Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zoja™


Zoja™
őstag

Volt szerencsém kettőhöz is. Az árához képest nem szól rosszul, viszont az akksi jellemzően hamar megdöglik benne. Elvileg 1 év gari van rá, ha kipurcan, akkor vagy kapsz egy másikat, vagy az árát tescos utalvány formájában.

[ Szerkesztve ]

(#2) Vikt0r


Vikt0r
aktív tag

Én ebay-ról rendeltem egy ilyet az árához képest szerintem elég jó és cserélkhető nokia akkumlátor van benne.

(#3) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

Én a powerbank-jükkel találkoztam, nekem semmi gondom vele.

(#4) napocska2


napocska2
senior tag

Nekem is van egy ilyen hangszóróm, év elején vettem azért, hogy ha autóval hosszú útra megyünk, akkor biztosítsa számunkra a zenét. Teljesen elégedett vagyok vele eddig, jól szól és elég sokáig, külön tetszik, hogy kezeli az sd kártyát. Mióta megvan, házibuliba még nem mentem nélküle és mindig sikert aratott. :DDD
Azt még nem sikerült kiderítenem, hogy mekkora kapacitású kártyával tud megbirkózni, mert ezt nem írták le eddig sehol, ahol kerestem.
Az akciós árát mindenképpen megéri. :K

(#5) Kex613826


Kex613826
tag

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, engem meggyőzött a cucc, hopnap megyek megvenni! :)

Be positive, nothing is perfect!

(#6) Airedhyal


Airedhyal
aktív tag

Vajon a Debreceni tesco -ban is lesz?

(#7) Wanderlust válasza Airedhyal (#6) üzenetére


Wanderlust
tag

A reklámkiadványban ez szerepel: Debrecen - Airport, Debrecen - Kishegyesi út úgyhogy lesz. Viszont ha 04.07. reggel 6-tól van meghirdetve az akció akkor nem értem miért küldtek el az egyik vidéki Tescoból azzal, hogy menjek vissza holnap vagy holnapután mert most még nincs (kb. délelőtt 10 óra volt)...:(((
Kérdésem lenne: vajon működne-e a hangszóró egy olyan telefonnal amiben 2.1-es bluetooth van? (A lab31oldalán v3.1 szerepel). Nem értek hozzá, de előfordulhat az, hogy visszafele is kompatibilis a technológia hasonlóan az USB 3.0 - 2.0-hoz?

[ Szerkesztve ]

(#8) Zoja™ válasza Wanderlust (#7) üzenetére


Zoja™
őstag

Vissza felé is kompatibilis.

[ Szerkesztve ]

(#9) Wanderlust válasza Zoja™ (#8) üzenetére


Wanderlust
tag

Akkor én is beszerzek egyet! :)

(#10) Kex613826


Kex613826
tag

Az enyém megvan a pesti aréna tescoban tucatjával vannak! :))

[ Szerkesztve ]

Be positive, nothing is perfect!

(#11) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Nem volt ez rossz vétel ennyiért :)) Amennyit tud kb annyit vártam el tőle. Viszont egy nagy pluszpont a cserélhető nokia akksi, ami, hogy ha a benne lévő hamisítvány megdöglik simán beszerezhető :)

(#12) Kex613826


Kex613826
tag

Amikor ti kiszedtétek a dobozból bekapcsolt, vagy először tölteni kellett? Ha kikapcsolva rádugjátok usb-vel laptopra, töltőre akkor világít pirosan? Az enyém csak töltőről akar menni, ahogy leszedem róla agyhalott lesz... Ma egész este rajtahagyom a töltőn(nem világít pirosan), ha reggel, se képes aksiról menni, akkor délután kicseréltetem egy másikra.

Be positive, nothing is perfect!

(#13) vwpolopg válasza Kex613826 (#12) üzenetére


vwpolopg
őstag

Lehet, hogy elkiabáltam... :D Kb. 5 percet ment akksiról, lemerült, azóta az a szitu amit leírtál... én is otthagyom töltőn aztán majd kiderül...

(#14) Kex613826 válasza vwpolopg (#13) üzenetére


Kex613826
tag

A leírás szerint használat előtt kb. 2,5órat töltenie kéne, széval bizakodom benne, hogy nem egy hibás szállítmányt fogtunk ki... :O

Be positive, nothing is perfect!

(#15) vwpolopg válasza Kex613826 (#14) üzenetére


vwpolopg
őstag

Az enyémet most dugtam töltőre újra, eddig a mobilt töltöttem, mostmár világít pirosan.

(#16) Kex613826


Kex613826
tag

Ez enyém, se huawei töltőn, se sony töltőn, se tvről, se pcről, se psről nem akar tölteni hopnap viszem vissza.

Be positive, nothing is perfect!

(#17) vwpolopg válasza Kex613826 (#16) üzenetére


vwpolopg
őstag

40 perc telt el és elaludt... :D Ennyi idő alatt feltöltött volna? :D

Szerk.: Működik. Még :D

[ Szerkesztve ]

(#18) Zoja™ válasza vwpolopg (#17) üzenetére


Zoja™
őstag

40 perc? Akkor 2 amperes töltőre dugtad?

(#19) vwpolopg válasza Zoja™ (#18) üzenetére


vwpolopg
őstag

aha :)

(#20) Zoja™ válasza vwpolopg (#19) üzenetére


Zoja™
őstag

Nem biztos, hogy jó ötlet, mert bár lehet, hogy a töltő elektronika elviseli, de az a gagyi akku nem fogja sokáig. ;)

[ Szerkesztve ]

(#21) vwpolopg válasza Zoja™ (#20) üzenetére


vwpolopg
őstag

Kipróbálom majd mennyi idő alatt tölti fel a laptop usb-je, meg akad itthon egy 0,7 amperes töltő is, meglesem majd azzal is. De köszi a figyelmeztetést :)

(#22) Zoja™ válasza vwpolopg (#21) üzenetére


Zoja™
őstag

A notid usb-je nagyon maximum 500 mA-t ad le, szóval 3x-4x annyi idő lesz 0-ról feltölteni, mint a 2A-es töltővel.

(#23) Kex613826


Kex613826
tag

Nekem jelenleg ezt csinálja: [link]
Előre is bocsánat a videó minőségéért! U.I.: még ma ki lesz cserélve és élve a lehetőséggel inkább zöld lesz :DD

Be positive, nothing is perfect!

(#24) Kex613826


Kex613826
tag

Kicserélték, működik, ugyanakkor most nem kaptam usb kábelt, hanem 2 jack-eset... sebaj ilyen kábel úgis kellet vopna usb meg van bőven :DDD

Be positive, nothing is perfect!

(#25) scope2007


scope2007
addikt

sztem a zenével van a baja xD

munaktars is vett, ha elhozza ma éjjel melóba, akkor letesztelem én is :)

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#26) Wanderlust


Wanderlust
tag

Mennyit bír az akksija szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(#27) Kex613826 válasza Wanderlust (#26) üzenetére


Kex613826
tag

(#28) vwpolopg válasza Wanderlust (#26) üzenetére


vwpolopg
őstag

Tudsz bele venni nagyobb akksit is :)

Szerk.: Az eredeti bl-5c 1020mah-os, ami benne van hamis az 600.

[ Szerkesztve ]

(#29) kormányka


kormányka
csendes tag

Én is vettem egyet, igazából nem szól rosszul, de csodákat nem kell tőle várni. :D Az akksival lekopogom nekem nincs bajom (ha meg lesz rengeteg Nokia van kéznél :D)

Sony Xperia Z1 Compact

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.