Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) Lalikiraly válasza Hieronymus (#11) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Igen ezen a vonalon mozgok.
Őszintén többször megvolt bennem az, hogy na most inkább eladom a sok lomomat és veszek egy gamer notit és na majd akkor jó lesz. Csak aztán mindig rájövök, hogy úgysem játszok, a vlogomba a videókat ezzel is megtudom vágni. Amíg meg exportál párommal elfoglalom magam és kész.

Igen több műanyag, de modern hardver. Barátomnak is ezt mondtam, hogy na elég volt. Igazából AMD-t akartam, de mikor megláttam ennek a hirdetését és gyorsan néztem teszteket is róla, hogy az előző Celeron és Pentiumhoz képest mit nyújt, továbbá hogy azért elég sok mindenben fejlődött ez az UHD grafika az elődökhöz képest, meggyőzött és persze, hogy végre nem a belépő, hanem az alsó kategória.
A táskáról maximálisan osztom véleményedet! De van hozzá príma Converse hátizsákom :)
A képernyőt, soha nem a szélénél nyitom fel és minden cuccomra mint a hímes tojásra, ezért is tehettem meg, hogy a közel két éves notebookot 100% os állapotban hajszál-karcmentesen adtam el.

És ahogy eddig is beszéltük, először ááá mondom jó lesz az S145 AMDs gép, csak áhhá ennek IPS panelje van. Hát igen most megfogtam a mézes madzagot, amiből már nem engedek. Egyébként ettől nagyon erősebb gépre igazából abszolút nincs szükségem.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.