Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kemotox


kemotox
addikt

Hullagyalázás lvl 9000. Cegény tejefon, hát nincs elég baja? :(

(#2) r-chee


r-chee
őstag

Tavaly nyáron nekem is "sikerült" bepókhálósítanom a kijelzőmet a Sony Xperia S-emen. Miután megjött az új kijelző németből, s kicseréltem, én is végeztem egy minimális tesztet a törött kijelzőn, fólia nélkül. Lakáskulccsal nem sikerült megkarcolnom, de melóhelyen egy HSS fúró simán otthagyta rajta a nyomát :)

Érdekesség: 2-3 hétig használtam fóliázott törött kijelzővel a telót (nem az LCD panel törött össze, hanem az előtte lévő üveglap), s 2 hét után ha szemből néztem a telót, nem lehetett észrevenni rajta egy repedést sem, csak erősen oldalra döntve lehetett látni a pókháló mintát. Mintha összegyógyult volna a fólia alatt. Persze ahogy levettem a fóliát, újra látványos lett a helyzet.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#3) gghrtz


gghrtz
őstag

Hello! Tudom, hogy ez nagy keres, de nem tudnad megnezni, hogy acetonra hogy reagal az uveg? :D

(#4) Lacics25 válasza gghrtz (#3) üzenetére


Lacics25
aktív tag

Szia!
Mevárom, míg valamelyik leányom meglátogat, akkor esetleg körömlakk lemosóval ki tudom próbálni. Evidenciában tartom.

(#5) gghrtz válasza Lacics25 (#4) üzenetére


gghrtz
őstag

Nagyon koszonom szepen! Egy kis pillanatragaszto kerult a kepernyore, es nem tudom, hogy szedjem le. :R

(#6) Lacics25 válasza gghrtz (#5) üzenetére


Lacics25
aktív tag

Közzétettem az eredményt.

(#7) gghrtz válasza Lacics25 (#6) üzenetére


gghrtz
őstag

Koszi nagyon! Akkor az aceton nem tett kart az uvegben, ha jol lattam. Megprobalom valami muanyaggal lekaparni. Azt olvastam a hidegtol torik a ragaszto de csak vakuum csomagolasban mernem berakni a fagyoba a telcsit.

(#8) Magnat válasza Lacics25 (#6) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

Ha nem titok, végül hol lesz cserélve az üveg? Lehet ilyet kintről rendelni?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#9) Lacics25 válasza Magnat (#8) üzenetére


Lacics25
aktív tag

Szia. Egyenlőre dobozban van, nem szánok a cserére ennyi pénzt. Nem találtam máshol üveget.

(#10) gghrtz válasza Lacics25 (#9) üzenetére


gghrtz
őstag

(#12) Lacics25 válasza gghrtz (#10) üzenetére


Lacics25
aktív tag

Köszönet érte! Vettem másik telefont, de nem kizárt, hogy bevállalom. Ha pedig sikeres lesz a csere, eladom a garis hibátlan készüléket.

(#13) gghrtz


gghrtz
őstag

Ja. Nem tudom mennyire lehet nehez ezt kicserelni. Gondolom oda van ragasztva. Aki telefon jqvitassal foglalkozik nem tudom mennyit kerhet csak a csereert. Egyebkenta ragasztot sikerult leszedni rola teljesen? En csak bankkartyaval pobaltam lekaparni , de nem jott le. Egy nagyon pici ragaszto miatt meg szerintem nem erdemes ennyit kolteni touch cserere.

[ Szerkesztve ]

(#14) Lacics25 válasza gghrtz (#13) üzenetére


Lacics25
aktív tag

Megpróbáltam levenni az üveget. Teljes felületen ragasztva. Bizonyára azért kerül ennyibe, mert csak üveget szinte lehetetlen cserélni. Együtt cserélik a komplett kijelzőt. Most próbáltam.
A ragasztót pedig teljesen sikerült eltávolítani. Filmet is csináltam, de nem lett jó, ezért nem publikáltam. Marad alkatrésznek. Ha majd letelik a garancia, jól jöhet még a maradék.

(#15) gghrtz válasza Lacics25 (#14) üzenetére


gghrtz
őstag

Köszi! Körömlakklemosóval jött le? Csak azért, mert félek, hogy még nagyobb kárt tennék a kijelzőben.

(#16) desay


desay
csendes tag

Meg tudnátok mondani, hogy üvegből vagy műanyagból van az érintő?

Szeretnék hozzá ilyet rendeleni [link], de azt irják hogy csak üvegre lehet(gondolom a műanyagot oldhatja a ragasztója?).

Milyen nap van?

(#17) Lacics25 válasza desay (#16) üzenetére


Lacics25
aktív tag

Szia!
A szilánkokból ítélve tuti, hogy üveg.

(#18) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Elég beteg :D

Amúgy javaslom vedd fel a Cube-bal a kapcsolatot, akik a telefont készítik. Hátha ők készségesek lesznek.

A kínaiakba nagyobb az ember hite lassan.

@desay: egy szilikon fólia miért oldaná az műanyagat :U? Rendelj nyugodtan, de akár ebay-ről is Cube Talk 5H néven

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.