Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) RawrrSoul


RawrrSoul
csendes tag

Szóval kagálós sztori kell?

2015 ősz/kora tél. Akkoriba postán dolgoztam, mint kézbesítő. Már reggel induláskor sopánkodott a pocóm, de hát, pénz kell, dolgozni kell, elmentem melóba. 9-10 körül értem ki a körzetembe, egészen 12-ig nem is volt különösebb gond, viszont akkor elkezdett brékózni a hátsóbbik felem. Családi házas körzet, 12, senki otthon, meg hát, bekéreckedni, hogy hagy fossam telibe a budit... Ehh.... No, amikor már nem akartak zárni a záróizmok, oké, nincs mit tenni, utca végén jobbra ki erdős rész, spuri oda be, táskát ledobtam, ami a csövön kifér... Ahha... Se zsepi nálam, wc papír meg pláne nem.... Higyjétek el, nem jó ezzel az értesítő papírral kitörölni. :DDD A csavar a sztoriba annyi, hogy megkönnyebbülve folytattam az aznapi munkát, mikor viszont visszaértem a főpostára, a főnök bácsim megkérdezte, hogy mégis mi a picsáért járkáltam én 12 környékén a Csehov út mellett az erdőbe?!

Óh, baszki a nyomkövető... :DD Furán nézett mikor elmagyaráztam neki... :D

Meghát sajnos olyan vagyok, hogy nem nagyon ébredek fel semmire, így hasmenéses betegségeknél 1x-2x történt olyan, hogy meglepetés csomaggal a nadrágomba ébredtem reggel... :))

n o p e !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.