Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Male


Male
nagyúr

"789 euró, míg a tengerentúlon már 690 dollárért "

Már nem is 1:1-ben váltják a dollárt eurora? Ez egyre jobb lesz :D

(#2) OkosTibiKing válasza Male (#1) üzenetére


OkosTibiKing
tag

hát lasan már 2:1 lesz ha igy haladunk amugy 30k-t még adnék érte de többbet nem :)

Okos Vok.

(#3) boba6


boba6
aktív tag

amíg a média ára nem megy lejjebb kár erőlködni, ilyen áron 4 vinyóra kiírom redundánsan ugyanannyiért :W

... "Have you tried turning it off and on again?" .... "Is it definitely plugged in?" ... • • • • • • • • • • • • ha nem kapsz választ 24 órán belül, emlékeztess!

(#4) ngabor2 válasza Male (#1) üzenetére


ngabor2
nagyúr

erste középárfolyammal számolva:
€: 244, tehát 192516 Ft
$: 155, tehát 106950 Ft... 80%-kal drágább :Y jobban emgéri odaát megvetetni, és elküldetni.

ha fordítva lenne az árazás, annak több értelme lenne, bár akkor is lenne kb. 38% többlet az ojrós áron :F

(#5) bteebi válasza ngabor2 (#4) üzenetére


bteebi
veterán

Én is épp ezt számolgattam, remélem csuklik az anyukájuk :((( (már bocsánat). Ez már több mint pofátlanság! :W

Amúgy az európai árából kb. 6 TB-nyi winchestert lehet venni, arra kb. 120 db BD50-es lemez tartalma fér fel (nem tudom, mennyi lehet most egy dual layeres BD, de 5000 alatt nemigen kapható, szóval a 190k-s író mellé a 120 db lemez még legalább 600k lenne, szóval NC)...

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#6) cncDAni2


cncDAni2
csendes tag

(Üdv a Prohardveren....)
Nemtodom miért ennyire nagy szokás a sebességet csak fordulatszámba kifejezni... 4x-es oldasás az ? Mb/s-t jelent kb.? (Félreértések elkerülése végett: megaBÁJT/MÁSODperc)

(#7) #06658560 válasza cncDAni2 (#6) üzenetére


#06658560
törölt tag

akkor MBps

(#8) Male válasza cncDAni2 (#6) üzenetére


Male
nagyúr

Már a CD-knél is így volt... ott 150KB/s volt az 1X.

Pl azért, mert nem konstans a sebesség az egész lemez felületén... meg gondolom marketing okai is vannak.

BD esetén az 1X = 4,5MB/s.... ebből számolgathatsz :)

(#9) szab.tam


szab.tam
nagyúr

elég gagyi. 100k fölött az ára, és 2 rétegű bd-t nem is ír... akkor az lg külső usb-s írója 75k-ért 100x jobb. és akkor még hddvd-t is olvas....

LG-BE06LU10

és_ahol_75k-ért_kapni...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#10) Hebry


Hebry
senior tag

Ez az átváltás pofátlanság.
De ennél jobb is lesz olcsóbban, jóval olcsóbban.
Van még idő.
A DVD is elég, bár néha jól jönne a nagyobb kapacitás. De nem ennyiért.

(#11) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

HD-DVD-t akarok. Ellenérzéseim vannak a BD-vel kapcsolatban. Megszívjuk mi még ezt. :(

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#12) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Ez vicc... Ennyire sügérnek nézik az EU vásárlóit? Hogy dupla reálértéken megveszik ugyanazt?

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#13) shtml válasza Jim Tonic (#11) üzenetére


shtml
őstag

Nem is tudom, én is a HD-DVD-vel szimpatizáltam, amíg volt választsi lehetőség, de sajnos az a gyanúm, hogy a többrétegű lemezekkel így is, úgy is megszívjuk. Már a DVD-nél is csak rosszabb minőségben lehet megírni a második réteget, én pedig kétlem, hogy ez másképp lesz a 2+ rétegű lemezekkel.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#14) pabadam válasza Jim Tonic (#11) üzenetére


pabadam
aktív tag

[link]

[ Szerkesztve ]

"...I'll never stop looking..."

(#15) twollah


twollah
nagyúr

Arcatlansag a gyarto reszerol, hogy az europai piacra ennyire tularazza az irot annak a fenyeben, hogy 1 Euro = 1.5605 U.S. dollar.
Elhiszem, hogy kell az U.S.A. piac segget nyalni, de ennyire?!?!?

(#16) PPeter válasza twollah (#15) üzenetére


PPeter
addikt

Sajnos nagyságrenddel jobban fogynak ott az ilyen dolgok, ezért nagyon elébe is mennek annak a piacnak. Pedig hát itt is több fogyna, ha jobb volna az ára. Na meg egy érdekes kép alakult ki az európai konzumer rétegről odaát.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#17) MegalodonS válasza 04ahgy (#12) üzenetére


MegalodonS
őstag

Welcome to the Real World!!!

Mar miota ez van, USA mindig sokkal de sokkal olcsobb volt az EU-nal.Hiaba rossz helyen vagyunk a terkepen. :O

(#18) twollah válasza PPeter (#16) üzenetére


twollah
nagyúr

Akkor is nevetseges ez az egesz, hogy ezen is latszik mekkora arressel dolgoznak a gyartok.
Nem azt mondom, hogy adjanak mindent beszerzesi aron vagy annal olcsobban.
De elszomorito, hogy masfelszer annyiba kerul Europaban ugyan az a cucc, mint az U.S.A.ban.
Ez ellen az EU nem tud tenni semmit.
Bar miert is tenne.
Magas ar magasabb AFA, ki van ez talalva.

(#19) shtml válasza twollah (#18) üzenetére


shtml
őstag

Ahogy mondod, az adóbevételre megy ki az egész.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.