Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oszi666


oszi666
őstag

mi az hogy pár napon belül jönnek ki :D addig őrizgessem a nagymama kívül piros belül zománcos lábosában, 3 centi föld alatt? csúcs

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#2) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Én lakáskulcsot, 30-40cm mélyen. Kábel árkot ástam. :DD

(#3) lsebestyen válasza oszi666 (#1) üzenetére


lsebestyen
addikt

Nálunk tavaly voltak kint a tűzszerészek hasonló okból, 30 napjuk van elvinni, erre pedig az a magyarázat, hogy nagyon kevesen vannak, a munka pedig sok. De persze nekik is az az érdekük, hogy minél hamarabb elszállítsák a cuccot, nálunk már másnap reggel 7-re itt voltak.

(#4) Egon


Egon
nagyúr

Szegény, azóta elhunyt ceglédberceli kollégám kertjéből is előkerült egy ilyen anno.
Fóliasátra volt, azt rendezgette éppen: korábban annak érdekében hogy a szél ne tudjon a fólia alá kapni, a sátor szélén leástak egy ásónyom mélyre, az így keletkezett kis árokba behajtogatták a fóliát, és rálapátolták a földet. Még mondta is az apósának, hogy jól tapossa meg... ;] :DDD
Miután nem volt elég ennyi, úgy döntött, hogy még egy ásónyom mélyre lemegy - na akkor találták meg a gránátot. Még egyszer: előtte azon ugráltak... :Y Szerencsére nem robbant fel.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Nekem legutóbb azt mondták pár éve, hogy 2 héten belül jönnek és elviszik. Itt sem telt el még 36 óra sem. Aztán jöttek is.
Én nagyon tiszteletem őket, azért itt tényleg észnél kell lenni.
Mesélték, hogy az autó amivel viszik az a fém bódé nem sokat ér, ha egy akármi úgy találná, hogy robban, nekik szinte annyi.
Hát ez egy komoly dolog. Azért ilyenkor a rendőrökön is látszik, hogy komolyan veszik ilyesmi. Legutóbb ezelőtt amit kézigránátot találtunk azt egy fiatal srác meg csaj jött ki. Tök jó fejek voltak. Ráadásul a srác is Hajdu Bihari mint mi, a csaj barátjának meg ugyanaz a vezetékneve mint a mién, így rögtön volt sztorizás. Azt meséltek mindenfélét.
Hát ez történt, ennyi.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.