Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nismoka


nismoka
addikt

Mindegyik jelen generációs konzolnál rondább.

(#2) Hieronymus válasza nismoka (#1) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Kétségtelen. Nem szép.
De nem is praktikus a megfordított alaplap. A felfelé sugárzó hőt, megkapja az alaplap. Ott áll hőszigetelőként, miközben a fém fedlap jó hőleadó felület lehetne.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#3) #49155328 válasza Hieronymus (#2) üzenetére


#49155328
törölt tag

Pedig van benn bőven hely : 464 x 308,5 x 72 m-es kiterjedésű ;]

(#4) F e Z o


F e Z o
veterán

Gyakorlatilag bármilyen gamer laptop cucc elfér ezekben a kisebb házakban.

H2O über alles!

(#5) Beri78


Beri78
őstag

Én nagyon örülnék, ha meg tudnák csinálni értelmesen ezeket a "nappali házakat"!

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#6) Cifu válasza nismoka (#1) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ez az, amit én sem értek. Akkor lenne értelme, ha szép lenne. De gyakorlatilag a lapos kialakításán túl másban nem igazán felel meg a nappaliba szánt gépek egyik alapvető tényezőjének: legyen kultúrált kinézete. Ennek nincs, nem csak fehérben, de bármilyen színben. Ráadásul az elülső lapon a két USB plusz mikrofon/fejhallgató kimenet sem túl kultráltan van elhelyezve (mondjuk egy ajtó mögé rejthetőre csinálva akkor már).

Persze lehet, hogy a cél az, hogy olcsó legyen, azért ilyen. Ám élnék a gyanúval, hogy ez nem a két pálcás kategória lesz. 20e Ft-ért pedig már olyanok vannak, mint a CM Silencio 352 vagy a Bitfenix Phenom... Ezerszer inkább akarnák egy olyat látni a nappalimban, mint ezt...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#7) Tegla80 válasza Beri78 (#5) üzenetére


Tegla80
addikt

De hat mar vannak ilyenek....,viszont azok valojaban is konzolok es nem csak annak probalnak latszani. ;)

Amugy kar erolkodni sztem,mert a valos konzolok uraljak mar a nappalit es nehez lesz oket onnan kirobbantani.Jol hasznalhato,egyszeru celeszkozok es sokaknak nem is kell mas mar....szoval hajra,de nem a kulson mulik ez mar reg.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#8) Beri78 válasza Tegla80 (#7) üzenetére


Beri78
őstag

Tiszta sor! ;)
De nekem jobban tetszene egy ilyen a munkahelyemen is...
Az biztos, hogy a nappaliba felesleges nekem is - ott nincs helye másnak csak a.....szvsz

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#9) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Szerintem olcsó lesz és bárkinek megéri majd ;]

(#10) #16939776 válasza szabi__memo (#9) üzenetére


#16939776
törölt tag

:DDD

(#11) nismoka válasza Cifu (#6) üzenetére


nismoka
addikt

Igen, vagy ezek. [link]

(#12) DigitXT


DigitXT
félisten

"És így bizonyították be, hogy a Föld PC banán alakú..."

(#13) Beri78 válasza nismoka (#11) üzenetére


Beri78
őstag

Azért ezek se olyan "olcsók"!
~ 30e huf

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#14) TESCO-Zsömle válasza Cifu (#6) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Azért nem érted, mert nem gondolsz bele mélyebben. A "meleg levegő felfele száll" elv egy zárt térben addig érvényesül, míg nincs a képben ventilátor. Ha már van bármilyen külső erő, akkor a hajadra kenheted a kéményhatást.

A sugárzó hő meg főleg nem száll felfelé.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#15) Norbert9503


Norbert9503
csendes tag

Aztán a meleg levegő hol távozik? :D A vízhűtés tök jó pár percig.. Aztán bent marad a meleg a házban ahogy elnézem így...

[[ Norbert ]]

(#16) intelMMX


intelMMX
senior tag

Ez miért nagy szenzáció?
Egy csomó cucc van magnó deck méretben.

(#17) gantum válasza intelMMX (#16) üzenetére


gantum
aktív tag

hasolóan látom én is. inkább tünik egy nagy settopboxnak vagy media playernek mint konzolnak.

(#18) -Skylake-


-Skylake-
addikt

A ceg ugy gondolja , hogy nincs igazan jol kidolgozott apro szamitogephaz a piacon , ezer 2 hipsztercsavo meg egy kiscsaj leul es rajzol egyet ami olyan krva apro , hogy csak szaros 48 centi szeles. Hat gratulalok , ez aztan apro lett... egyebkent a felvetesuk igaz , enis kenyszerbol vettem olyan mitx hazat amit , szerintem sincs jol kidolgozott APRO haz , de ha valami , hat ez pont nem az.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#19) Agrippa22 válasza -Skylake- (#18) üzenetére


Agrippa22
tag

Szerintem a Xigmatek kockája vagy a Sharkoon CA-I háza teljesen rendben van...

(#20) ΞΔGLΞ válasza intelMMX (#16) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ráadásul, kötve hiszem, hogy ebben a csodában, legalább a garancia időt kibírná egy, vagy több "hőutáló" hardver.

[ Szerkesztve ]

(#21) #16939776


#16939776
törölt tag

A képek egy része csak agymenés, a variálhatóságot akarja szemléltetni. Modellben biztos nem volt vékonyabb venti, így az bele ér a fedő-lemezbe.
A leválasztott rész a VGA-nak jó ötletnek tűnik, drasztikusan csökkenti a többi komponens hőterhelését. A ház alsó lemezét -ami szinte csak kivágás- tele lehet szórni 120mm-es ventilátorral, ezért szerintem nem olyan halott a koncepció, mint azt sokan állítják.

Amúgy nem vagyok oda ezekért a "konzol szerű" házakért, elég elkefélten néznek ki az arányaikkal.
Ez sem szép.

[ Szerkesztve ]

(#22) AGE-T


AGE-T
senior tag

Az a baj ezzel a házzal, hogy csak ITX fér el benne. Ha már kell egy plusz kártyahely, bajban vagyunk. Minimum mATX-től kellene indulni. Amúgy nekem tetszik ez a "techno" külső.
Mellesleg piszok drágák tudnak lenni ezek a kompakt házak, egy jobb konstrukció akár kétszerese is egy normál ház árának. Meg persze több helyen már a design és a márkanév is megfizetendő. Van egy Corsair graphite 600t házam, ami elég komoly minőség, de fele annyiba se kerül mint a másik gépházam Streacom fc5 evo. Ok ez passzív, meg alu, de nem hiszem, hogy fejlesztési költség vagy anyaghasználat tekintetében kevesebb lenne, mint a Corsairé.

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#23) alevan


alevan
őstag

Ez inkább egy szerverre hasonlít, mint egy konzolra...

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#24) HookR


HookR
addikt

Úgy látom van 2db külső burkolati- és 2db belső tartólemez, melyek a szélek közelében néhány csavarral rögzülnek egymáshoz. Sík a síkhoz. A 3,5"-es HDD pedig utóbbiakhoz (vélhetően) süllyesztett fejű csavarral kerül rögzítésre, ami kizárja a gumigyűrűs csavar lehetőségét. Kíváncsi vagyok mennyire fog berezonálni a ház a HDD-ktől.
A táp is igen közel van az alaplaphoz, ami olyan elrendezésnél, ahol a 24pin-es tápcsatlakozó a táp felőli oldalra esik, okozhat még kellemetlen meglepetéseket összeszerelésnél, különösen SFX-L táp esetén.
Azt sem értem, hogy a lemez kivágásokat miért hagyták ilyen élesen sarkosra. Összeszerelésnél simán felsérthetik az ember kezét.

[ Szerkesztve ]

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#25) ivarg


ivarg
tag

Hát ez í]y tuti nem kellene tök hülyeség fejtetőre állítani a kinézet még elmegy, de a meleglevegő az hogy fog??

Addig nyújtózkodj, amig kinyúlsz!

(#26) ΞΔGLΞ válasza ivarg (#25) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Szinte sehogy, ahogy látom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.