Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35) updog válasza #72042496 (#32) üzenetére


updog
senior tag

Igen, csak netpincér, meg legutóbb amikor néztem még a wolt sem kezeli azt hogy pl. sajtot nem kérek a szendvicsbe (laktózérzékenység miatt), max. kommentbe írhatom oda (de netpincéren azt hiszem már kommentálni se lehet a rendelést, mint ahogy nekem totál eltűnt az éttermek értékelése gomb is, pedig néhányra ráférne).
Amúgy nagyon sok más étteremnél is van ilyen problémám, de van ahol meg simán lehet minimum megírni ha szeretnék valamit, de van ahol +/- gombokkal lehet szerkeszteni hogy mit tegyenek a kajákba/ra úgyhogy gondolom étteremfüggő ez a beállítás.
De azt a havi 1-2 alkalmat elmegyünk McDriveon keresztül vagy az étteremben megvenni, és hazavisszük.

#31bLaCkDoGoNe feleségem dolgozott még egyetem alatt mekiben, kb. 3 hónap alatt már szintet lépett, és valószínűleg pár hónap alatt nagyon jó pozícióba kerülhetett volna, akkoriban (alig 10 éve) még megvolt a színvonal (pedig nem egy elit helyen lévő étteremben volt, hanem a Borároson) nem láttam olyat hogy tévesztés, kihagyás, figyelmetlenség, főleg nem ilyen bunkózás hogy álljak vissza a sorba ha szeretném azt amit alapból kértem... pár perc várakozás után pedig kb. mindig elnézést kértek és kaptam egy fagyit vagy egy kis krumplit pl. Hát ez van, így múlik el a dicsőség.. ;]

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.