Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Robaj


Robaj
addikt

"Öntotózásra" :)

(#2) babosmiki


babosmiki
addikt

Kíváncsi vagyok! Ismét...

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#3) HawerKing


HawerKing
őstag

Hat azert olyan kegyetlen nagynak nem mondanam en azt az aksit ha kinyitva hasznalja az ember... meg oszecsukva jo

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#4) aelod


aelod
veterán

512gb belső tároló. Itthon ha elérhető lesz akkor szép kis + költséget tesznek majd rá hazai sarcok.
Nem tudom a Huawei megoldása valahogy "készebbnek" tűnik.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#5) #24536576 válasza aelod (#4) üzenetére


#24536576
törölt tag

Miért készebb a minden oldalról sérülékeny koncepció?

(#6) myckie2 válasza #24536576 (#5) üzenetére


myckie2
őstag

Ráadásul kívülről van a puha karcolódó műanyag felület. Az inkább halott ötletnek tűnik nekem.

(#7) #46922752


#46922752
törölt tag

Na ilyenem biztos nem lesz. Nagyon remélem, hogy nem ez lesz az új trend mobilos téren...
Meg mi ebben az innováció? Ma már akkora telefonok vannak, hogy egy tablet külön is értelmetlen. Jön az A90 ami már 6,7" Horror...
De biztos lesz aki megveszi. A beszámolókra nagyon kíváncsi leszek. ;]

(#8) Juhaszatti válasza myckie2 (#6) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Egyetértek. A Huawei megoldása sem túl életképes sajnos, a mindennapokban.

(#9) takysoft válasza #46922752 (#7) üzenetére


takysoft
tag

Meglátjuk.
Többféleképp lehet ezekre tekinteni.
Van aki a notch-ra is úgy reagált, mint kiharapás a kijelzőből.
Van aki szerint meg extra kijelző pár ikonnak a kamerák szélén....

Sokféle igény van, sokféle ember van.
Nekem nagy a zsebem, a Oneplus 7 Pro kényelmesen belefér, és boldogan jelentem ki, hogy lassan be se kapcsolom a TV-t a filmnézéshez(ami a gépre van kötve), mert a telefonon teljesen jól elvagyok :)

Van, akinek ez túl nagy. Főleg hölgyek, esetleg kis kezű urak, vagy simán, aki szeretné egykezesben használni a telóját.
Nekik van potenciál ebben a kinyitós izében szerintem.

Nem menne neki ennyi gyártó, ha nem éreznék a siker esélyét :)

Persze, vannak bukott technológiák (3D TV meg hajlítot monitor ugye), de az innováció mindig rizikó :)

I will live forever or die trying

(#10) #46922752 válasza takysoft (#9) üzenetére


#46922752
törölt tag

Én ezt értem, de pl nekem a Note9 is már nagy. Kellően nagy, azaz ettől nagyobb nem is kellene.
És ezt 242ert vettem. A Fold 650 minimum. Ezért sem látom értelmét, mert pl ha nagyobb képernyőre is vágynék megvenném 140 körül a Tabletet. 240 meg 140 nagyon messze van a 650től.
Persze abban egyet értek, hogy lesz rá igény, de biztos, hogy egyenlőre nem az átlag usereknek.

A tv-t mellesleg én sem nézem már kb a note 5 óta. :DDD

(#11) planbmokus válasza takysoft (#9) üzenetére


planbmokus
senior tag

Megcsinálták, mert meg TUDTÁK csinálni. Nem azért, mert erre valós igény van, főleg nem ennyiért...

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#12) forgonati válasza planbmokus (#11) üzenetére


forgonati
őstag

Szerintem meg NEM tudták megcsinálni. Vagy miért is állították le akkor? Vagy te mást hallottál az elmúlt hetekben? Kezdetleges még a technológia. Mutogatni jó lesz, használni nem.

Keelah Se'lai!

(#13) pusszycat válasza Juhaszatti (#8) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Teszel rá védőfóliát mikor karcos lesz cseréled. Remélem rajta is marad.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#14) ORCA58 válasza pusszycat (#13) üzenetére


ORCA58
addikt

Na nem hajtod össze talán rajta marad a fólia, de már az is necces, hogy egy puha felületre kellene rátenni.

(#15) kpal


kpal
veterán

Várom ezt a telot és ami majd ebből fejlődik tovább. Jelenleg Note 8 használok, jó lett volna ha Fold-hoz is van spen az hiányozni fog ha netalán erre váltanék

(#16) SwissBread


SwissBread
újonc

Szeretném tudni hogy azoknak akik szerint ebben "nincs innováció" vagy "felesleges" mi számitana hasznosnak vagy újnak?

Drága? Igen. Vannak hibái? Persze! De biztos vagyok benne hogy amikor az okos telefonok jelentek meg pontosan ugyanezek voltak a gondok és ugyanezeken hisztiztek panaszkodtak az emberek.

Oké legyen, feleslegesek a kihajtható telefonok. Akkor mit csináljon a samu vagy az epöl hogy "innováció" legyen. Tegyünk a telefonokba 64 magos processzorokat 4ghz-ra húzva? Vagy legyen minimum 16 kamera a telefon mindkét oldalán?

Ez egy új technologia, fogalmunk sincs hova vezet, vagy milyen potenciál van benne. Ne temessük már mielőtt elkezdődőtt volna.

<script type=text/javascript> Document.write(aláírás); </script>

(#17) pusszycat válasza SwissBread (#16) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Hologramos kijelző, 2 hét üzemidő,még több MI,nem ártana bele sugárzás mérő... :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#18) #46922752 válasza SwissBread (#16) üzenetére


#46922752
törölt tag

Kezdésnek elég lenne valami forradalmian új aksi, ami pl bírja 1-2 hétig, és nem ennyire robbanás es tűz veszélyes. Mert minden aksi az jelenleg.
A mobiltelefon, annó nem fényképező gépnek, nem számítógépet helyettesítő eszköznek indult, hanem a mobilitás érdekeit szem előtt tartva született. Az első mobiltelefon, 30 perc beszélgetést és 8 óra készenlétet tudott, 1.1 millió ft volt az ára. Az első smart, azaz okos telefon 1994-ben született, az IBM-nek hála.
Drága volt az is mint a pokol, de 50 ezer darabot csak eladtak belőle.
Ezek a telefonok fejlődtek a mai szintre. Volt innováció.
De az, bogy origamizzak egy telefonnal, nem akkora innováció a szememben, mint pl az akumlázot kapacitásának növelése.
Pl lehetne olyat csinálni, hohy a szép hátlapokra napelemet tenni, ami környezetbarát megoldásként látná el a mobil telefon energia éhségét. Na ez innováció lenne.

[ Szerkesztve ]

(#19) planbmokus


planbmokus
senior tag

Csak ennyit szeretnék:

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#20) pusszycat válasza #46922752 (#18) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Volt már ilyen teló,növelte is napi 2 percel az üzemidőt.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#21) #46922752 válasza pusszycat (#20) üzenetére


#46922752
törölt tag

Akkor nincs új a nap alatt. Jöhet az origami telefon. :R :DDD

(#22) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Minőségi összehajtható mobilokat akar a Samsung [link]
Szóval már nem a mennyiség lényeg.
Reméljük így is lesz.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#23) csongi válasza Robaj (#1) üzenetére


csongi
veterán

Legalább meg lesz a 13+1 :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.