Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LadyLorien


LadyLorien
tag

. :U

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#2) myteve


myteve
csendes tag

Jól érezted magad? :D

(#3) LadyLorien válasza myteve (#2) üzenetére


LadyLorien
tag

Szörnyen. ;] Egyedül az mentette meg az egészet, hogy fotóztam.
Másrészt próbáltam leküzdeni a tömeg iszonyom. :DDD

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#4) makraipeter1


makraipeter1
tag

ha valaki leönti a d50-emet, akkor a legközelebbi szúró-vágó eszközzel gégemetszést alkalmazok rajta sikertelenül :DDD

(#5) LadyLorien válasza makraipeter1 (#4) üzenetére


LadyLorien
tag

... hidd el, megfordult a fejemben ;] , de megúszta, mert nem lett baja. :)

[ Szerkesztve ]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#6) e=mc²


e=mc²
őstag

Az alkohol ol, butit es nyomorba dont. Ugyanugy, mint a nok :)

Ambulimax Provider

(#7) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Én pont a fentebb sorolt okok/jelenségek miatt untam meg az ilyen helyekre járást. Sajnos nálunk vidéken, még van egy plusz jelenség, ami felettébb undorító, ez pedig a helyi vagány csávók keménykedése. Kipécéznek valakit, és belekötnek, megverik, merthogy ezután milyen jó a buli.
Na kb. 6 éve nem voltam ilyen helyen, mert többre tartom, ha a haverokkal összeülünk, visz mindenki valamit, és iszogatunk, beszélgetünk, jól érezzük magunkat...

e=mc²: én ezt így ismerem: Az alkohol öl, butít és nyomorba dönt. Na most ez vagy nemigaz, vagy a sorrend rossz:D

[ Szerkesztve ]

(#8) e=mc² válasza Nordic (#7) üzenetére


e=mc²
őstag

Miert, en mit irtam? :)

Ambulimax Provider

(#9) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Ha tömegundorod van akkor ez nem a te szakmád. Ha meg ezt akarod csinálni, akkor szerintem ne ilyen faludisco-ba menj próbára tenni magad.

(#10) művésznő4 válasza e=mc² (#6) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Egyetértek. :U :(((

A végével NEM! ;]

[ Szerkesztve ]

(#11) Nordic válasza e=mc² (#8) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

A vége más volt:P :) .

(#12) ABE válasza e=mc² (#6) üzenetére


ABE
őstag

Tehát a nők alkoholból vannak? Vagy az alkohol nőkből? :Y

(#13) gamek!ller válasza ABE (#12) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Erre ne válaszoljatok igennel, mert megy és megissza phandát :D

(#14) e=mc² válasza ABE (#12) üzenetére


e=mc²
őstag

Ahogy elnezem nemely egyed kedelyallapotat, illetve annak valtozasait, nem merem 100%-ra kijelenteni, hogy melyik kerdesedre van megfelelo valasz :D

btw 1:50 -tol

[ Szerkesztve ]

Ambulimax Provider

(#15) LadyLorien válasza gamek!ller (#9) üzenetére


LadyLorien
tag

Nem pont ez a fő profilom, de amíg nincs más, jó ez is. A tömegundorom le tudom küzdeni, ha látom, hogy van miért. Nyilván ha az ember ingyen fotózgat és utána dolgozik vele, akkor nincs értelme vesződni az egésszel.

Máshova meg azért nem megyek, mert a környéken szeretném, ha elterjedne a hírem és nem pesten, ahova fel se járok sosem. :) Meg ott kismillió fotós is van.

Első sorban az lett volna a cél, hogy leírjam, milyen tapasztalataim voltak fotósként.

[ Szerkesztve ]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#16) máyköl


máyköl
veterán

Nem buliszünet van?

(#17) ftc


ftc
nagyúr

De jó olvasni, hogy nem csak én utálom az ilyen helyeket:D

(#18) LadyLorien válasza máyköl (#16) üzenetére


LadyLorien
tag

Buliszünet? :F

ftc: Én nem a helyeket utálom, hanem azt, ahogy az emberek viselkedni tudnak. Egyszerűen nincsenek tekintettel a másikra és az értékeire, na meg aztán ha isznak is ész nélkül, akkor ez még durvább.

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#19) máyköl válasza LadyLorien (#18) üzenetére


máyköl
veterán

semmi.

[ Szerkesztve ]

(#20) ftc válasza LadyLorien (#18) üzenetére


ftc
nagyúr

a ami szorakoazs fiataloknal: részegre iszom magam ennyi

(#21) gamek!ller válasza máyköl (#16) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nem minden helyen volt ha egyre gondolunk.

(#22) moha21 válasza e=mc² (#6) üzenetére


moha21
addikt

Az alkohol öl, butít és a savakkal aldehideket képez..>

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#23) tkazmer válasza LadyLorien (#18) üzenetére


tkazmer
addikt

szerinted hogy kellene kinéznie egy szórakozóhelyi bulinak?
csak mert amit leírtál, szerintem teljesen bele kell, hogy férjen, az üvegtörés része nem okés a dolognak hiszen az rendkívül veszélyes, de azon túlmenőleg én olyan nagyon komoly problémát nem látok. beleértve a fényképezőgéppel történteket is - ne várd, hogy bárki tisztelje az ilyen jellegű értékeidet, egy szórakozóhely nem porcelánbolt. bulifotósként pedig ez a te kockázatod, tetszik vagy nem tetszik.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#24) LadyLorien válasza tkazmer (#23) üzenetére


LadyLorien
tag

Eleve azt nem értem, hogy cigivel meg piával hadonászva hogy lehet táncolni?

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#25) gamek!ller válasza tkazmer (#23) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Persze h veszelyes az eltort uveg de ez is mindenhol elofordul.. Amugy teljesen egyet ertek veled. ll: megmutassam?:D

[ Szerkesztve ]

(#26) tkazmer válasza LadyLorien (#24) üzenetére


tkazmer
addikt

a fizikai lehetőség bizonyosan megvan rá, az meg hogy ki hogy érzi jól magát (amiről többek között egy buli szól) legyen mindenkinek a saját dolga. ha ő megoldja és neki jó, akkor tegyen így. a "tánc" mint olyan azért már régen elvesztette azokat a kötöttségeket, amiket akárcsak 60-80 éve még magáénak tudott...
(én már ott elkezdhetném a zsörtölődést, hogy hogy van gusztusa bárkinek egy füstölő papíros-dohányos vackot a szájába vennie, de mégsem teszem, neki az úgy valamiért jó, csinálja, ő dolga...)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#27) LadyLorien válasza tkazmer (#26) üzenetére


LadyLorien
tag

Nyilván bennem van a hiba, hogy ezt nem tudnám szórakozásnak hívni.
Az utolsó sorom mindent elmond.

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#28) tkazmer válasza LadyLorien (#27) üzenetére


tkazmer
addikt

próbáltad már? vagy másképp kérdezem: ittál már egyszerre 2 sörnél többet?:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#29) LadyLorien válasza tkazmer (#28) üzenetére


LadyLorien
tag

Képzeld, igen. :) Az meg, hogy nem iszok rendszeresen minden hétvégén, nem hiszem, hogy hatalmas gond lenne.
Én legalább mindig tudtam, hogy hol a határ.

A féktelen bulizás, piálás nem az én világom, ez tény.

[ Szerkesztve ]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#30) tkazmer válasza LadyLorien (#29) üzenetére


tkazmer
addikt

elhiszem én, csak annyi volt itt az írásban meg a hozzászólásaidban is a feltételes mód meg a rácsodálkozás, hogy felmerült egy olyan kósza gondolat bennem, hogy nem nagyon lehet sok tapasztalatod ilyen téren...
no de ha ez az egész nem a te világod, gondolkodj pozitívan: úgy tudsz pénzt keresni, dolgozni éjjelente, hogy közben nem érzed azt, hogy lemaradsz egy jó buliról. ez szerintem nagy előny egy bulifotósnál :K

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#31) LadyLorien válasza tkazmer (#30) üzenetére


LadyLorien
tag

Igazából csak ezért vállaltam el a 3 alkalmas teszt munkát, mert szerettem volna kipróbálni milyen. Tetszik is, de ingyen nem fogom paráztatni magam a gép miatt. :)

Innentől viszont nagyon nem rajtam áll a dolog. :)

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#32) harry válasza tkazmer (#26) üzenetére


harry
veterán

Szerintem patkány dolog úgy szórakozni, hogy másokat figyelembe sem veszel, ráadásul így már közel sem "csak a saját dolgod". Értelmes ember nem így szórakozik. És itt nem a szeszt kritizálom, mi is néha elmegyünk berúgni (mármint nem ezzel a konkrét céllal, de ~4 sör után az ember már nem józan), de én pl. akkor is próbálok másokra ügyelni (értsd, nem ordibálok, hadonászok, lökdösődök, stb -> nyilván egy metál koncert első pár sorában igen, mert ott mindenki más is, de pl. a hátsóbb sorokban egyáltalán nem, ha valaki ott kezdené ugyanezt a nyugis tömegben, azt agyonütnék).

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#33) tkazmer válasza harry (#32) üzenetére


tkazmer
addikt

egy söröző más mint egy ilyen hely. egy becketts-et vagy egy paulanert én is jobban kedvelek mint a legtöbb szórakozóhelyet, de eléggé más a célja a fentieknek és mondjuk egy morrisons-nak. aki nyugodt beszélgetős bulira vágyik, ne szórakozóhelyre menjen.

tudsz ordibálás nélkül kommunikálni - szórakozóhelyen többnyire ordibálva is csak nehezen
hadonászás: elég szabad "táncművészet" a divat manapság, biztos lenne aki megsértődne, ha hadonászásnak neveznéd amit csinál:)
lökdösődés: ahol tömeg van ott lökdösődés is, de ez nem csak bulikra, hanem a sípályák felvonóinál álló soroktól kezdve a metró mozgólépcsőn át a repülőgép boardingolásig mindenre igaz. felesleges tehát rajta fennakadni
vélhetően amúgy aki az említett aktivitásokat egyszerre végzi egy szórakozóhely "dühöngőjében" (én már csak így hívom a tánctereket), az azért ment oda, mert úgy szeretné érezni magát, mint egy - nem feltétlenül metál, de mindenképpen pörgős - koncert első sorában.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#34) Dany007


Dany007
veterán

Nemtom, de csak nekem tűnik úgy, hogy a "partyfotózás" nem tartozik épp a szakma kiemelkedőbb területéhez? Főleg ha a fent leírtakat kell túl/átélni.
Amúgy ez alapján szerintem se neked való hely az ilyen. : ) Én is pont ezért fejeztem be ezt a nagy "bulis életet". Utálom a tömeget, a sok beképzelt feszengő embert, meg a sok balhét...

(#35) mephi666 válasza Dany007 (#34) üzenetére


mephi666
nagyúr

na jah, habár én szilveszterkor "partifotóskodtam", de ez egy elég szűk körű házibuli volt :) (voltunk vagy 8-an) ...itt is lettek cifra képek, mert a 15-16éves kislányok iszonyúan beb@sztak...

LL: arra nem gondoltál, hogy partyfotózás helyett inkább a művészi irányban mozdulsz? szerintem jó weblap+kis reklám után, ha lenne valamekkora ismertséged, simán találnál modelleket... és olyanokat is, akik simán fizetnének 1-1 sorozatért :K 1-2 "modellel" szerintem kellemesebb lehet dolgozni, mint 500 részeg között... (mellesleg ilyen irányból a későbbi továbblépést is jobban meg lehetne alapozni, mint partyfotózással... úgy értem, hogy meggyőzőbb egy dizájnos weblap, pár tucat modell képével és korábbi munkákkal, mint az, hogy x.y. helyen partyfotóskodtál... és most nem lebecsülni akarom, mert tudom, hogy nagy munka ez is és baromira nehéz rossz fényviszonyok között jó képeket készíteni :K )

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#36) Allien


Allien
veterán

Sz*r helyre mentél, ennyi. :K Olyan helyre kell menni, ahol NINCS alkohol! Nem, NEM tini disco. Vannak helyek, ahol TÁNCOLNAK, és NEM esik le üveg, mert a tánc teremben NEM ILLIK piálni. Ezek csak alpári szokások, olyanoktól, akiket nem tanítottak meg kulturáltan viselkedni (lehet, hogy hejessen írnak, de attól még a kultúra nem az erősségük). Ja, és természetesen, a cigi teljesen kizárva. Az is igaz, ahova én járkáltam, nem is láttam party fotóst. ;) Táncparkettre nem hiányzik fotós. :DDD
Természetesen, kifejezetten TÁNCRÓL beszélek. ;]
(akinek nem világos, az így járt) :K

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#37) gamek!ller válasza Dany007 (#34) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Akkor se sem normális helyen voltál. A partyfotós igenis lehet a szakmán belül igen nívós hely is.

(#38) Mr.Csizmás válasza gamek!ller (#37) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

leírom helyetted, mert látom nagyon feszülsz: normálisnak látszó "nívós" hely a daukk, meg a studijó :D ;]

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#39) Dany007 válasza gamek!ller (#37) üzenetére


Dany007
veterán

Komolyan? :) Hány világhírű partyfotóst ismersz? :)

(#40) gamek!ller válasza Mr.Csizmás (#38) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ez most nem tudom, hogy jön ide, de köszi.. :D
Dany: Félreértesz. Nem azt mondtam, hogy vannak világhírű partyfotósok mert nem tudom, hogy vannak e. Én azt mondtam, (legalábbis akartam) hogy a szakmán belül is lehet eléggé nívós ember egy partifotós. Ne gondold azt, hogy annyi az egész meló, hogy bemész a club-ba és fényképezed az embereket mint 1 őrült.

[ Szerkesztve ]

(#41) gamek!ller válasza gamek!ller (#40) üzenetére


gamek!ller
senior tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.