Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) nyunyu


nyunyu
félisten

Saját használatra egy refurbished 840G2-t vettem a 1920-as IPS panellel 4 éve, teljesen jól használható, kifér rá a legtöbb alkalmazás.

Mondjuk lehet, hogy sokaknak szemüveg kellene hozzá, mert tényleg aprók rajta a rendszerfeliratok, ilyen szempontból a középső 1600-as IPS panellel talán jobb választás lenne. (előtte 1600-as IPS paneles 15" 8570p-t használtam.)

Aztán új melóhelyen hozzámvágtak egy valahonnan maradt, legolcsóbb felszereltségű 840G3-at, amiben 1366-os TN panel volt. :W
Azon a szutykon egyszerűen nem tudtam külső kijelző nélkül dolgozni, mert semmi sem fért ki, túl sokat kellett vízszintesen, függőlegen görgetni, meg csak középről lehetett olvasni, olyan gyorsan fakultak a színek oldalról nézve.

Szerencsére a idén leselejtezték a régi céges laptopokat, mi fejlesztők kaptunk helyettük elég bivaly 830G7/G8-akat.
Ezzel viszont az a bajom, hogy egy oszloppal keskenyebb a billentyűzet: hiányzik az Enter melől a Home/PgUp/PgDn/End.
Meg 13.3"-on már nekem is túl kicsi az 1920, hiába voltam sasszemű ~12 éve.
Sebaj, előző céges laptopra idomítottam egy KVM switchet a rendes billzet, egér, monitor kombómmal, így a mostani apróságot is azzal használom.
Irodában meg úgyis van hozzá dokkoló 24" monitorokkal.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.