Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Infomaker


Infomaker
tag

Jó cikk, érdekes! :)

(#2) Thrawn


Thrawn
félisten

Köszi, ez nagyon hasznos!
Remélem nem leszek rászorulva erre a módszerre, de ha mégis akkor itt a megoldás :R

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3) Nus


Nus
tag

Köszike nagyon jó cikk, bár remélem nekemse lesz szükségem rá. A ledek meg szerintem faszák. :) Szívesen olvasnék még secondary antennas cikket vagy SD kártya hackeset :R

The sky was pink...

(#4) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Örülök a pozitív fogadtatásnak! Köszönöm.
Amint időm engedi, igyekszem cikk-éhségeteket a jövőben is kielégíteni.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#5) DJGABI


DJGABI
addikt

wow, komoly router, elég jól moddingolható.
Amúgy lenne 1-2 kérdésem: ezen most akkor van sima lan port avagy nincs? Két gépem van, úgy gondoltam amelyik itt van a modemnél arra rákötöm a router-t, a másik meg venné a netet wlanon keresztül. 3k amúgy a hülyének is megér, hát még nekem...
Ja meg a másik van ez az egy évig 24/7-ben kell járatni dolog. eddig a modemünk is így ment, ez a routernél se gond ugye? Úgy értem nem nagy az áramfelvétele?

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#6) 04ahgy válasza DJGABI (#5) üzenetére


04ahgy
nagyúr

LAN port nincs, csak a WAN (modemből bejövő). Kliensek tehát csak WiFi-n kapcsolódhatnak hozzá. De a már meglevő vezetékes routerrel jól összefér.
Nem gond neki a 24/7, erre lett tervezve. Kb. 5W-ot eszik meg.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#7) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Whoooa. Gratulálok :-) A módszer és a megvalósítás is ügyes volt!

Kemény meló lehetett, főleg infarktus nélkül kibírni :-)

Mutogatni való hater díszpinty

(#8) 04ahgy válasza hcl (#7) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Mint ez a hozzászólás tanúsítja, élek és virulok! A fonerám úgyszintén.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#9) Stavi


Stavi
tag

nagyon jó, és ritkaságszámba menő írás.
gratula a készítőnek!

Privátba hamarabb elérsz... stavi(kukucs)tvn(ponyt)hu.

(#10) 04ahgy válasza Stavi (#9) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nagyon köszönöm! :R

Valaki már ír kritikát is végre? :D

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#11) hcl válasza 04ahgy (#8) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

:DD :DDD :D :C :R :-D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#12) HXY


HXY
addikt

jó cikk lett, gratu.

ha jól látom ez a 2100-as.

nekem 2200-asom van, ott vmit másként kell csinálni?

(#13) 04ahgy válasza HXY (#12) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Úgy tudom, a 2200-as esetében csak a böngészőn keresztül macera a frissítés, beletettek védelmi algoritmusokat, trükközni kell. Soros porton kötve hiszem, hogy ne lenne mindenevő. :D

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#14) HXY válasza 04ahgy (#13) üzenetére


HXY
addikt

Na nekem pont ettől halt meg. Böngészőben szerettem volna frissíteni.
A Wifi és a Wan ledek nem égnek.
Mivel próbálkozhatok még az rs232-n kívül?

(#15) 04ahgy válasza HXY (#14) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Imádkozással és haláltánccal a router körül. :DDD

Komolyra fordítva a szót, szívesen megflashelem neked, ha nem szeretnél annyit szenvedni vele, mint én... Pesten tudunk talizni. Adatlapom csicsereg, ha el akarnál érni. :)

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#16) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Senki nem lett még rosszul attól a 'gyönyörű', hevenyészett áramkörre való pillantástól? :D

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#17) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Most vettem észre, hogy kikékült az írásom. Fel sem tudom igazán dolgozni ezt a megtiszteltetést. :B

Akárki is követte el, nagyon köszönöm.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#18) Elbandi


Elbandi
aktív tag

Hello!

Mindenhol a MAX232 ICvel oldjak meg az illesztest, te kihivasbol csinaltal masikat? Vagy ezek otthon keznel voltak mig a 77Ft-os IC-ert el kell baktatni a lomexbe?

(#19) Skynet258 válasza 04ahgy (#17) üzenetére


Skynet258
veterán

Én nem csodálkozom rajta, nagyon igényes lett az írás, bár tőled nem is vártam volna mást ;) Bár minden írás fele ennyire lenne jól sikerült, már boldog is lennék (szerintem sokan mások is). Szóval tényleg grat! :R

https://geekpulse.hu

(#20) 04ahgy válasza Elbandi (#18) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Írtam is a cikkben, ezek álltak a fiókban halomra... Minek baktassak Lomexbe, meg fizessek, ha van otthon elfekvő? :D

Skynet258: köszi szépen.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#21) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Jézusom, 1300 megjelenésen van túl a cikk! :R

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#22) Osiris


Osiris
őstag

Helló!
Én is csak azt tudom mondani, hogy nagyon jó cikk lett ez. :R
Ha esetleg kedvet kapsz egy ssd vagy usb csatlakozót barkácsolni egy linksys wrt54gl routerbe, akkor légyszi ne fogd vissza magad! Nagyon örülnék egy ilyen témájú magyar nyelvű receptnek. :C

(#23) 04ahgy válasza Osiris (#22) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Ha lesz is ilyesmi, legfeljebb Fon routerrel, mert nincs WRT54GL-em. :D Fonerám meg van... Fonerába lehet, hogy lesz SD olvasós. A semminél jobb az is.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#24) Merkjam válasza 04ahgy (#23) üzenetére


Merkjam
csendes tag

Egy pár dolgot hozzáfűznék a témához.: 6W-ot eszik a fonera(régi szériás). Nekem most ment ki a foneram, félig írt eprom, Redboot szépen ment, de a rom írási parancsoknál teljesen meghalt. Találtam egy parancsot, amivel teljesen felülírja az epromot, hibákat nem veszi figyelembe. Egy külföldi oldalon találtam, ha kell valakinek szívesen megosztom. ********

[ Módosította: Racecam ]

(#25) 04ahgy válasza Merkjam (#24) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Pár dolgot én is hozzáfűznék:

Egy: HGyu @ #6: "Nem gond neki a 24/7, erre lett tervezve. Kb. 5W-ot eszik meg." - A 6W az bőven belefér a kb. 5W meghatározásba - felénk.

Kettő: A FON router nem tartalmaz EPROM-ot, legfeljebb EEPROM-ot. EPROM esetében UV fény kellene a törléshez. De még az EEPROM sem helytálló, mert ez már flash. Ellentétben az alaplapi BIOS chipekkel, amik valóban EEPROM-ok. Ha már a wattot kijavítgatod, a többi állításod is legyen helytálló.

Három: 3000-párszáz Ft volt kompletten a router, antennával, az akció ideje alatt. Nem hiszem, hogy etikus lenne árulni, többért, mint te hozzájutottál.

Négy: Ez nem apróhirdetési topik, 3000Ft-os antenna árajánlatodat ott tedd fel, itt töröltetni fogom. Egyrészt, mert nem apróhirdetés, másrészt mert a FON közösség szellemiségével gyökeresen ellentétes, hogy te valamihez hozzájutsz kedvezményesen, majd árában hirdeted.

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#26) bambano válasza 04ahgy (#16) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

nem, de a 9600 byte/sec-es meg a 8000 baudos vonali sebességtől igen :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#27) 04ahgy válasza bambano (#26) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Igen, jogos... Valóban ott a pont!

Természetesen bit/sec. És ez csak a digitális világban, és csak véletlenül egyenlő a bauddal. Háromállapotú ( + / 0 / - ) jelnél már nem ugyanaz a két fogalom. Stb...

Köszi az első jogos kritikát! Tőled sem többet, sem kevesebbet nem vártam... :R

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#28) KillHates


KillHates
nagyúr

Behugyozás, profi megoldás! Gratulálok a cikkhez! És becsülendő, hogy egy ilyen kis olcsó eszköz megmentésén is ennyit fáradoztál ! :R
A "csupasz" rom file-t amit meg kell pucolni (nem egyszerűen) az 519 byte-nyi felesleges adattól valahová fel lehetne rakni...

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#29) Elbandi válasza KillHates (#28) üzenetére


Elbandi
aktív tag

Toltsd le:fonera_0.7.1.5.fon, mondjuk erdekes, hogy ez meg a 0.7.1-r5, mig mar van 0.7.2-r3 is. A gpl miatt kiadott forras meg kitudja melyik verzioju.

[ Szerkesztve ]

(#30) 04ahgy válasza Elbandi (#29) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Elbandi, olvasd el kérlek mégegyszer a cikket, hogy ez nem a megfelelő. Pont ebben van több, 519 byte-tal...

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#31) 04ahgy válasza KillHates (#28) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A 0.7.1-r5 változatot feltöltöttem kicsomagolva is. A cikkben a dd parancsnál találsz linket rá, kibővítettem kedves észrevételed alapján! Köszi.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#32) Elbandi válasza 04ahgy (#30) üzenetére


Elbandi
aktív tag

Bocs, valoban nem olvastam el a cikket, csak szememmel gyorsan atfutottam. :B

a 519 (3+4+512) bajt leszedesehez nemkell linux. ddnek van windows portja. google jo barat ;)

Az image felrakasa a tftp programmal egy kicsit gyorsabb.:ez a program kell hozza. es utp kabelon ossze kell kotni a geppel. a halozatnak be kell allitani 169.254.255.2 ipt, 255.255.255.0 netmaskot. tuzfal kikapcs. aztan csak ennyi:

ip_address -l 192.168.1.254/24 -h 192.168.1.2
load -r -v -b 0x80040450 rootfs.squashfs
fis create -b 0x80040450 -f 0xA8030000 -l 0x00700000 -e 0x00000000 rootfs
fis load -l vmlinux.bin.l7
exec

ezzel kb 5 sec atrantani a rootfs-t. a kiiras meg kb 5 perc.

[ Szerkesztve ]

(#33) poffsoft válasza 04ahgy (#23) üzenetére


poffsoft
addikt

Fonerába lehet, hogy lesz SD olvasós :F
valamiről lemaradtam???

[ Szerkesztve ]

(#34) Elbandi válasza 04ahgy (#31) üzenetére


Elbandi
aktív tag

Itt is fennvan a cucc, es itt a kernel is letoltheto. mar ha kell.

(#35) Racecam válasza Merkjam (#24) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

A törölt rész ebben a topicban senkit nem érdekel!! :(((

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#36) KillHates válasza Elbandi (#29) üzenetére


KillHates
nagyúr

De nem az a baj, hogy pont ezekből kell kitörölni az 519 byte-ot?

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#37) KillHates válasza 04ahgy (#31) üzenetére


KillHates
nagyúr

:R :R Köszönöm, a többiek nevében is! :R :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#38) 04ahgy válasza Elbandi (#32) üzenetére


04ahgy
nagyúr

"az 519 (3+4+512) bájt leszedéséhez nem kell linux" Valóban nem, a cikkben is van válasz, mert még másodszorra sem sikerült elolvasnod elég alaposan: "- Rengeteg windows alatti Linux emulátor, parancssori futtatókörnyezet van még. Pl.: Syslinux, Unixtools. Azzal is célt érhetünk."

A TFTP valóban gyorsabb, de cserébe nem egyszerűbb, hanem bonyolultabb. A soros portos megoldáshoz nem kell hálózatot, szervert konfigurálni, tűzfalat lövöldözgetni. Ha meg már úgyis elkészíted az RS232 konvertert, akkor mi a fenének UTP kábelezel?
Persze mindenkinek joga van a saját életét megnehezíteni. De ha már itt tartunk, hogy Eth0 interfészen töltjük át az image-et, akkor miért az alacsonyszintű, kevesek által ismert TFTP protokollt használjuk, ha lehet HTTP-vel is? Persze ahhoz is IP-címezés kell, addig nincs net a gépen (ha egy hálókártya van), macera. No meg HTTP szerver igénye is van.

load -r -v -b 0x80040450 rootfs.squashfs

- ezzel vitatkoznék... Míg a {%FREEMEMLO%} minden esetben a legkisebb című szabad memóriát tölti fel, addig te direkt címzést alkalmazol. Egy netalán buherált (tehát kisebb vagy nagyobb) redboot esetén szépen belefutsz a bootszektorba, vagy nem fogja találni a rootfs-t... Döntsd el melyik a jobb. :D

HGyu

UI.: "a google jo barat" beszólásod majd akkor veszem magamra, ha egy hasonló kaliberű cikk elkészítésébe akár fele energiát is beleölsz. Addig ignorálom.

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#39) 04ahgy válasza poffsoft (#33) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Igen, lehetséges, hogy valami elkerülte a figyelmedet! FON routerre lehetséges SD kártya olvasót applikálni... :C

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#40) Ygg


Ygg
senior tag

Jó cikk!

(#41) bambano válasza Elbandi (#32) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Bocs, hogy nem olvasom újra a cikket, de nekem az dereng, hogy annyira döglött volt a routere, hogy az ethernet már nem működött rajta. A soros portját azért használta, hogy a kernel betöltése előtt, a rom bootloaderénél elkapja az indulást és ott tudta feltölteni immár helyesen a flash tartalmát.

Szóval ha döglött az ethernet, akkor a tftp nem focizik. viszont ha a boot loadere meg kernel nélkül is tud ethernetet meghajtani meg van benne udp/tftp, akkor igazad van, de ez engem meglep kicsit :)

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#42) Elbandi válasza 04ahgy (#38) üzenetére


Elbandi
aktív tag

a google nem neked ment, hanem a kolleganak, aki a kicsomagolt cuccot keresi: tele van az internet fonnal kapcsolatos leirassokkal, fajlokkal, stb, csak keresni kell... :B

A linkelt tftpben az a jo, hogy egy exe, melle kell pakolni az attoltendo fajlokat, es csak el kell inditani, nemkell semmit configolni. a http mar valoban bonyolultabb, azt egyszer probaltam, de a redboot magaba fagyott :Y

A flash kartyanak is van "particios" tablaja: fis list. Elvileg igy kene kineznie neki:

RedBoot> fis list
Name FLASH addr Mem addr Length Entry point
RedBoot 0xA8000000 0xA8000000 0x00030000 0x00000000
rootfs 0xA8030000 0xA8030000 0x00700000 0x00000000
vmlinux.bin.l7 0xA8730000 0x80041000 0x000B0000 0x80041000
FIS directory 0xA87E0000 0xA87E0000 0x0000F000 0x00000000
RedBoot config 0xA87EF000 0xA87EF000 0x00001000 0x00000000

Mivel a parancsban ott az -l kapcsolo, ami megmondja, hogy mennyi cuccot akarunk felirni, nemfog beleronditani a tobbi reszbe. (a 0x00700000 meg kb 7 mega, abban boven belefer a ~1.5 Megas rootfs). Eddig meg mindegyik font sikerult ezzel megjavitani.

[ Szerkesztve ]

(#43) poffsoft válasza 04ahgy (#39) üzenetére


poffsoft
addikt

:C Cikket is írtál már róla? :)

[ Szerkesztve ]

(#44) 04ahgy válasza poffsoft (#43) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Még nem, mivel nem csináltam még meg. De ami késik, nem múlik. :D

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#45) poffsoft válasza 04ahgy (#44) üzenetére


poffsoft
addikt

Akkor húzz bele, mert naon felcsigázott az ötlet (eredeti link esetleg róla?) ;)

[ Szerkesztve ]

(#46) Elbandi válasza bambano (#41) üzenetére


Elbandi
aktív tag

A cikkiro azert nemtudta hasznalni az ethernetet, mert a rendszer nemtoltodott be.
De a redboot tudja kezelni az ethernetet, egy tftp/http client nemnagy cucc...
Sot, ha a redboot configba egy speci cuccot irsz ki, akkor bootolaskor van egy 10 seces ablak, amikor "telnet 192.168.1.254 9000" paranccsal elered etherneten keresztul a redbootot.

ezt amugy erdemes is megcsinalni: ha valamiert ujbol elb*k a rootfs, akkor eleg csak telnetelni a redbootra, es javithato ujbol. (a gari mar igyis-ugyis ugrott, a +10sec boot meg nemszamit). igy nemkell elokotorni a fiok melyerol a kabelt ;)

btw, az sdmod engem is erdekelne, mar csak azt kene kitalalni mire lehet hasznalni :F

egyszer talaltam egy leirast, ahol a csavo a ram chip-et forrasztotta le, es rakott fel egy nagyobbat. (16M->32M)

[ Szerkesztve ]

(#47) ngabor2 válasza Elbandi (#46) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a ramchip forrasztgatása eléggé lutri... nagyon utána kell nézni a chip felépítésének, lehetőleg ugyan attól a gyártótól, hasonló felépítésű kell (bankok száma, belső logikai felépítés), különben nem megy. nomeg benne van a rizikó, hogy győzelmi zászlóként elszáll az egész cucc, mint a routerem.

ja, 1 jótanács: ezt a hacket csak 2100 típusnál lehet egy az egyben eljátszani. 2200 esetén nem jó feszt ad ki a tüske (most nem akarok hülyeséget írni az értékéről), nálam szépen elfüstölt a 2 tranzisztor annak idején. azóta megint meg van forrasztva, csak egy dns-átírás után freewlan mászott fel rá, és kinyílt az ssh, tehát ez az egész felesleges lett.

[ Szerkesztve ]

(#48) 04ahgy válasza ngabor2 (#47) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A kapcsolás polaritáshelyesen bekötve legalább 12V-ig jól működik. Fordított polaritásnál meg zár a tranzisztor. Ha a kis FON router kimenete, vagy az RS232 port le tud adni 500mA feletti áramot, akkor kerülhet rövidzárba a tranzisztorok egyike. De személy szerint nem tartom lehetségesnek. Meg kell mérni, mennyit ad a tüske. (A 2200-nak is 5V-os a dugasztápja, nem?)

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#49) 04ahgy válasza Elbandi (#46) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Azért soros portos megoldással csinálom, mert sokkal jobban átlátom, és kezelhető(bb)nek tartom. Inkább érzem magam elektronikai szakinak, mint nethackernek. :D Másrészt, míg az ethernet kábelt a gépemből a routerembe dugom, nincs net, és nem tudom elérni az írásom, ha elakadnék. :DDD

Majd igyekszem az SD moddal is. Amúgy extrém kisfogyasztású webszervernek, torrent kliensnek, esetleg trackernek jó...

Az már szép, 1700+ napos lelkes újonc! :R Örülök, hogy cikkem annyira megmozdított, hogy összes hozzászólásod jelentős százalékával megtisztelted!

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#50) poffsoft válasza 04ahgy (#49) üzenetére


poffsoft
addikt

Akkor nyertem! (kliensben reményeltem)
Várom a cikket.... ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.