Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anulu


anulu
félisten

a füst mindkét gépből kijőve ugyanolyan színű, nem? :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2) GoldenJ válasza anulu (#1) üzenetére


GoldenJ
tag

:DDD

A mai gyerekek nemcsak megveszik a vackot, hanem még azt is elhiszik róla, hogy király.

(#3) GabN73


GabN73
addikt

Szerintem tökmind1...

(#4) zuzu000


zuzu000
őstag

A ps3-nál van kosz az autón,a videó elején :D

[ Szerkesztve ]

(#5) pzstm


pzstm
titán

minimum 2 anyja van, aki akármelyikre is azt tudja mondani, hogy szebb a másiknál. :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#6) kapeti07


kapeti07
senior tag

Ezek az összehasonlító videók rádöbbentenek arra, hogy a PS3-nak hiába van nagyobb teljesítménye nem tud grafikailag az XBOX fölé nőni.

Még valamire rádöbbentem, ez egy iszonyat jó játék lehet. Már értem mért vannak sokan úgy érte. Pedig olyan gagyi neve van, eddig még a fáradtságot sem vettem, hogy megnézzek egy videót róla. :P

Xbox: kapeti

(#7) gabesy


gabesy
tag

Véleményem szerint a PS3 grafikája szebb. Felkeltette érdeklődésemet a game. Lehet beszerzem a közeljövőben.

[ Szerkesztve ]

Gabesy

(#8) Def26


Def26
félisten

PS3 -on sokkal szebbek az árnyékok. A videó végén az autókon lehet a legjobban észrevenni.

anulu: Szvsz PS3 a nyerő itt.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9) anulu válasza gabesy (#7) üzenetére


anulu
félisten

nálam is valószínű, csak nem tudom, melyik változat legyen... megnézem, melyik platformon reagálnak hamarabb, h a gép ne főjön meg a saját levében

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10) #10949376


#10949376
törölt tag

sztem ps3 jobb az emberkék váltásánál lehet látni mintha jobb elsimítás lenne benne.

(#11) jookomak


jookomak
őstag

Érdekes, a videó elején, mintha inkább az x360 lenne jobb, aztán vannak olyan részek, amit a ps3 nyer.
Mondjuk részemről lényegtelen, csak ps3-am van (sajnos), így arra fogom megvenni.

(#12) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Csak szerintem néz ki kreténül ahogy a végén az autók kanyarodnak?
Mintha a hátsókerekek is oldalaznának kanyarodás közben...

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#13) Duree


Duree
veterán

Teljesen egyformák,szinte nincs is különbség közöttük,és ez így van rendjén.

duree54

(#14) Saccco


Saccco
nagyúr

Csak én gondolkoztam el újabban egy konzol vételén?

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#15) jookomak válasza Saccco (#14) üzenetére


jookomak
őstag

Nem szégyen az. Mi már megtettük. :)
Csak hogy legyen pár kulcsszó is: Red dead redemption, la noire, mortal kombat, és akkor még nem is említettem az exkluzív címeket.

[ Szerkesztve ]

(#16) Akos96


Akos96
senior tag

Túl sok különbség nincs szerintem.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#17) adrian23 válasza Akos96 (#16) üzenetére


adrian23
csendes tag

Szerintem sincs. Mindkettőn ugyanúgy akad. :)
Bezzeg pc-re nem adják ki. Így szúrnak ki mindenkivel, egyik hardverre nem adják ki, a többire meg minek, ha akadozik össze-vissza.

(#18) lvnt válasza adrian23 (#17) üzenetére


lvnt
őstag

Kíváncsi lennék, honnan veszed azt, hogy akadozik. Játszottál már a játékkal akár csak tíz percet?

(#19) v!ct0y válasza lvnt (#18) üzenetére


v!ct0y
veterán

Néha beakad tényleg de kb lényegtelen..

(#20) heihachi válasza lvnt (#18) üzenetére


heihachi
addikt

Vannak a neten framerate analízisek, és ott azért látszik, hogy bizony 20 környékére is visszaesik mindkét konzolon, de azért nagyon szépen tartja a 30 fps-t a legtöbb helyen.

Mondjuk szvsz ez pont az a játék, ahol nem a szélvész gyors akción van a hangsúly, a kihallgatások és vizsgálódások, illetve a játék fő elemét adó story mesélő jeleneteknél meg nem hiszem, hogy ez annyira zavaró lenne. Bár még én sem játszottam vele :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#21) lvnt


lvnt
őstag

Igen, valóban beakad néha, de még csak nem is zavar így hat óra játék után. Az meg, hogy a többire meg minek, ha akadozik össze-vissza, nagyon erős túlzás.

(#22) BudTerence válasza kapeti07 (#6) üzenetére


BudTerence
tag

Nézd meg az exkluzív címeket (Uncharted 2, Metal Gear Solid 4, God of War 3 stb.), ott lehet meglátni, hogy azért az Xbox fölé nőtt valamennyivel grafikailag.

[ Szerkesztve ]

(#23) JohnnyHero


JohnnyHero
csendes tag

arc mimikák télleg brutálisak lettek.....iet még talán nem is láttam játékban, ami enyire valósághű lett volna, amúgy szinte nincs is különbség köztük szal... ;)

(#24) Ateszzero válasza JohnnyHero (#23) üzenetére


Ateszzero
őstag

Enslaved. Na abban is nagyon kifejező mimikák vannak. Egyébként a videóról meg csak annyit hogy egyik résznél Xbox360 nyer , míg a másiknál PS3.
A játék szerintem ötletes, de 10 óra múltán biztos unalomba fullad. Nem tudom, csak gondolom. Nincs meg a játék, de majd megmondják akik játszottak vele annyit.

(#25) RyanGiggs válasza jookomak (#15) üzenetére


RyanGiggs
őstag

A kulcsszó nem biztos hogy helyén való, ugyanis a
Red dead redemption nagy valószínűséggel jön PC-re is!!!! :D
És fél füllel vhonnan azt is hallottam, hogy valószíüleg az L.A.Noire is fog jönni.

(#26) jookomak válasza RyanGiggs (#25) üzenetére


jookomak
őstag

GTA 4 esetében fél év telt el, míg kijött a pc verzió, RDR egy éve jelent meg. Azt sem tartom valószínűnek, hogy a világ gamer lapjai közül először egy még magyar körökben is ismeretlen oldal hozná le a pc bejelentést. Ja és ez a hír is 4 hónapos, azóta pedig semmi info.
Szóval én nem vennék rá mérget.

(#27) Findzs


Findzs
addikt

teljesen mindegy, hogy xbox vagy ps3, a játékélményen semmit nem változtat

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#28) RyanGiggs válasza jookomak (#26) üzenetére


RyanGiggs
őstag

Igen,teljesen egyetértek,itt semmi sem biztos,semmire nem lehet mérget venni!!
Még a DNF megjelenésére sem! :D
Amúgy, igen abból kiindulva,hogy a GTA4-et sem akarták pc-re....és mégis kijött.

(#29) Ateszzero válasza RyanGiggs (#25) üzenetére


Ateszzero
őstag

Ha úgy jön ez is mint a fable II és mint a Final Fantasy 13, és egyéb bejelentett játékok amiket azóta is várunk, akkor sokat nem játszunk vele pc-n. Akkor lesz biztos ha már feltelepítettük.

(#30) banhammer


banhammer
veterán

A PS3-on mintha világosabbak lennének a textúrák.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#31) Vazallus válasza kapeti07 (#6) üzenetére


Vazallus
tag

Teljesen felesleges egyik konzolra jobb grafikát csiszolni mint a másikra.

"Mr. Salieri sends his regards"

(#32) Pubszon


Pubszon
veterán

Lényegesebb különbség csak az újságos résznél volt látható, jobb volt a fény-árnyék az xboxon.
Más különbség nem nagyon van.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#33) Kaiku válasza jookomak (#11) üzenetére


Kaiku
senior tag

Miért sajnos, hogy PS3-mad van?

(#34) pzstm válasza Kaiku (#33) üzenetére


pzstm
titán

nm az a sajnos. a hangsúly a "csak" szócskán van. (halkan megjegyzem, hogy külföldön a 2-3 konzol egy átlagcsaládban is simán megfér egymás mellett......no de siránkozni nem érünk rá kéremszépen)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#35) brandyke


brandyke
csendes tag

Nekem Xbox 360-am van, haveromnak PS3 és sztem vannak különbségek de ide is oda is. Szvsz sztem tök mind1. Viszont lenne egy kérdésem, amit lehet nem jó topicba teszek fel de hátha tud vki segiteni benne. A helyzet hogy játszottam a Modern Warfare 2-vel, ,minden rendben volt, de miután az L.A. Noire feltett egy frissitést azóta a Modern Warfare-re azt írja ki hogy unreadable disc. Vki tud segiteni hogy lehetne újjáélesztem ?

(#36) Tituka válasza brandyke (#35) üzenetére


Tituka
senior tag

ez már warez téma...

Skizofrén vagyok, és én is...

(#37) Kaiku


Kaiku
senior tag

Szerintem az árnyékolás jobb az XBOX-on viszont az AA az AF és a tükröződés jobb a PS3-mon. Persze a játék közben nem biztos, hogy feltűnne...

(#38) Vladi


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Dombon ülő juhász kutya legyek, ha látom a különbséget. :F

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#39) Kaiku válasza Vladi (#38) üzenetére


Kaiku
senior tag

nézd meg úgy hogy kirakod teljes képernyőre majd ablakban.

(#40) heihachi


heihachi
addikt

Itt egy normális összehasonlítás. Nekem a PS3 verzió tetszik jobban.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#41) dilipok válasza heihachi (#40) üzenetére


dilipok
veterán

mind2 konzolom van, de PS verziot fogok beszerezni, mert nincs kedvem a lemezeket cserelgetni... kenyelmes vagyok :DDD Grafikailag, ahogy az elvarhato, semmi lenyeges kulonbseg nincs a verziok kozott (vagy legalabbis nekem nem tunik fel)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#42) junior l


junior l
csendes tag

Sziasztok!

Tud valaki abban segíteni, hogy milyen fejlesztői oldalak vannak, ahol ps3-ra salakmotor verseny játékot lehet kérni, hogy készítsenek?
Lenne rá igény.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.