Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sztanozs


sztanozs
veterán

Nem kell oda ember, hogy drága legyen. Ismerős mesélt bőven az alvállalkozói lánc költségéről autópálya ügyekben.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#2) Lacielvtárs válasza sztanozs (#1) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

elhiszem, én is hallottam már ezt is meg azt is :)
ezek itt a látványos tények, amikről írtam :DD
vannak fedett látványok és fedett "ügynökök" is, akik olyanok mint a fekete lyuk, csak nyelik a pénzt, ahogy Hofi mondta anno :)
anno, fiatal korában lenyelte a tollat - valami írói hajlama volt - és azóta önti utána a tintát ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#3) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

New félj, én egy sima építkezésre jártam pár alkalommal öcsém helyett. Napi 10 óra meló 500 Ft órabérrel, nem valami sok, de ennyit legalább kézhez kap az ember. Szóval a lényeg, hogy míg én kb. beleszakadtam a munkába, lapátolás, talicskázás, betontörés, stb., addig a többi munkás, akik velem ellentétben hivatásosak voltak, szemmel láthatóan lazán vették. (Arról nem is szólva, hogy egyik nap kiadták nekem, hogy törjek fel három m2 betont, adtak hozzá egy nagy feszítővasat meg egy beton-ütvefúrót. Órákig tököltem az egyharmadával, aztán másnap bicajon bevittem a saját ötkilós betontörő kalapácsomat, és öt perc alatt volt meg a maradék 2 m2. Szóval még a szükséges eszközök sem voltak meg, de az hagyján: a munkások aztán élvezkedve próbálgatták a kalapácsot, mint akik még nem fogtak olyat.) Órákra vonultak el ebédelni, újságot olvastak, lapátot támasztottak, beszélgettek, egycsináltakettőnézte, stb. Ezeknél így megy ez, nem tudom, hogy éri meg a munkáltatónak.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.