Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) e-newsee


e-newsee
addikt

Fura olyantól olvasni a faluról, aki az ország másik feléből származik. :) Én pár faluval arrébbról, és nekem "Kerettye" tökre megszokott dolog. Rajta kersztül jártam középiskolába hetente, Kistolmácsra fürödni gyerekként, nagyon sokszor a kisvasúttal. Mikor nagyobbak voltunk, haverokkal pl egy kocka sörrel együtt is elvonatoztunk odáig. Örülök, hogy tetszett, és remélem jól bejártátok a környéket, mert Zala nagyon szép hely!
:R

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#2) Eastman


Eastman
őstag

Csocsóztam ott a kocsmában, a bombázó alatt. :)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#3) Lalikiraly válasza e-newsee (#1) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Köszi. Igen sokfelé jártunk hirtelen. Felmentünk a szomszédos kilátóhoz. a fekete tavat nem találtuk meg. :D
Amúgy én Hajdú Bihari vagyok ergó tényleg az ország full másik végéből...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#4) e-newsee válasza Lalikiraly (#3) üzenetére


e-newsee
addikt

A 700km-ből tippeltem az ország másik felét. :D
Amúgy ezen mindig el szoktam gondolkodni, hogy nekünk itt Zalában olyan triviális a balatoni kirucc, mert itt van max egy órányira, de az ország másik végéből az már komolyabb szervezést igényel. Tök fura innen nézve. Mint nekünk mondjuk egy Tisza-tó, vagy a Zempléni-hegység.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#5) Lalikiraly válasza e-newsee (#4) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Nanana. Mi Budapestről. De mi ám nem csak odamegyünk ám egy helyre. Hát a kisvonattal is mentünk jó sokat ám. Nem csak két állomást. Hanem végállomástól végállomásig eleve és vissza. De kocsival mi megálltunk a Balcsin is és mentünk többfele. Pláne páromnál, hogyha már egy helyre mehetünk, akkor mindenhova is mehetünk... Szóval az a 700 ááá. Jövőre mennénk Szlovéniába. Ott csak az odaút lesz 600. Tavaj előtt voltunk 2000 km fölött jött ki 5 nap :D Szóval amúgy akarok bázáról címlapos írást is írni, de most sok blogom áll sorban és addig kell, amíg friss :D

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#6) vallas válasza Lalikiraly (#5) üzenetére


vallas
senior tag

Mikor mi ott voltunk 2 éve, Portás velünk simán eljött az erdőbe futni 10 kilométert...
Néha eltűnt vadat hajtani, de mindig megtalált minket....

A kaját kihagytad, hogy nagyon jól főznek... :D :R :R :R

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#7) Lalikiraly válasza vallas (#6) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Szuper Portás nagyon. A saját kutyánk is nagyon okos és mondom neki hogy világbajnok vagy és mint aki érti, úgy néz. Portásnak is mondtam. Kifeküdt hogy ő megadja magát. Úgy fogadott mindíg. Szuper nagyon.

Hamit mit csak reggelit kaptunk, meg vacsit nagyon nem is szoktunk kérni, mert egész nap tekergünk, akárhova megyünk szállásra. És ott eszünk, ahol éppen megállunk.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#8) vallas válasza Lalikiraly (#7) üzenetére


vallas
senior tag

Hát ha még egyszer arra jártok azért próbáljátok ki, tényleg nagyon jól főznek, soka csak kajálni járnak oda...

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#9) Lalikiraly válasza vallas (#8) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

:R

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.