Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) VoidXs válasza buherton (#7) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Azért nem venném egy kalap alá a Bosch-t és a B.Braun-t. Ilyen horrorsztorik és minimimálbéres gyakornoki programok csak az előbbiről szólnak. Én csak safety option okán vagyok jelenleg felvételi folyamatban velük, de miután lealkudták a tapasztalatom 7 évről 3-ra, illetve az amúgy is alacsony bérigényem a 80%-ára, ez még végszükség esetén is esélytelen. A Braun kultúrája és csapata kiváló. Folyamatosan minőségi programokat szerveznek, remek a társaság, a COVID miatti drágulásokat is egy 15%-os béremeléssel oldották meg az évesen felül, miközben például a Beckernél (ami azóta lényegében bedőlt) önként kellett lemondanod 10%-ról, majd veregették az iroda vállát a pszichopaták, hogy ti voltatok a legügyesebbek, nálatok 100% megtette...

A Google-höz közel nem kell PhD, csak kitartás. Amikor én felvételiztem, bár megbuktam, de azt mondom, hogy nagyon fair feladatokat kaptam, és ha lett volna próbainterjú, ment volna, pedig nem mondom magam túl jó munkaerőnek. Nem próbálhatod újra azonnal, fél-egy évet várni kell, de mindenképp megéri, mert vagy kapsz egy remek állást, vagy minimum egy jó élményt.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.