Hir​det​é​s​

2018. február 18., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) LaciCRM

LaciCRM
(PH! kedvence)

Igazán nagy itt a pörgés :D

A madár az ász.

(#2) lapa válasza LaciCRM (#1) üzenetére

lapa
(PH! kedvence)

biztos mindenki kinn integet a pálya szélén...

(#3) Freiherr válasza LaciCRM (#1) üzenetére

Freiherr
(őstag)

Engem érdekelt régebben,de mióta áthúztak egy másik kontinensre,mert tele lett a gatyó,azóta hanyagolom.A Dakar mindig is a kockázatról szólt,így az egész hiteltelen lett számomra.

XXX

(#4) LaciCRM válasza Freiherr (#3) üzenetére

LaciCRM
(PH! kedvence)

a kockázat nem a versenyben rejlett? gépfegyverek kereszttüzében elég szar lehet pengetni, miközben enélkül is elég halálos verseny.De egyébként egyet értek.

A madár az ász.

(#5) lapa

lapa
(PH! kedvence)

tudom nem teljesen egy műfaj, de hátha nem volt még és más felfüggesztésbuzinak is tetszik.

(#6) sgergi

sgergi
(PH! kedvence)

Én csak most kapcsolódtam be idén a történésekbe, most nézem vissza az összefoglalókat.

Szerintem a verseny nem lett gyengébb Dél-Amerikában sem. A nehézség, a kihívás itt is megvan. Kicsit más a hangulat, mint Afrikában, de ez is látványos és izgalmas.

Eladó: Sapphire 4830; kaputávirányítók; PentiumD félszerver

(#7) LaciCRM

LaciCRM
(PH! kedvence)

Na ez a fórum kegyetlenül besült :DDD

A madár az ász.

(#8) sgergi válasza LaciCRM (#7) üzenetére

sgergi
(PH! kedvence)

Pedig egyébként egész jó volt a Dakar, csak a Mini csapatutasítás után múltak el az izgalmak.

(#9) LaciCRM válasza sgergi (#8) üzenetére

LaciCRM
(PH! kedvence)

Jó volt, csak én nagyon keveset láttam belőle. Ezért vártam hogy majd éjszaka itt el tudom olvasni amit mások írnak :D

A madár az ász.

(#10) sgergi válasza LaciCRM (#9) üzenetére

sgergi
(PH! kedvence)

Igazából az első beírásom azért volt ide, hogy majd naponta leírom az aktuális helyzetet, meg a gondolataimat, de utána elfelejtettem. Pedig a jobb oldali menüben végig bent volt a topik, de valahogy elsiklottam felette.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.