Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RawrrSoul


RawrrSoul
csendes tag

Nem használok Edge-et, problem solved! :)

Érdekes hiba egyébként, fent hazudtam, Xbox-on nagyon ritkán szoktam használni, bár túlzottan nem, hogy bármilyen hibát is észre vegyek benne. :)

[ Szerkesztve ]

n o p e !

(#2) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mi a helyzet az Opera-val (leginkább azt használok), Tüzrókával (FireFox :D ), esetleg hardveres gyorsitás engedélyezve van?

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#3) Lalikiraly válasza pusszycat (#2) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

igen a hardveres gyorsítás megy.
oké, megnézem a többivel is. nyilván valami szoftveres gubanc.

Ha már így szóba került a tálcánál az óra mellett néha valami ikon feljön de csak egy pillanatra, mintha egy értesítés lenne, de el is tűnik. mostanában csinálja a többi gépen is nálatok is van ilyen?

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#4) pusszycat válasza Lalikiraly (#3) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Egy frissítéssel jött, azt mutatja az óra mellett, hány fok van meg h napos, ha fölé állsz meg a híreket, meg bővebben a heti időjárást is mutatja, ha erre gondoltál.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#5) Lalikiraly válasza pusszycat (#4) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Nem az nekem totál ki van kapcsolva, de még az értesítések is és a fókuszsegéd is.
Kb félpercenként, de változó hogy mikor vibrál ott egyet. Az órától jobbra egy fél pillanatra megjelenik valami és el is tűnik. Érdekes.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#6) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Na megoldottam a dolgot, a tálcánál a tulcsordálásnál ami alkalmazás el lett távolítva azt is bekapcsolva kell hagyni. Ergo még egy bug a winfosban.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#7) pusszycat válasza Lalikiraly (#6) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem tudom, h találsz barátnőt ha mindenben a hibát keresed. :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#8) Lalikiraly válasza pusszycat (#7) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

NYASGEM!!! :DD

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#9) pusszycat válasza Lalikiraly (#8) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

DETTÓ!!! :DD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#10) HujperPatrik


HujperPatrik
kezdő

Miért Edget használsz? Komolyan érdekel.

Szeressetek tettetés nélkül, irtózzatok a rossztól, ragaszkodjatok a jóhoz. (Róma 12,9)

(#11) Lalikiraly válasza HujperPatrik (#10) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Már nem használom; mivel ezen hiba miatt. A Chrome amúgyis gyorsabb. Meg főleg ez a hiba volt számomra fura. De hát ennyi...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#12) AuraSync válasza HujperPatrik (#10) üzenetére


AuraSync
őstag

Én 2 hete használom az EDGE-t króm helyett Win 11 alatt és tökéletesen működik pedig nekem is TV-re van dugva a PC HDMI-vel 120Hz-el.

Mielőtt még tőlem is megkérdezed:
Semmivel nem lassabb nálam mint a Chrome és azért váltottam rá mert sokkal modernebb és több a fícsör.
Több teszt is van már róla, hogy már rég nem a króm a legjobb.

Sőt a Winamp-ot is lecseréltem a Win 11-es Média pléjerre és már a Thunderbird helyett is csak Outlook-ot használok.

Ez nem Internet Explorer ám Patrik...

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#13) HujperPatrik válasza AuraSync (#12) üzenetére


HujperPatrik
kezdő

Egy szóval nem mondtam hogy IE lenne. Egyszerűen érdekelt, hogy ő miért pont Edge-t használ.

Ezt a lekezelő stílust pedig nem tudom mivel érdemeltem ki, ezt igazán megoszthatnád velem.

Szeressetek tettetés nélkül, irtózzatok a rossztól, ragaszkodjatok a jóhoz. (Róma 12,9)

(#14) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Egyébként szerintem sem lassabb mint a chrome, sőt...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#15) Klaus Duran válasza HujperPatrik (#13) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Olvas bele a blogjaiba. Egyszerűen ilyen a tag.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#16) janeszgol válasza HujperPatrik (#10) üzenetére


janeszgol
félisten

Én a W10 R2 óta az Edge-dzset használom fő böngészőként napi szinten. Érdekes volt látni a fejlődését. Voltak durva hibák, köztük egy időben cache hiba is. (Na meg ha variáltad a fülek sorrendjét, ha nyitottál egy új fület, akkor mindent visszarendezett. Ez sokáig megvolt.)

(#17) RawrrSoul válasza Lalikiraly (#14) üzenetére


RawrrSoul
csendes tag

Na, közbe rájöttem, hogy mégis használom én ezt az Edge-et, csak a ritkán használt laptopomon... :) Ezen semmi nincs pluszba telepítve, mert, csak arra használom, hogy ezen keresztül játszok az Xbox-on, mikor lusta vagyok kimenni a nappaliba. :)

Kipróbáltam, nálam nem produkál ilyet, mint nálad, akkor sem, ha csak a tv-n látszik a lapos képe, akkor sem, ha mindkettőn... :)

n o p e !

(#18) Lalikiraly válasza RawrrSoul (#17) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Fura dolog, mert nekem nem csak az uóbbi de előtte két laposon is csinálta. Kivétel párom Lenovóján, azzal nem csinálja. Nem értem, biztos a karma okozza :D

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.