt neee :S Értem én hogy strapabírásra mentek, de azért legalább egy designert meg tarthattak volna .S

(#34) Black Dragon válasza talpalavalo (#33) üzenetére


Black Dragon
addikt

Valahol el kell kezdeni.:D

(#35) vans?


vans?
őstag

Kisse odabasz a cumo. :D Amelyik retegnek ez kell, annak meg be is jon ez a kinezet szerintem. Kiralysag. :D

hábm bábm

(#36) sdd2


sdd2
veterán

Hát ez nem a legszebb kinézetű telefon de hát valakinek biztos bejön.(De aznem én vagyok tuti :N )

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.