Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LadyLorien


LadyLorien
tag

Közzétevős hsz. :U

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#2) gooool


gooool
őstag

Ez így este nyugtatólag hatott.
Szerintem jók,bár nem az én stílusom,de attól még szívesen meghallgattam. :C

Üdv, Balázs

(#3) danih


danih
addikt

Én a struktúrát hiányoltam leginkább első meghallgatásra - kérdés: tudsz is zongorázni, vagy a gépen hoztad össze a dolgot (nem a leprogramozás részére értem)?

(#4) LadyLorien válasza danih (#3) üzenetére


LadyLorien
tag

Gépen csináltam. :) Zongorázni nem tudok.

gooool: :R Köszönöm, első komolyabb zenéim egyike, jó olvasni a pozitív jellegű kritikát.

[ Szerkesztve ]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#5) danih válasza LadyLorien (#4) üzenetére


danih
addikt

Be kell vallanom ez érezhető. Akkor a dologba nem megyek bele, remek próbálkozás, sok sikert! :R
PS most nézem van másik is... Arról pedig az etűd jut eszembe.

[ Szerkesztve ]

(#6) LadyLorien válasza danih (#5) üzenetére


LadyLorien
tag

Köszönöm :B ;) :R

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#7) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

Nekem kifejezetten nagyon tetszik mindkettő :K
Nem is akarsz megtanulni zongorázni? Hihetetlen jó érzés egy hangszeren valóban játszani, szerintem te is beleszeretnél, és valószínűleg fantasztikus dolgokat tudnál rajta művelni :K

danih:
Szerintem nyugodtan menj bele a dologba :K Jól veszem ki a szavaidból, te zongorázol?

(#8) LadyLorien válasza Szten Márs (#7) üzenetére


LadyLorien
tag

Elég költséges dolog egy saját zongora, aztán nyilván tanár is kéne mellé.
Jelenleg most csak egy dologra koncentrálok, a munkáimra és az iskolára, ez még csak kikapcsolódás, meg bénázás (:DDD), de azért örülök, ha tetszik és köszönöm a hozzászólásod. :B :R

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#9) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem tudom mivel szerkesztetted, de technikailag van egy kis baj vele: a zongora hangjainak nagyon hirtelen van vége. Kéne csavarni az envelop-on, vagy esetleg reverb.

A dallamot teljesen egyedül csináltad? Ez esetben nagy grat. :)

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#10) Szten Márs válasza LadyLorien (#8) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Igen, költséges, mint pl a fényképezés ;) De ezek olyan dolgok, amik bőven megérik a költséget :)
(Nem tudom mennyire kell mellé tanár... alapesetben jó, nyilván. Viszont félelmetesen jó produkciókat lehet youtubeon találni, olyanoktól, akik - saját bevallásuk szerint - soha nem jártak tanárhoz.)

Egyébként örülök, hogy ilyen blogok is vannak... amiknek értelme is van, amik mögött valami érték is húzódik. :R

(#11) Csepe


Csepe
aktív tag

Nekem is tetszik mindkettő. :K
A Movie sound számban mondjuk a basszus néhány résznél kicsit elnyomta, megtörte a zongorahang dinamikáját, ettől függetlenül kellemes hallgatni.

Nihil Novi Sub Sole /::\ https://bit.ly/2R7gwB2

(#12) LadyLorien válasza Szten Márs (#10) üzenetére


LadyLorien
tag

Hát nem tudom, személy szerint inkább maradnék a fényképezésnél. :P Egy költséges hobbi is elég, bár abból, ha belegondolok, van kettő is, csak a másodikat jelenleg nem művelem aktívan. :DDD

Csepe & lezso6: Köszönöm, ha megint leülök szerkesztgetni, akkor javítom. :R

[ Szerkesztve ]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#13) DEJVID


DEJVID
őstag

1:51 - 2:01 nél kicsit csúnyán ér véget egyik-másik hang
Kicsit később, mikor ez a rész ismétlődik, szintén.
Elsőben. :B

Egyébként reméltem, hogy dubstep lesz :D

[ Szerkesztve ]

(#14) LadyLorien válasza DEJVID (#13) üzenetére


LadyLorien
tag

Melyikben? :U

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#15) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Lenyűgöző, hogy ilyen sok dologban ennyire kiemelkedően tehetséges vagy!!!!! :B:B :R Hihetetlen! Gratulálok ezekhez nagyszerű tálentumokhoz!

Esetleg letudom valahol tölteni számokat?? :B
Szívesen hallgatnám az mp3 lejátszómon is. ^^

(#16) LadyLorien válasza művésznő4 (#15) üzenetére


LadyLorien
tag

:B Köszönöm. Igyekszik az ember, csak néha nem egyszerű, bár ez esetben a tehetségestől messze vagyok. :) Gyakorolni kell még elég sokat.

Ahol felsorolja a számokat, a szívecske előtti nyíllal tudod letölteni. ;)

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#17) Csepe válasza művésznő4 (#15) üzenetére


Csepe
aktív tag

A zenék felett van a download gomb. ;)
Lasssssú vagyok.

[ Szerkesztve ]

Nihil Novi Sub Sole /::\ https://bit.ly/2R7gwB2

(#18) Szten Márs válasza LadyLorien (#14) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Az elsőre gondol, ahol nagyon hirtelen érnek véget hangok. De ez ugyanaz, amit lezso6 is említett.

(#19) LadyLorien válasza Szten Márs (#18) üzenetére


LadyLorien
tag

Köszi.. :P Így már világos. Hát azt sejtettem, hogy nem lesz tökéletes, de most még nem is az volt a cél. :)

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#20) talmida


talmida
Közösségépítő

Ügyes! :C Nekem is tetszik, ..bár én tanultam zongorázni :DDD (6évig :W ), ..ami közel sem jelenti azt, hogy tudok is. :DDD SŐT! :U :DDD Viszont a gyerekeim egy, azaz egyetlen évig tanultak tanártól (!), a többit magánúton, magán szorgalomból (persze megjegyzem, mindegyiknek vettünk saját hangszert, azt, amit kívántak :B , az egyiknek egy casio PX 575r-t, a másiknak egy (valódi dögnehéz) pianot :B és most mindkettő remekül zongorázik. :K Az egyik klasszikus zenét, a másik könnyebb műfajt. ..és nagyon szeret zenét szerezni is. :D Én meg nagyon szeretem hallgatni őket. :P

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#21) RogueReal


RogueReal
újonc

elismeröen leborulok elötted,amihez érsz arannyá változik :C

(#22) LadyLorien válasza RogueReal (#21) üzenetére


LadyLorien
tag

Attól azért messze vagyok, de milyen jó lenne xDDD

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#23) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Nekem nem jön be az oldal :( , talán majd holnap meg tudom lesni.

(#24) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Nekem most ez jön be nagyon.

(#25) Szten Márs válasza Nordic (#23) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Most nekem sem... furcsa :F
Pontosabban most senkinek sem jön be jelenleg: [link]
(A link tartalma változni fog aszerint, hogy éppen bejön-e az oldal, vagy sem)

(#26) Csepe válasza Nordic (#23) üzenetére


Csepe
aktív tag

Csak nem leterheltük a szervert? ;]

Nihil Novi Sub Sole /::\ https://bit.ly/2R7gwB2

(#27) zolka78


zolka78
senior tag

Én teljesen más zenét hallgatok, pontosabban a 70-s évek punk zenéje jön be, de ez most nagyon tetszett. Most már meg van, hogy mire fogok reggelente ébredni, köszönöm :R .

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#28) ferensz


ferensz
senior tag

Bár az zenei ízlésem egy számegyenesen pont az ellenkező irányba pozicionálható, ám így a reggeli kávézás közben kellemetesen hatott, gratula! Egyébként pedig nem muszáj versenyzongorát venni egyből, zeneszerkesztéshez valami normálisabb féle-fajta szintetizátor és/vagy egy midi kontroller, aztán az esetleges fölös szabadidőben pedig lehet gyakorolgatni. Én példának okáért gitározni tanultam meg egyedül.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#29) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Csodálatos köszönjük.
Ajánlom őket meghallgatni további technikai dolgok miatt. :R

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#30) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Tetszik! :K

(#31) Nordic


Nordic
Közösségépítő

No reggelről behozta az oldalt. Hát ez k...rvajól esett, nagyon fasza, főleg a második! :C Az elsőnek is tényleg csak a hirtelen megszűnő hangok a bajai. Nagyon tehetséges vagy :C !
Ha nem vagyok indiszkrét, megkérdezhetem milyen progival raktad össze?

(#32) geprombolo


geprombolo
senior tag

Köszi, ez nagyon jó így reggel! Épp most hallgatom, nekem tetszik, bár a fentebb olvasott kritikák az én cseppet sem szakavatott fülemnek is igaznak tűnnek. Az első szám néha szaggatott (meg-meg akad a ritmusa) az elején, de a második dal már jó, jó a lendülete, nem akad meg sehol. Nekem nagyon tetszik, a párom, meg a húgom is velem hallgatja és gyorsan rákérdeztek, hogy le lehet-e tölteni, mondtam, hogy már le is van :K .
Értesz még valamihez, amiről eddig nem tudtunk? Csodás szépérzéked van, újra bebizonyítottad! :C Nincs kedved csinálni egy zenés slideshow-t a képeiddel? Tudod, sok ilyen van a jutyubon.
Már alig várom, hogy megjelenjen az első LadyL instrumentális album! :R :R Feltehetőleg többet keresnél vele, mint mostanság a fotózással. Kitartás mindkettőhöz!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#33) danih válasza Szten Márs (#7) üzenetére


danih
addikt

Igen, 10 évet tanultam, végzettségem is volna vagy mi a szösz... De sajna korcsosulok, marha régen ültem le hangszer elé :(
A pianínómat eladtam, mert nem tudtam magammal vinni, és akkor hiányzik igazán, amikor nincsen.
Igazából belemenni a dologba nincs értelme. Kb olyan lenne, mintha én kémcsövekkel akarnék bohóckodni, hogy milyen jó színű/szagú cuccokat tudok kevergetni benne anélkül, hogy tudnám, mi is az, képvisel-e értéket. Aztán jönne egy kémikus elmagyarázni, de én csak néznék, mert segg vagyok a kémiához :)
Az ember csinálja azt, amiben örömét leli, és keresse a maga útját :R

(#34) Bruteee


Bruteee
csendes tag

ügyes vagy nyanyus ;) :R

(#35) ntomka


ntomka
nagyúr

Az elsőnél túl gyors a zongora elhalása, egyáltalán nem természetes, mást így nem igazán tudnék hibára felhozni.

A második az egész túlvezérelt, a görbén is látszik. Főleg a folyamatos dob kiugrik a számból, nincs meg a harmónia. A dallamos csengő szerintem az a hang, ami az erőteljes dob mögött kéne meghúzódjon, nem pont fordítva mint jelenleg: a hangja önmagában erőteljes ahhoz (a magas frekvenciákra érzékenyebb az emberi fül), hogy egy mély, effektes üstdobot kísérjen.

Amúgy hajrá, ne rettentsen el a kritikám, tényleg várom a következőt. :)

ui.: Valamiért Chrome-on nálam nem indul el a lejátszás, persze ez tényleg nem a te hibád. :)

ツ Headphones on - World off

(#36) Samus


Samus
addikt

Nagyon kellemes. Bár még nem hallgattam őket teljesen végig, de nagyon tetszik.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#37) PierNight


PierNight
aktív tag

Szia! az első annyira nem de a második annál inkább tetszik :)
Ha bírod az ilyesmit akkor ezt érdemes meghallhatnod :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.