Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) domos


domos
senior tag

Te direkt kínzod magad? :))

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#2) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Legközelebb ha már tényleg használható gépet akarsz, tényleg nézz be az egyik topikba ajánlásért. :)

(#3) Lalikiraly válasza KISDUCK (#2) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Köszi srácok!!!

Amint úgy lesz lehetőség meg pénz, kb karácsonykor, akkor gamer gép lesz :) Az Asus-al tudtam cirka fél órát GTA V el játszani HDR 144Hz, hát más világ egy jobb IPS panelen, és nagyon hiányzik. Páromnak jó lesz ez a gép, pláne amennyit használja.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#4) Somatom


Somatom
veterán

Nem a RAM kevés, hanem a Windows egy tohonya monstrum. Egy normális OS összesen nincs 1GB, akár kompletten betölthető a RAM -ba. Pl. Puppylinux.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#5) Lalikiraly válasza Somatom (#4) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Ez igaz, sajna a Win11 nél nagyon elszaladt a ló. Már a 8GB ram is éppen csak. Vicc. És persze sok helyet is foglal feleslegesen.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#6) Brndtt00 válasza Lalikiraly (#5) üzenetére


Brndtt00
junior tag

Én a 11-et 6GB-tal használom.
i5 2520m
6gb ram
512gb alsó polcos SSD(DRAM nélkül)

És azokra a dolgokra amikre nem akarok asztali gépet használni a mobil meg kicsi, bőven jó.
(Netezés, TIDAL stream, fotó mentés, néha Lightroom)

Opera GX böngészővel nagyon max 5-10 lap egyszerre, sosem éreztem kevésnek igazán.(persze nem is szélvész, de több mint élhető)

Mostmár amíg nem döglik be nem cserélem le 2011 óta hű társ.

Everything that lives is designed to end, we're perpetually trapped. In a never ending spiral of life and death. Is this a curse, or some kind of punishment?

(#7) Armagedown


Armagedown
őstag

Vadász, vadász :))
#3 Nem lesz ebből gamer gép vásárlás, ha a pénzt elszórod ilyenekre.

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#8) domos válasza Armagedown (#7) üzenetére


domos
senior tag

Ezt a részt én sem értem. Persze, nem az én pénzem, nettó semmi közöm hozzá, de minden hónapban jön egy újabb hulladék laptop. Amennyi bukta volt rajtuk, abból már tuti kijött volna valami normális.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#9) Hieronymus válasza domos (#8) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Vagy valami fű alatti reklámkampány részeként kapjuk ezekről a roncsokról a pozitív infókat. :DD

Volt már elfogadható notiról is bemutató. Aztán vissza állt a "színvonal" a belépő szint aljára.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#10) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Tudom igazatok van. De ez most így alakult, nem volt tervben, hogy az Asus nem fog működni és cserélni sem lehet. Szóval az szivattyú volt. Más jó akció meg nincs a láthatáron, max Acer van. De a Nitro 5 meg marha sokba kerül. De közben meg annyiból rájöttem, hogy jobb nekem a 17 colos gép. Az itteni setup részeként lehet nagy monitor nem is fog kelleni. Így ez a gép fogja váltani párom S145 ös gépt. Én meg akkor egy legalább I5 vagy Ryzen 5 ös gépet vennék 17 est. De szerintem csak Acer vagy Lenovo marad a végén.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#11) Luck Dragon

Kiváncsi leszek , meddig bírja , mármint a gép semmilyen rossz szándék nélkül írom mind ezt . Csak Lenovo kedvelőként (lásd adatlap) :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#12) Lalikiraly válasza Luck Dragon (#11) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Hát az elődje még páromnak és otthoni lejatszó servernek szolgál. Aksi tárolási mód miatt szinte tökéletes ma is. Harom éves elmúlt. Egy karc nincs rajta. Reméljük ez is hasonlóan.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#13) Luck Dragon válasza Lalikiraly (#12) üzenetére

Úgy legyen. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#14) Lord Myn


Lord Myn
senior tag

Billentyűzetre úgy néz ki, mint az enyém, csak a belseje (meg a vastagsága) más... (Legion 5 17ACH6H).

Egyébként ezt a részt nem értem:

dupla csatornás memória üzemmódban nem UHD hanem Iris XE videókártyaként funkcionál az az integrált videókártya.

Más lesz a int. videókártya ha két memóriamodul van? :F

"War does not determine who is right - only who is left."

(#15) Lalikiraly válasza Lord Myn (#14) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Igen a gyártói leírásban benne van, ha megtalálom bemásolom.
Persze proci függő a Celeronban csak UHD elérhető

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.