Hirdetés

2020. március 29., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Hieronymus

Hieronymus
(senior tag)
LOGOUT blog

"...a mosó lekapta elől a csillagot, azóta is várom a biztosító válaszát, de szerintem a kútról el sem küldték a papírt."

Felénk mindenhol kint van a tájékoztató tábla. Antennákat és a kiálló dolgokat el kell távolítani mosás előtt az autóról és a tükröket be kell csukni. Ezzel kizárja a mosó a felelősségét.
De legyen szerencséd és vasald be rajtuk a kárt.

Donki Hóte: "... ha valaki örököl az őseitől egy NAS lejátszót de nem kell neki, akkor kidobja a szemeteskukába."

(#2) Lalikiraly válasza Hieronymus (#1) üzenetére

Lalikiraly
(őstag)
LOGOUT blog

Ez igaz, de a csillagot igazából szereléssel lehet kiszedni ugye... És amúgy a klubban törte már le másnak is. Aztán volt akinek volt szerencséje és valamennyit fizettek. Hát majd kiderül bár kétlem. Amúgy már meg van rendelve az új takarófedél :)

Lalikirály nem szép ember, de gavallér! Uram, ön emberként van nyilvántartva? Ö Nem husos fagyi vagyok.

(#3) aero.

aero.
(veterán)

Nekem az indexbúrát kapta le a 202-ről. Régi autó, már nem olyan stabil dolgok, öregszenek. Ezzel nem kell foglalkozni, számolni kell vele. A mosó max kiröhögni tud érte, ha bármi kárt akarsz érvényesíteni emiatt, de jogosan. :)

Viszont csalódottan olvasom, hogy fekvő lesz ... pedig a csillagot tolni aszott jó dolog :N

[ Szerkesztve ]

(#4) Lalikiraly válasza aero. (#3) üzenetére

Lalikiraly
(őstag)
LOGOUT blog

Igen és azt is terveztem, hogy a hűtőrácsot krómtalanítom így igazi Washburn lesz :D Vagyis inkább Vasbörn :D Mer ez a neve a gépállatnak :D De szeretem! Viszont végre kaptam rácsot alulra a lökhárítóba vadi újat, már le is lett fújva feketére :)

Az oldalsó index nekem egyszerűen a kezemben maradt, mikor az izzót cseréltem, pillanatragasztó és azóta is jó. Mondjuk előtte gondosan kitakarítottam az egészet.

Lalikirály nem szép ember, de gavallér! Uram, ön emberként van nyilvántartva? Ö Nem husos fagyi vagyok.

(#5) aero. válasza Lalikiraly (#4) üzenetére

aero.
(veterán)

En nem biztam a veletlenre, szelvedoragasztot kapott.:D Mondjuk egy komplett index 3e ft ujonnan:)

(#6) Lalikiraly válasza aero. (#5) üzenetére

Lalikiraly
(őstag)
LOGOUT blog

Na akkor pláne :D

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.