Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Hány éves vagy h ennyire felhúztad magad? Ha szabad tudni, tényleg nem akarlak bántani mert még kinyúlsz a kijelzőn és helybenhagysz. :))

[ Szerkesztve ]

(#2) LadyLorien válasza Kolondrum (#1) üzenetére


LadyLorien
tag

Ezt a régi blogomból másoltam ide, mert kíváncsi vagyok a véleményekre... Apránként felteszem majd a jobb írásaim...
Szeretnék majd a későbbiekben könyvet írni.

Egyébként 20 éves vagyok. :)

....és nem harapok.... nagyot xDDDD

[ Szerkesztve ]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#3) Lenry


Lenry
félisten

hát ez baromi jól esett így fél1kor meló közben (helyett :U )
kicsit talán túl szabadszájú, de örülök, hogy a van még remény a mai fiatalok közt, és nem mindenki ilyen elb*szott emos-tinipicsa-plázacica keverék, mint a túlnyomó többség :R

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4) Kolondrum válasza LadyLorien (#2) üzenetére


Kolondrum
félisten

Értem, tehát ez nem mai írás. Laza! :DD

(#5) LadyLorien válasza Lenry (#3) üzenetére


LadyLorien
tag

Ezt bóknak veszem... :D
Nincs is jobb, mint meló helyett olvasni :DD

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#6) Lauda válasza LadyLorien (#2) üzenetére


Lauda
félisten

Es kinek a masodregje vagy? :U

(#7) Lenry válasza Lauda (#6) üzenetére


Lenry
félisten

szvsz nem másodreg, de nézesd meg egy modival, majd ők megmondják

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8) LadyLorien válasza Lauda (#6) üzenetére


LadyLorien
tag

A párom ajánlotta ezt az oldalt... Ő is regisztrálva van már jóideje. Jelenleg is tőle írok, és biztosíthatlak, hogy nem vagyok senkinek a másodregje. :)

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#9) Lauda válasza LadyLorien (#8) üzenetére


Lauda
félisten

Aha. Csak kerdes hogy lehet akkor regi blogod? Tudnod kellene, hogy elobb-utobb kiderul ki vagy es az hosszutavon nem lesz jo Neked. Hulyeseget csinalsz.

[ Szerkesztve ]

(#10) LadyLorien válasza Lauda (#9) üzenetére


LadyLorien
tag

A paranoia árt az egészségnek :) A régi blogom egy másik oldalon van :) Google a barátod :)

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#11) Lauda válasza LadyLorien (#10) üzenetére


Lauda
félisten

Annyira egyertelmu hogy ismeros vagy itt, h valami siralmas, de kuzdjel csak, jo indulatbol szoltam. :)

(#12) LadyLorien Tudod Te azt jol.

[ Szerkesztve ]

(#12) LadyLorien válasza Lauda (#11) üzenetére


LadyLorien
tag

MIből gondolod, hogy ismerős vagyok? :)

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#13) The DJ válasza Lauda (#9) üzenetére


The DJ
addikt

Na, azért ne kezdjünk el egyből összeesküvés elméleteket gyártani, mert nem minden esetben jönnek be :) A hölgy az én párom és senkinek nem a másodregje, én ajánlottam neki az oldalt, mivel mindig ezt bújom és kíváncsi lett ő is, hogy mi az, ami ennyire le tud kötni. Aztán most itt van és remélem sikerül majd beilleszkednie. Az alap dolgokat már elmagyaráztam neki, de még új számára ez az egész fórumozás dolog, szóval kéretik úgy kezelni ;)

MOD: Megelőzve a további felesleges kérdéseket...nem, ő nem no-name és az IP címünk is megegyezik, mivel egy lakásból írunk, ennek bárki utánanézhet, aki rangidős.

[ Szerkesztve ]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#14) Dillon


Dillon
tag

Tetszett az írás stílusa, és a mondanivalóval is egyetértek. Így elolvasva nekem is hasonló dolgok jönnek le, emlékeztetnek nagyon a hétvégi "bevásárló körútra" igyekvő tizenX éves társaságok kigyúrt, de meglehetősen lomha észjárással megáldott hímtagjainak személyiségére, melyeket különböző hangos és tenyérbemászó módszerekkel próbálnak a környezetük tudomására hozni, miszerint ők a teremtés koronái... jót derültem. Köszi. :D

(nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#15) tiv83us válasza The DJ (#13) üzenetére


tiv83us
veterán

Mielott barki mas elkezdene eszt osztanli, lecsekkoltam, konfirmaltam. Harman hasznaljak ezt az IP-t, ebbol ketto a Th DJ es a baratnoje. Szerintem itt le is zarhatjuk.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#16) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Ilyenkor a legjobb-->tiltás,törlés! :)

when the sun shines, we'll shine together

(#17) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Hü, ez most így hirtelen kemény volt :) Nem sokat tétovázol azon, hogy miként közöld a nagyvilággal... :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#18) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Amikor tőlem regelt párom akkor olyan cirkusz volt....

(#19) kovsol


kovsol
titán

szerintem még finom voltál vele!
a stílus bejön, de ha könyvet akarsz írni kicsit változtass, mert hosszútávon engem pl nem szórakoztatna, de rövid történeteknél oké nálam

May the Force be with you!

(#20) Móci


Móci
addikt

Jó volt ez a kis szösszenet, nagyot nevettem rajta! :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#21) szablya


szablya
tag

Engem ilyen csaj már akart felszedni :U Röhögtem nem kicsit :D

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#22) RootRulez válasza Móci (#20) üzenetére


RootRulez
félisten

Engem is ki tudnak akasztani a hamburger zabáló plázapatkányok, de ez van...
Az ilyen emberekkel nem szabad egy helyiség lenni, bár úgyse férnél be az egójuktól...

═════════════════════════════════════════

(#23) adalbert1 válasza The DJ (#13) üzenetére


adalbert1
veterán

És Sopron Csongrád mellett van? :U :D

(#24) Padisah válasza RootRulez (#22) üzenetére


Padisah
tag

Az írás első fele átkozottul nehezen olvasható volt számomra (vagy csak öregszem), második fele már emészthetőbb.
Ennyi elemzés, önelemzés és epeömlés után egy ilyen kis semmiségen szerintem pszichológusnak kellene/kellett volna menned.

Az a baj a világgal, hogy az okosok kételkednek, míg a hülyék tökéletesen biztosak a dolgukban.

(#25) Tim82 válasza tiv83us (#15) üzenetére


Tim82
nagyúr

Konfirmáltál? Református-e vagy? :))

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én azokban az ősi, homályba vesző időkben, amikor még használtam MSN-t, nem álltam szóba egyáltalán ismeretlenekkel. :U

padisah: +1. Megért ennyi bosszankodást egy ismeretlen, akinek kb. az az összes "bűne", hogy gyík módra MSN-en próbált ismerkedni és még hülye is volt szegény? :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26) LadyLorien válasza kovsol (#19) üzenetére


LadyLorien
tag

Mint fentebb említettem, ez egy régebbi írás... egyrészt azért tettem fel, hogy jelezzem, hogy nem pláza-barbie vagyok :)

A könyvem bizonyára nem ilyen stílusban fogom megírni, mert senkit nem érdekelne :)

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#27) The DJ válasza adalbert1 (#23) üzenetére


The DJ
addikt

Minden attól függ, hogy honnan nézed :D

Egyébként nem, sajnos nincs mellette, de ez minket nem igazán akadályoz :) Az ország két ellentétes végén lakunk, de mindig megtaláljuk a módját, hogy együtt legyünk.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#28) LadyLorien válasza Padisah (#24) üzenetére


LadyLorien
tag

Padisah: Igen, van benne valami... tényleg kicsit nehezen olvasható az eleje és abszolút nem gondolom, hogy pszichológushoz kellene fordulnom, csak mert vállalom, hogy mi a véleményem. :)

Tim82: Én sem nagyon szoktam beszélgetni MSN-en idegenekkel, de az akkori MSN címem nem volt kiírva sehova, és azt hittem, hogy valaki olyan vett fel, aki új címet regisztrált.

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#29) Samus


Samus
addikt

Az ilyennek egyszerűen tarkólövés...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#30) Tim82 válasza LadyLorien (#28) üzenetére


Tim82
nagyúr

Félreértetted: Padisah pályaválasztási tanácsot adott. :DD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#31) LadyLorien válasza Tim82 (#30) üzenetére


LadyLorien
tag

Akkor tényleg félreértettem :DD Köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmem.

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#32) #40731136


#40731136
törölt tag

És csak ebben a kurv@ stílusban lehet írni bejegyzést, b@zzeg? :(((
Kib@szott trágárra sikeredett.

(#33) raczger


raczger
őstag

Csodálkozom, hogy nem tiltottad le az első percben a tagot...
Ugyan engem teljesen más ügyben szoktak felvenni, de az is hasonlóan idegölő. Általában az az elvárásom mindenkivel szemben, hogy tudjon magyarul helyesen és értelmesen írni, ne legyen lusta gondolkodni és ne legyen türelmetlen. Sajnos ezekkel a kritériumokkal már ki is szűrtem az internetező fiatalság nagy részét.

[ Szerkesztve ]

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#34) tiv83us válasza Tim82 (#25) üzenetére


tiv83us
veterán

Egy vallas topikban aktiv emberke szerint antiszemita vagyok es pokolra megyek allitolag /ezt priviben kaptam/.
Nem tudtam, hogyha a "confirmed" szot atmagyarositom, akkor reformatus leszek tole :U :F
Gondoltam, olyan jol hangzik ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#35) tiv83us válasza #40731136 (#32) üzenetére


tiv83us
veterán

Bezzeg te megmutattad, hogyan kellene csillogtatni a magyar nyelvet, ebben az igen ízléses, stílusos két sorban. Kib@szott buszkek vagyunk rad b@zmeg.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#36) Vakegérke válasza LadyLorien (#10) üzenetére


Vakegérke
veterán

Fél perc alatt meg is voltál. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#37) Tim82 válasza tiv83us (#34) üzenetére


Tim82
nagyúr

A konfirmálás az a bérmálkozás református megfelelője, így szokták használni a magyar nyelvben. Egyébként valóban azt jelenti kb., hogy a fiatal "megerősíti magát" abban, hogy elkötelezte magát a keresztyénség mellett. :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38) Wictor


Wictor
senior tag

Úristen, pont most akartam ráírni egy ismeretlen lányra ismerkedési szándékkal, de azért nem ilyen cicapasi stílusban... De ezek után meggondolom, hogy valóban öngyilkos szeretnék-e lenni, vagy várok még vele egy kicsit... :D Pedig azt mondják, hogy a lányok nem harapnak. De ezek szerint még nagyobbat, mint gondolnám... :DDD

(#39) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Most mondjam azt, hogy legalább annyira gáz, amikor egy nő ilyen stílusban ír?

(#40) #40731136 válasza tiv83us (#35) üzenetére


#40731136
törölt tag

Látom kend sem ismeri az iróniát.

(#41) FPéter válasza Jhonny06 (#39) üzenetére


FPéter
aktív tag

Teljesen egyetértek, meglehetősen gyomorforgató a stílus, főleg egy nőtől. Számomra így semmivel sem tűnik értelmesebbnek a kigyúrt divatmajomnál...

[ Szerkesztve ]

(#42) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Mijaza MSN? :F :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#43) Gergő_


Gergő_
őstag

Én is úgy látom, hogy az egész írás stílusa ugyanolyan szinten alpári, mint a felvázolt plázaarcoké. :(

(#44) brownus válasza LadyLorien (#10) üzenetére


brownus
veterán

a tumblr-es? ha érdekel keresd meg az enyémet

aranyos, olyan csajos

találtam még egyet, az lesz az:)

[ Szerkesztve ]

(#45) brownus válasza FPéter (#41) üzenetére


brownus
veterán

meglehetősen gyomorforgató a stílus - ez? hol élsz te?

egy írás alapján meg ne alkoss véleményt senkiről!

[ Szerkesztve ]

(#46) Eastman


Eastman
őstag

...majdnem a vacsorám jött ki a stílustól, úgyhogy átérzem a gondod.

Egyre nagyobb kincs a klasszikus NŐ.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#47) Tim82


Tim82
nagyúr

Álljálljállj. Nekem sem jön be a bejegyzés, de ez személyes blogbejegyzés, azt ír, amit akar. Másrészt fiatal a hölgy, harmadrészt ez - a Google barátom által kidobott bloghoz képest - egy kifejezetten sarkos, nyers hangvételű poszt. Kéretik úgy felfogni, hogy nem feltétlenül a legszerencsésebb döntés volt ilyen bemutatkozást választani. :) De mások meg ennél sokkal gázosabb kezdetek után váltak a közösség hasznos és értékes tagjaivá, úgyhogy nem kellene őt elkedvetleníteni.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48) LadyLorien


LadyLorien
tag

Ahogy brownus is mondta, egy írás alapján ne ítéljetek....
A későbbiekben teszek fel majd többet is.

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#49) Vakegérke válasza LadyLorien (#48) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az első benyomás fontos. Mit mondjak, én a helyedben nem így kezdtem volna.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#50) Kidus válasza Eastman (#46) üzenetére


Kidus
őstag

Ha ilyen a klasszikus no, akkor nagyon nagy bajok vannak :)

Bar ez csak az en velemenyem, mindjart kovezes lesz erte ugyis, tudom :U

Assuming Control

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.