Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) KISDUCK válasza Lalikiraly (#7) üzenetére


KISDUCK
addikt

Érdekes, vegyük végig a lépéseket inkább, hogy ki lehessen zárni azt ami nem okozhat gondot:
1. Ahogy néztem Zepp az amazfites app neve, gondolom sokban nem tér el a zepp lifetól, ami a xiaomi amazfites termékeihez van. Szóval, engedélyezve van a Zepp-nek hogy mindig fusson a háttérben? Minden beállítás engedélyezve van neki?

2. Engedélyezve van a hozzáférés a médiafájlokhoz? Érdemes ezt is mindenképpen engedni, mert az appokat elég érdekesen írták meg, nekem pl. a mérlegem csak akkor működik ha be van kapcsolva a helymeghatározás.

3. Esetleg még érdemes megnézni hogy van-e az órához elérhető szoftverfrissítés, amit szintén az appon belül tudsz megnézni, ha rámész az órára.

4. Ugye kell a folyamatos Bluetooth kapcsolat is amit tlefonon be kell kapcsolni mindig.

Ezeken a lépéseken végig kell menni hogy ki lehessen zárni lehetséges problémákat.

Nekem a zene vezérlés működik mindennel: AIMP, Sound Cloud, Youtube Music. Olyan elő szokott fordulni, hogy az óráról nem indul el a lejátszás, de ha telefonról már elindítottam akkor megy a vezérlés teljes körűen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.