Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) domos


domos
senior tag

Köszi a tesztet! Irodai felhasználásra sem igazán ajánlott, a cégek úgyis olcsóbban kapnak mindent. Hozzánk 30k-ért jön a HP EliteDisplay E243 pl.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#2) Lalikiraly válasza domos (#1) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Hát így akkor valóban.
Nincs mit. Én vissza is vittem, mert vállalhatatlan és a gyári program szerint már 90 órát ment, amikor megkaptam. De szó nélkül visszavették és elnézést kértek. Szóval jó fej volt a bolt is. A másikat meg megvettem és már azon írok itt. Majd arról is írok következőnek. Csak több cikkem és ötletem van sorban :D

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#3) Castell válasza Lalikiraly (#2) üzenetére


Castell
aktív tag

Ennyit pénzért, mint ha kidobnánk az ablakon. Inkább egy jó használtat. Én 11 ezerért vettem egy 22"-es "céges" HP monitort, többet ér szvsz, mint ezek a full belépő modellek.

(#4) AxBattler


AxBattler
félisten

30-35k HUF-ért már 21-23"-os IPS-t veszek, boltból, ÁFA-val, szóval ez nemkicsit meh/wtf. :F
23k HUF-ért használt garis boltok utánadx@rják a P2214H-kat...

Nálunk melóhelyen most kapott mindenki fejenként 2db Philips 243V7QJABF-ot, i5-8400-as konfigokkal, örömbódottá'. :B

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#5) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Mivel nem vártátok meg hogy lelőjjem a poént.

30 ért vettem vadi újonnan egy LG 22MK430 as monitort utána.
22 es IPS paneles és 75Hz freesync es.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#6) AxBattler válasza Lalikiraly (#5) üzenetére


AxBattler
félisten

Az faxa. :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#7) Castell válasza Lalikiraly (#5) üzenetére


Castell
aktív tag

Nem is értem az árazást egyébként, ergo pár ezer ft-ért sokkal többet kapsz minőségben.

(#8) Lalikiraly válasza Castell (#7) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Igen számomra is érthetetlen.

Még a minőség, hanem eleve collal nagyobb...
Hát más világ az biztos. Imádom ezt a monitort.

Amúgy hogy érdemes használni? 60v75Hz-n?

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#9) AxBattler válasza Lalikiraly (#8) üzenetére


AxBattler
félisten

Lehet, hogy csak aktív Freesync mellett tudja a 75Hz-et, le kell tesztelned!
Ha bírja a VGA-d, akkor persze, hogy mehet 75Hz-en!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#10) Lalikiraly válasza AxBattler (#9) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Már alapból feldobja a windows a 75Hz kiválasztható.

UHD 610...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#11) AxBattler válasza Lalikiraly (#10) üzenetére


AxBattler
félisten

Akkor ahogy jól esik.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#12) Lalikiraly válasza AxBattler (#11) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Egyáltalán játékon kívül számít bármit is?

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#13) AxBattler válasza Lalikiraly (#12) üzenetére


AxBattler
félisten

Nekem nem számítana, használd ahogy jól esik! ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#14) Lord Myn válasza Lalikiraly (#12) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Ha filmet nézel és a lejátszó/böngésző nem tudja megfelelően kezelni a korrekciót, akkor jobb lehet a 72/75 Hz (ugye ez a 24/25 képkockának egész számú többszöröse). Nekem a második monitorom 5:4 arányú 1280x1024 felbontású IPS paneles, de én is 75 Hz-en használom, pedig ritkán játszom ezen a kijelzőn (max. emulátoros retrójátékokat, mert ott még a "kocka" képarány volt a megfelelő... :) )

"War does not determine who is right - only who is left."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.