Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nartell


Nartell
csendes tag

Jaj de csúnya lett ez a valami...

Szerintem vezessetek be még egy "Tűrhető" és egy "borzalmas" plecsnit is, mert a sok gáz közül ki kell emelni a leggázabbakat is :D :C

[ Szerkesztve ]

"Fel kell polírozni" - mondta az egyszeri nepper. True story...

(#2) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Mi ez a rusnyaság? :Y

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#3) rizso


rizso
addikt

Imádom az ilyen teszteket :C

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#4) Maxentius


Maxentius
addikt

Gyógyszer-alapanyagnak is kiváló. :DD (mert mint tudjuk, a nevetés gyógyít...)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#5) Apone33


Apone33
őstag

Szegény telefon nem tehet róla hogy ilyen gagyi lett. :DDD

Play Hard!!!

(#6) Rusi válasza rizso (#3) üzenetére


Rusi
senior tag

Akkor te nemsokára megint örülhetsz, mert jön egy másik delikvens. :D

Mobilaréna (2010-2017)

(#7) rudymester


rudymester
senior tag

Szerintem nem lenne annyira vészes, ha a Bugatti (LOL) logo(típia) nem lenne ott és normális lenne a gomb sor. Nem venném akkor se, de akkor már elérné az elfogadható szintet az én szememben.

Egyébként csinálhatnátok egy blogot kifejezetten kínai-thai telefonoknak. Nagy lenne az olvasottsága. Esetleg egy retró telefon blog?

Másnál sem látszanak a teszt képek?

[ Szerkesztve ]

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#8) riszter válasza rudymester (#7) üzenetére


riszter
senior tag

Rusi!

404-et dob ki a tesztképekre!

Vivere militare est

(#9) dabadab


dabadab
titán

Az ilyen cuccokat a NAV (ex-VPOP) nem szokta begyűjteni, pont úgy, mint a hamis Adidas melegítőket? Mert valami azt súgja, hogy nem a Lamborghini engedélyével használják a nevet meg a logót.

DRM is theft

(#10) AMD Power


AMD Power
titán

Szánalmas egy hulladék! :U

(#11) JanFe


JanFe
aktív tag

Jo csunya szegeny... :)

"There is nothing permanent except change"

(#12) alamuszi


alamuszi
senior tag

Van a cucc. Remélem minél több ilyen telefont teszteltek majd, jó ezeken nevetni :D

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

(#13) Morden24


Morden24
nagyúr

Nyeee... :(

Sectumsempra - For Enemies

(#14) korpicschess


korpicschess
veterán

Majd lehet elolvasom, de valahogy alábbhagyott a kedvem amint megláttam :Y :DDD

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#15) rizso válasza Rusi (#6) üzenetére


rizso
addikt

Remélem abban is lesznek megmosolyogtató bakik :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#16) Vtwo


Vtwo
senior tag

A székely vicc jut erről a telóról eszembe:
Ez most vicc vagy komoly?Mert viccnek egy kicsit durva.

(#17) Totheground


Totheground
addikt

A Bugatti logonál és a ferrari háttérnél felröhögtem. :D

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#18) Zolás


Zolás
addikt

Lehetne csináltatni egy Nagyon Raj a Cucc plecsnit, ezen bármekkora méretben elférne :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#19) fricz19


fricz19
őstag

juj de menő :N

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#20) blunt


blunt
aktív tag

csodálkozom, hogy a kínaiak ebbe nem zsúfoltak androidot :U

(#21) rep3at


rep3at
őstag

Legalább eldönthették volna hogy akkor milyen autót is mintázzon pontosan, ez így nagyon gagyi.

Forward thinking. كرر

(#22) whitezo88


whitezo88
nagyúr

csoda hogy nem kamu márkák vannak rajta, kínai elvtársaknál jellemző az 1:1 lemásolás, más névvel pl BMW - FYR v KYR (?) Toyotánál is van stb

képek meg tényleg 404.

[ Szerkesztve ]

(#23) Goose-T


Goose-T
veterán

A fém az ránézésre spiáter, mert öntöttnek tűnik, valószínűleg azért is olyan nehéz. A telefon oldalán mi az a belevésett felirat? Driven by...? Ezen a képen látható egy kicsit.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#24) eclipse006


eclipse006
őstag

Csak nekem nem működnek a fotókról a linkek? Mondjuk lehet nem vesztettem sokat, az olvasottak alapján. :))

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#25) Djuree válasza Goose-T (#23) üzenetére


Djuree
félisten

ha spiáter az meg olyan rideg, úgy törik mint az üveg, leejted törik is szanaszéjjel :K

kömény ez a teló amúgy :C

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#26) kispicc


kispicc
csendes tag

háhá rég láttam ilyen gyöngyszemet... :W

(#27) Inception


Inception
tag

Kemény telo.Vaterán látok olyan furcsa nevű-kinézetű kínai telokat hogy csuda :DD

(#28) #25954560


#25954560
törölt tag

a kozepen kiemelkedo gombsor azert kellett h a klaviatura egy motorhaztetot mintazhasson, na. kicsit persze hunyorogni kell hozza es nem art elotte inni is valamit.

(#29) Rusi válasza Goose-T (#23) üzenetére


Rusi
senior tag

Óóó, tényleg el is felejtettem eme kis részletet! A felirat "Driven by what's inside", szerintem ehhez se fűzök kommentárt. :C

[ Szerkesztve ]

Mobilaréna (2010-2017)

(#30) rainmen


rainmen
aktív tag

Jó kis önvédelmi telefon ez, tökéletesen lehet használni mondjuk kutyát dobálni, ha megtámad egy az utcán. Esetleg vizeskannára súlynak... :D

(#31) Duree


Duree
veterán

Ajaj,ez azért elég gagyi.A kínai szupermobilok,csak jól néznek ki máramelyik jól néz ki,viszont a beltartalom az nuku,kivéve a két simkártyát

duree54

(#32) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Eléggé gagyinak tűnő telefon, inkább giccsparádé, nem kéne.

OFF: LG 2X teszt mikorra várható? Csak mert máshol már láttam és olvastam.

(#33) Tüzi

Szerintem pofás. Mehetne a Fábrynak a sóderbe. Dizájncenter powa :DDD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#34) LackoMester


LackoMester
addikt

Ezmiez? :U

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#35) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

:DImádom ezeket a kínai mobilokat.Olyan jókat tudok nevetni:D
Bár részemről a philips 160 tesztje viszi a prímet.Annál nagyobb nem volt és nem is lesz :C

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#36) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Húúúdecsúúúnyaaa! :Y

Anyaghasználat: gondolom nem rozsdamentes, hanem valami rozsdásodásra hajlamos biliacél... :))

<< Heimdal >>

(#37) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

"Az órában megjelenik egy Lamborghini bika, de nem tudom, melyik típus lehet az, ami „csak” 260-as végsebességre képes." - hát a traktorjaik és a terepjárójuk. Vagy egy Espada..:)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#38) xdx@


xdx@
aktív tag

Nem tudom mért szidjátok szegény telefont, szerintem nagyon egyedi, és a fém anyaghasználat miatt, még önvédelmi fegyvernek is használható részben. :DDD

(#39) Alwares


Alwares
aktív tag

Szinte látom magam előtt, ahogy valami koszos, sötét kis istenhátamögötti manufaktúrában készül ez a csoda. Szétbontott, 8-10 éves nokiák, egy darab Crt monitor amin netről lementett képeket lehet nézegetni :D

Ilyen ocsmány telefont még nem láttam!

(#40) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Nekem tetszik. Európában már úgyis múlik a multikulti, hát folytatják Kínában. vagy pedig, ott már tudnak valamit, és a luxusgyártók is úgy lábalnak ki a válságból, mint a PSA konszern: csak most Lamborghinik készülnek majd Ferrari alvázra, Bugatti motorokkal. :DD

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#41) kerjani


kerjani
aktív tag

"...a középső oszlop feljebb is van csúsztatva a középsőhöz képest."
tudnak ezek a kínai mérnökök :D

A siker 2 alapszabálya: 1. soha ne mondj el mindent, amit tudsz! ...

(#42) xdx@ válasza Alwares (#39) üzenetére


xdx@
aktív tag

+1
Nem kizárt, hogy így gyártják a "telefont". :D

(#43) zbory


zbory
tag

"iszonyúan nehéz. Sajnos pontos adatot nem találtam róla, de biztos vagyok benne, hogy simán 100 gramm fölött van"

igaz, hogy az internet korában élünk nem a konyhamérlegében, dehát no...

If all the economists were laid end to end, they would not reach a conclusion. George Bernard Shaw

(#44) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Van olyan ember aki ilyet vesz? De ezt most őszintén?

Ha nincs, akkor minek készítenek? Ilyen tesztek miatt? :DD

(#45) Rusi válasza zbory (#43) üzenetére


Rusi
senior tag

Meg fogsz lepődni, de nálunk itthon csak személymérleg van, konyhai mérleg nincs. :)

kerjani: javítottam, köszi.

[ Szerkesztve ]

Mobilaréna (2010-2017)

(#46) Vasinger! válasza Rusi (#45) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Atyaég milyen körülmények között élnek szegény PH!-s Házigazdák. Szervezzünk Nekik gyűjtéseket az RTL segítségével. :))

Komolyra fordítva. Egy átlagembernek, hogy-hogy nincs otthon mérlege? :)

[ Szerkesztve ]

(#47) Phami


Phami
tag

Hát ezen besírtam, de nagyon :D:D:D:D:D

Cheap Rap Beats, Buy Beats Online - www.ThisIsPhami.com /Trium Mars - Alcatel OT 557 - Sagem My 411V - Samsung L700 - Motorola Milestone - Samsung Galaxy Note 2/

(#48) szezso15 válasza Rusi (#45) üzenetére


szezso15
addikt

Ez veszett nagy :DD :DD :DD De Rusi,hol vannak a fotózott képek? :U Nem találom :O :Y :W

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#49) GabN73


GabN73
addikt

Hát ehhez se adtam volna a Lambo helyébe a nevem... :DDD

(#50) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

remélem a tesztelő is olyan jól nevetett a teszt készitése közben, mint én a cikk olvasása közben :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.