Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) Airedhyal válasza Lalikiraly (#9) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Nekem egy ES1-533-P19U van, abban is dög lassú és hangos az 500GB -s vinyó, tervezem lecserélni egy SSD re.
Hiába kétcsatornás az N4200 memóriavezérlője, nem lehet kihasználni, mert csak egy memória foglalat van benne.
A kijelző FULL HD, szép a megjelenített tartalom rajta, de a betekintési szögek elég tréé -k.
A billentyűzet be/ki gombját a windows 10 nem tudja lekezelni, a gépet be lehet kapcsolni vele, de windows alatt ki már nem, nincs olyan hogy megnyomom és kikapcsol a gép, vagy elmegy alvásba, hibernálásba, attól függően hogy mit állít be az ember. (Ez lehet user error, még utána nézek, de elvagyok a hiányával is.)
Touchpad, érzékeny, a gesztusokat jól érzékeli, jó használni, de a 2 fizikai gomb, botrányosan szar.

De, a hibáitól eltekintve, használható gép, böngészés, filmnézés, olvasásra jól használható.
Komolyabb játékot, meg egyáltalán játékot nem próbáltam rajta, nem arra vettem.

UI:
Linuxot az UEFI BIOS hiányos/letiltott funkciója miatt nem (nekem nem jött össze akármelyik leírást olvastam) lehet rá felrakni. (GRUB/LILO stb rendszerbetöltő telepítésénél lefagy a gép.)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.