Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) kenwood


kenwood
veterán

En kb. 30 alkalommal rendeltem iden az ujpesti etterembol.
90-95%-ban 30 percnel kevesebb volt a varakozasi ido, 1 orat talan egyszer lepte at.
1100 forintos akcios pizzat meg ugyanennyiert frissensultet rizzsel.
A pizza minosege ingadozo volt.neha hozta az atlag 2000 forintos konkurensek szinvonalat,neha sokkal gyengebb volt a teszta.
Azt mondanam, hogy 15-20%-ban kimondottan jo,50-60 % -ban "ennyit meger" es a maradek kb. 20 % volt az,amikor a masnapos kenyerre emlekezteto,baromi szar izu volt a teszta.
Feltetekkel nem igazan volt gondom, hozta az arkategoria szinvonalat.

Egyszer kikuldtek egy gyrostalat zoldsegek nelkul :D

Alapvetoen 1100-at megertek nekem az akcios kajak, az 1500-2000-es kategoriaban mar nem versenykepes nalam, igy par honapja egyaltalan nem rendelek toluk.

Nekem a legnagyobb balhem az volt veluk, hogy minden masodik rendelesre jutott egy random minosegellenorzesi hivas.
Vasarnap delutan csorog egy idegen szam.
Sajat nevet nem mond a no,csak annyit,hogy pizzaking,erdeklodik, jo volt-e az elozo rendeles.
kb. 10 alkalommal hatarozottan megtiltottam nekik,hogy ilyen celokra hasznaljak a telefonszamomat, amire az volt a valasz,hogy a rendszerukben nincs ilyen opcio, a teljes rendelesi adatbazisbol valogat egy szoftver, abbol torolni nem lehet :Y
Elkuldtem fonokhoz,kertem a fonokot,ordibaltam, semmi nem segitett.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.