Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) razorbenke92 válasza angyalpc2 (#8) üzenetére

Nem vagy ezzel egyedül.

2011-ben vettem első laptopomat, és már akkor szempont volt, hogy a 1x4gb legyen benne és ne 2x2

2012-ben SSD-re cseréltem a benne lévő HDD-t.

2013-ban elkezdtem két külső monitorral használni. Körbejártam a dolgot, és elvileg nem igényelt plusz memóriát a gép a plusz monitorok miatt. Hát a gép nem is... Csak az, hogy több, nagyobb képernyőn elkezdtem multitaskolni, így még abban az évben bekerült a +4gb RAM.

2017-ben új gépet vettem. Nem volt kimondottan szükségem upgradere, csak itt már a tanulmányaim mellett a munkámban is fontos volt a gép, így nem akartam egy 6 éves géppel pofára esni egyszercsak. Persze ha már pénzt adtam ki új gépért, akkor már 16GB RAM-mal vettem, és jól tettem. Az előző gép 8 gigával már nem szolgál ki, csak filmezős-böngészős gépnek van félretéve (esetleg ha a gyerek nagyobb lesz, és a gép még labdába rúg, megkapja).

Szerk.: Ja és sokkoltam, hogy kereszttestvérem a napokban küldött át véleményezésre gépeket, mert most akar venni. Meglepődve láttam, hogy 4 giga rammal mennyi gépet dobnak még piacra (persze azt is megértem, hogy ez sokaknak elég).

[ Szerkesztve ]

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.