Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PDA_FAN


PDA_FAN
tag

Megnéztem két részt, de szerintem is tragédia. Olyan vontatott és semmitmondó, hogy az borzalom.

(#2) Lalikiraly válasza PDA_FAN (#1) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Mi a 7. rész közepéig bírtuk és na ott off. Tehát már kb a negyedik résztől kezdve én gépeztem mellette, mert 5 percenként elég volt odanézni és még akkor sem haladtak semerre. Sok színésznek iszonyat semmitmondó a szövege.
Semmi komolyabb dialektus, vagy akár idézet vagy bármi, ami egy kis minőségérzetet adna neki. Össze vissza repkednek emberről emberre. Persze lehet, mert semmit sem haladnak.

Most őszintén rögtön a legelején a londíner a Szabó Simon mit csinál? Szőnyeget rugdos. Annyira unalmas már itt jelzik ezzel. Nincs mögöttes tartalom.

A látványvilág jó,, a hang is kiváló, bár a háttérzene az szinte nulla és kb egy pc vel van megszerkesztve és azt lejátszák néha és kész.

A rendezés és a szövegen nagyon elvérzik, pláne, hogy kb 4 részbe kerül mire rájönnek, hogy gyilkosság. Ez a történet szerint nettó 3-4 nap... Vicc kategória. Elején rögtön mikor megtörténik a (balhé) semmi rendőri kivonulás ilyesmi. Se mentő semmi. Látszik hogy minimál költséggel megy. Valószínű nagyon drága volt a szálloda bérlése.

Csak az Epres Attilán látom, hogy ő komolyabban odateszi magát. A többiek az áhh semmi.

Félreértés ne essék, nem a hibást keresem, ez a saját szubjektív véleményem. Ami a TV társaságot illeti, nemcsak hogy fölösleges, de még hibának is tartom az éppen a csúcsokat döntögető Keresztanyu mellé, alá ezt berakni. Saját maguknak csinálták meg "sz@rt" akarom mondani a konkurenciát. Tök fölöslegesen.

[ Szerkesztve ]

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#3) Somatom


Somatom
veterán

Hogy történt ez a szörnyűség? Vki betört hozzád, pisztolyt nyomott a homlokodhoz, így kényszerített arra, hogy az egész család megnézze ezt a borzalmat? Legalább feljelentetted az illetőt? ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#4) totron


totron
addikt

Az n+1-ik alkalom a ripacskodás n+1-ik hatványra emelésére. Az iterációnak - amíg van digitális infrastruktúra hozzá - nem látszik a vége. Az igény vó'na rá sem feltételes, az ilyen előbb-utóbb mindig kiszolgálódik. Célközönség öröm é' bódottá' állapotába'.

(#5) Lalikiraly válasza Somatom (#3) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Neeem, ez úgy nézett ki, hogy elindítottuk a rtlmoston és már az első rész közepén gyanús volt, hogy ritka szar. Aztán a második résznál már bebizonyosodott és utána már csak háttérzene volt nagyjából, mindketten csináltu k a dolgunk. Én már fogalmaztam a szidalmazó cikket :D

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#6) Lalikiraly válasza totron (#4) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Szerintem "ezek" még azt a szintet sem érik el. Egyszerűen mintha nem is lenne megírva normálisan a szerep. Például a "videósok" karakterei... Semmi különbség. Húúú az egyik egy gagyi mentalista a másik egy gagyi gémer. a csaj meg éppen autós (há persze) ma lassan ha egy férfi autóbuzi az már nem is lehet. Az csak csaj lehet... Vicc tényleg. Bocs tényleg a béna fogalmazásért, de ezen én már fennakadtam.
Az elején a szőnyegrugdosásból kiderült, hogy ki kell tölteni a műsoridőt.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#7) Somatom válasza Lalikiraly (#5) üzenetére


Somatom
veterán

Neked ehhez meg kellett nézni? Reklámszünetekben nyomták az előzetesét. Nekem ennyi elég volt a döntéshez.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#8) Lalikiraly válasza Somatom (#7) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Írtam, talán két-háromszor is, hogy a BALATON miatt... Engem mindig elvarázsol.
Másrészt igen, adtam neki esélyt, és nem egy leírás miatt fikázom, hanem saját tapasztalat. De mondom, maga az igazi felocsúdás az cirka a második rész, párom még adott neki esélyt, mert a negyedikig úgymond nézte, utána már csak szólt a TV-n Aztán a hetedik közepén, mikor mellette gépeztünk meg ilyesmi, na akkor ez off és kész. Kíváncsi leszek a későbbi nézettégi adatokhoz, ha ki merik adni egyáltalán. A bödörék szintjére jut az fix. Pedig az nekem még tetszett is :D

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#9) aero. válasza Lalikiraly (#6) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

“ a csaj meg éppen autós (há persze)”

[link]

(#10) Somatom válasza aero. (#9) üzenetére


Somatom
veterán

Vagy nagyon jó színésznő, vagy ez nem szerep volt. Nekem hitelesnek tűnt, csak a kormányrángatás hiányzott, vagyis meg sem próbálta az autó határait.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.